Szertár Sportbolt megye II.

Északi csoport Hajdúhadház–Józsa SE 0–3 (0–0) 150 néző, vezette: Berecz A. (Béni Gy., Rácz S.). Hajdúhadház: Kiss L. – Salánki Zs., Lakatos F. (Molnár D.), Gábor L. (Kovács G.), Nagy J. (Balogh J.), Nagy II. I., Nagy M. (Lakatos Cs.), Rezes M., Dancsi J., Molnár I., Rostás M. Edző: Nagy Imre. Józsa SE: Belényesi L. […]

Északi csoport

Hajdúhadház–Józsa SE 0–3 (0–0)

150 néző, vezette: Berecz A. (Béni Gy., Rácz S.).

Hajdúhadház: Kiss L. – Salánki Zs., Lakatos F. (Molnár D.), Gábor L. (Kovács G.), Nagy J. (Balogh J.), Nagy II. I., Nagy M. (Lakatos Cs.), Rezes M., Dancsi J., Molnár I., Rostás M. Edző: Nagy Imre.

Józsa SE: Belényesi L. – Bazsó O., Demján B., Juhász B., Boda P. (Csarnai L.), Szabó G., Szolnoki T. (Szabó M.), Szabó Cs., Párducz T. (Zombor S.), Hajzer L., Dobi G. Edző: Szabó László. Gól: Szabó M. (2), Szabó Cs. Jók: Dancsi J., Salánki Zs., Nagy I., Molnár I., illetve Hajzer L., Szabó Cs., Juhász B., Szabó M. Ifi: 3-1.

Nagy Imre: – Tudtuk, hogy egy jó csapat látogat hozzánk. Amíg bírtuk erővel, helyzeteink is voltak, de 0-0-nál sajnos kimaradtak. Két szerencsés gólt rúgtak, így a gólarányt egy kicsit túlzottnak tartom. Gratulálok a vendégcsapatnak!

Szabó László: – Egy küzdelmes I. félidő után erőben felülkerekedtünk, és egy közepes játékkal is sikerült nyerni. Sok sikert kívánok Hadháznak a továbbiakban!

Józsai SZT.SE–Egyek 2–1 (1–0)

100 néző, vezette: Erdei I. T. (Orosz I., Medgyesi G.).

Józsai SZT.SE: Szabó L. – Nagy T., Oláh K. (Szentesi Á.), Szécsi A. (Szőke T.), Botos S., Kozma I., Kiss J. (Nagy A.), Tóth Zs. (Koszta Gy.), Bógyis I., Varga Zs., Bőr I. Edző: Nagy Róbert.

Egyek: Farkas J. – Farkas A., Lipták M., Balogh M., Farkas L., Tóth Z. (Papp G.), Fekete T. (Menyhárt A.), Kovács Z., Illés Jó., Kiss A. (Kovács F.), Illés Já. Edző: Farkas Attila. Gól: Tóth Zs., illetve Lipták M. (öngól), Illés J. Jók: Szabó Lajos a mezőny legjobbja, Varga Zs. Kozma I., Bógyis I., illetve senki. Ifi: 0-2.

Nagy Róbert: – Egy küzdelmes mérkőzésen megérdemelt hazai győzelem. Bár szerencsénk volt, de ezt a mérkőzést a helyzetek alapján több góllal kellett volna nyernünk. További sok sikert kívánok Egyek csapatának!

Farkas Attila: – Irreális pályán egy alacsony színvonalú mérkőzésen a szerencsésebb csapat győzött.

Nádudvar Szertár Sportbolt SE–Vámospércs 3–0 (2–0)

150 néző, vezette: Kertész F. (Prezenszky M., Szák K. J.).

Nádudvar: Kiss A. – Gál S., Polgár M., Lajtos B., Lőrinczi G. (Tóth L.), Kenéz N., Tőzsér T., Nagy I. S., Molnár B. (Nagy N.), Nagy II. S. (Tóth T.), Derczeni L. (Molnár J.). Edző: Szkupi Tibor.

Vámospércs: Orosz L. – Károlyi A. (Zsupos J.), Kovács Gy. (Tóth G.), Munkácsi M., Tencler J. (Nagy J.), Méhész A., Balogh II. S., Vietorisz J., Őri Z., Szőke R. (Réti Sz.), Halász S. (ifj. Károlyi A.). Edző: Oláh Sándor. Gól: Nagy II. S., Lőrinczi G., Tóth L. Jók: Kiss A., Gál S., Lajtos B., Kenéz N., Nagy II. S., illetve senki. Ifi: 2-0.

Szkupi Tibor: – Határozott, korrekt játékvezetés. Minden csapatrészben jobb teljesítményt nyújtó Nádudvar megérdemelten nyert.

Oláh Sándor: – A mai nap csak 11 lila mez utalt a vámospércsi csapatra, ez a teljesítmény nagyon kevés.

Monostorpályi–Sáránd 5–2 (2–2)

250 néző, vezette: Szabó Zs. (Buzás Zs., Buzás A.).

Monostorpályi: Szabó A. – Nyilas Sz., Váradi L., Bodnár I. (Farkas Gy.), Kun Á. (Kéri L.), Bodnár László (Nagy L.), Kóródi D., Gyügyei Z., Pataki E. (Bodnár Levente), Orbán M. (Szilágyi Zs.), Takács G. Edző: Darnai József.

Sáránd: Csecsődi D. – Nagy Gy. (Varga V.), Molnár G., Bordi R., Hegedűs A. (Pánti T.), Nyirkos T., Bardovics Gy. (Balugyánszki L.), Tóth F., Fista N., Szikszai B. (Schmidt L.), Oláh J. Edző: Zákány Ferenc. Gól: Nagy L. (2), Bodnár I.,

Kóródi D., Farkas Gy., illetve Tóth F., Fista N. Jók: Nyilas Sz., Szabó A., Kóródi D., Bodnár Levente, illetve mindenki. Ifi: 1-4.

Darnai József: – Az első félidei gyenge játék után, biztos gőzelem. Gratulálok a sportszerű ellenfélnek és a korrekt játékvezetéshez.

Zákány Ferenc: – Az első félidőben megleptük az ellenfelet. 2-0-ás vezetés után szépített a Monostorpályi. A második félidőben kicsit elfáradtunk és a jobb erőben lévő hazaiak saját javukra fordították a mérkőzést.

Mikepércs–Fülöp 4–2 (1–1)

100 néző, vezette: Áncsán Gy. (Percze Zs. L., Pál G.).

Mikepércs: Rácsai J. – Szabó B., Lakatos A., Gellért E., Józsa R. (Csigi Zs.), Szabó G., Nagy S. (Virág R.), Kelemen T., Rácz N., Pocsaji G., Kassai G. (Cseh T.). Edző: Bodnár Balázs.

Fülöp: Popovics J. – Guba L., Horváth J., Katona S., Szabó A., Csík R., Ratku T. (Jenei R.), Nyíri T. (Borbély T.), Varga J., Solti L., Orosz A. Edző: Bányai Imre. Gól: Szabó B. (3), Gellért E., illetve Szabó A., Solti L. Jók: Kelemen T., Rácz N., Gellért E., Szabó G., a mezőny legjobbja Szabó Balázs, illetve Popovics J., Szabó A., Solti L. Ifi: 1-2.

Bodnár Balázs: – Ismét bebizonyosodott, hogy nagy küzdők vagyunk. Kétszer is vert helyzetből fordítottuk meg a mérkőzés és remélem, hogy a csapat ezt az arcát mutatja a további fordulókban is. Gratulálok az egész csapatnak.

Bányai Imre: – Egy nagyon nehéz mérkőzésen vagyunk túl. A kapuba sajnos mezőnyjátékossal kellett kezdjünk, de így is kétszer vezettünk és esélyünk volt arra, hogy elhozzuk a 3 pontot Mikepércsről. Sajnos 2:1-nél egyéni hibákból 2 perc alatt kaptunk 2 gólt és így el is úszott a mérkőzés. Szeretnék gratulálni az ifi csapatomnak a győzeleméhez és a korrekt játékvezetéshez.

Hajdúdorog–Nyíracsád 1–1 (0–0)

150 néző, vezette: Kövér T. (Berecz A., Kovács I.).

Hajdúdorog: Nagy Cs. – Simicsku R., Szojka I., Szűcs R., Oláh Zs., Anga A., Simicskó Gy., Juhász B., Fodor Zs., Pogácsás P. (Pajkos I.), Szabó Z. (Simicsku I.). Edző: Pesel János.

Nyíracsád: Papp T. – Maczó Cs., Tóth I., Rózsa B. (Bodnár A.), Ternován J., Balogh T., Tóth Á., Árvai Sz., Orbán L., Fábián N. J., Dobrai G. (Berki Zs.). Edző: Patalenszki József. Gól: Szabó Z., illetve Fábián N. J. Jók: mindenki (a mezőny legjobbja Simicsku Róbert), illetve mindenki. Ifi: 7-2.

Pesel János: – Küzdelmes, helyenként színvonalas játék. A csapatok egymás ellen és a pálya talajával is meg kellett, hogy küzdjenek. Igazságos eredmény, mellyel mindkét csapat elégedett lehet. Gratulálunk Pogácsás Petinek a felnőtt csapatban való debütálásához és készülünk a jövő hétre, melyet a szezon mérkőzésének tartok.

Patalenszki József: – A helyzetek alapján Már az első félidőben is meg nyerhettük volna a meccset, a végén örülhettünk a döntetlennek. Szeretném, ha minden mérkőzésen ilyen korrekt játékvezetés lenne.

Görbeháza–Nyírábrány 2–2 (0–1)

50 néző, vezette: Nagy T. M. (Nagy L., Pallai Zs.).

Görbeháza: Barkó S. – Siket Gy., Medve Gy., Reszegi S., Ronkovics T., Képes T. (Szabó T.), Répási Sz., Tatár N. (Csőke R.), Nagy Cs., Benke I. (Varga B.), Hajdú R. Edző: Szolnoki Attila.

Nyírábrány: Rácz L. – Debreczeni K. (Gáll F.), Tanka J., Fülöp Gy., Küzmös A., Furó Zs., Küzmös Gy., Rátonyi Zs., Lőrincz J., Fenyvesi P. (Zsíros N.), Vásárhelyi J. Edző: Tóth Csaba. Gól: Medve Gy., Hajdú R., illetve Küzmös Gy., Zsíros N. Jók: mindenki, illetve mindenki. Ifi: 3-2.

Szolnoki Attila: – Nagyon rossz talajú pályán egy nagyon jó csapat ellen játszottunk. Mindkét csapat győzelemre játszott, igazi küzdelmes, helyenként kemény játék volt, de úgy érzem, igazságos döntetlen született. Játékosaimnak csak megköszönni tudom ezt a remek eredményt. Ifjúsági csapatom a héten meglepetéssel készült a mérkőzésre, a sérült csapatkapitányuknak egy felejthetetlen győzelmet szerettek volna szerezni, ami sikerült. Ez egy szép ajándék, mielőbbi gyógyulást kívánunk Bessenyő Péternek. Valamint köszönöm a játékvezetőknek a ténykedést, hiszen nem volt könnyű feladatuk.

Tóth Csaba: – Nagyon mély talajú pályán valójában a pálya volt az igazi ellenfél, ezért nem tudtuk saját játékunkat játszani. Ha a nagy helyzeteink egy részét értékesítjük, simán megvan a meccs.

Déli csoport

Nagyrábé–Szerep 3–1 (0–1)

200 néző, vezette: Török Z. (Mészáros Cs., Nagy J.).

Nagyrábé: Buglyó I. – Tiszai J. (Kocsis Z.), Kovács A., Dúró Zs., Czidor R., Kunkli F. (Bajnok J.), Szarvas Zs., Csige I., Kordás J., Nagy Cs., Katona S. (Juhász F.). Edző: Szőke Zsolt.

Szerep: Béres I. – Zsíros S. (Nagy R.), Tarcsi T., Oláh Á., Szabó B., Varga L., Mátyás A. (Zagyva Gy.), Bodó L. (Nagy N.), Szabó L., Szilágyi T., Fegyverneki B. (Barna J.). Edző: Bodó Lajos. Gól: Dúró Zs., Csige I., Nagy Cs., illetve Szilágyi T. Jók: Szarvas Zs., Czidor R., Kordás J., illetve Oláh Á., Tarcsi T., Szabó L., Szabó B., Mátyás A., Szilágyi T., Fegyverneki B. Ifi: 0-5.

Tiszai Károly: – Határozott játékvezetés, nagy küzdelem. A végére felőröltük Szerep erejét, így magabiztosan nyertünk. További sok sikert a szimpatikusan játszó Szerepnek!

Bodó Lajos: – A mérkőzésen 60 percig, amíg erőnk volt, jól tartottuk magunkat, de helyzeteink jórészét sajnos elhibáztuk, és a mérkőzés utolsó harmadában a hazai csapat fölénk kerekedett. Gratulálok az ellenfélnek!

Biharnagybajom–Pocsaj 2–1 (0–1)

220 néző, vezette: Katona L. (Juhász J., Megyaszai A.).

Biharnagybajom: Oláh G. – Homoki T., Id. Popovics I., Máté I., Boruzs N., Szvára I. G., Somogyi L., Czibi Zs. (Boruzs I.), Kiss G. (Kiss S.), Vass A. (Schwarch M., Salya P.), ifj. Popovics I. (Karacs G.). Edző: Dan László.

Pocsaj: Kun Zs. – Deczki L., Nagy P., Sóvágó S., Kun I., Rézműves A. (Varga S.), Plókai M., Szilágyi Cs. (Pántya Zs.), Lakatos Z., Lakatos S. (Tóth K.), Máté F. (Ócs S.). Edző: Plókai Mihály. Gól: Czibi Zs., Somogyi L., illetve Máté F. Jók: Homoki M., Somogyi L., illetve Nagy P. Ifi: 0-12.

Dan László: – Örülök, hogy ilyen értelmes emberekkel dolgozhatok együtt, egy x-es meccsből kihoztuk a maximumot egy jól eltalált lövéssel. Az I. félidőben nem igazán éreztük a ritmust, de a II-ban odaraktuk magunkat keményen és ilyenkor, ahogy szokott, jött is az eredmény.

Plókai Mihály: – Végre korrekt játékvezetés volt. Egyenlő erők küzdelmével, sajnos mi a meccslabdát kihagytuk, és az ellenfél az utolsó percben egy jól eltalált lövéssel megnyerte a mérkőzést. A döntetlen igazságosabb lett volna. Sajnos, míg a csapatom az utolsó percig nem tud koncentrálni, addig jobb eredményt ne várjunk. Gratulálok Biharnagybajom csapatának!

Biharkeresztes–Körösszakál 3–1 (1–1)

200 néző, vezette: Csiszár K. (Mező S., Tóth G.).

Biharkeresztes: László G. – Molnár J., Buka Sz., Lakatos Cs. (Lakatos J.), Varga I. (Flaskai Zs.), Szabó L., RusznyákA. (Baranyi I.), Kocsis T., Okos T., Mohácsi S. (Zsiga K.), Kovács L. Edző: Furka Tibor.

Körösszakál: Simon S. – Czegle N., Veres Z. (Pukoli J.), Vagyon T., Trippon Cs. Á., Trippon T. (Juhász N.), Trippon P., Kisikán T., Erőss A., Földesi Zs. (Pap L.), Szarka D. (Földesi J.). Edző: Trippon Csaba. Gól: Kovács L., Lakatos Gy., Flaskai Zs., illetve Erőss A. Jók: Szabó L., Okos T., Kocsis T., illetve Kisikán T. Kiállítás: Erőss A. Ifi: 6-0.

Furka Tibor: – Egy jó mérkőzésen több helyzetet is kidolgoztunk, és megérdemelten győztünk.

Trippon Csaba: – Felfoghatatlan és érthetetlen, hogy még egy ilyen Megye II. osztályú rangadón is ilyen pocsékul vezessék a játékvezetők a mérkőzést. 1:0-ás vezetésünk után, egy jogtalan kiállítás és egy lesgól megpecsételte a mérkőzés kimenetelét, és ezt már nem bírta el a csapat. További sok sikert kívánok a Biharkeresztes csapatának.

Blondy-Esztár–Konyár 1–1 (0–1)

150 néző, vezette: Szűcs L. (Buczkó B., Lázár Zs.).

Blondy-Esztár: Cseh T. – Kádár B., Farkas T., Nagy L. (Fehér G.), Papp Á., Alimán J., Tóth V., Farkas J., Vajas V., Pellei E., Kónya J. Edző: Gere Csaba.

Pocsaj: Bogdán Z. – Kovács L. (Kiss Cs.), Varga D., Kristóf S. P., Varga S., Máthé G. (Lakatos S.), Kiss S., Szabó B., Kerékgyártó R., Szarvas I., Horváth Z. Edző: Czakó Viktor. Gól: Farkas T., Horváth Z. Jók: Farkas T., Farkas J., Vajas V., illetve mindenki. Kiállítás: Tóth V., Alimán J. Ifi: 5-6.

Gere Csaba: – Szikrázó, jó iramú mérkőzésen az újfent nagyon tartalékos csapatunk jól helyt állt, bár a helyzetek alapján meg is nyerhettük volna a mérkőzést. Sajnálom az utolsó percekben a két kiállítást, remélem, hogy Lázár asszisztens a 90. percben lőtt szabályos meg nem adott gólunk miatt nem veszti el a futballba vetett hitét, viszont köszönöm Szűcs és Buczkó játékvezetők korrekt közreműködését. Gratulálok Farkas Tamás első felnőtt bajnoki góljához.

Czakó Viktor: – A mai mérkőzésen az első félidőben rengeteg gólhelyzetet alakítottunk ki, sajnos ebből csak egyet tudtunk gólra váltani, ez megpecsételte a sorsunkat és megbosszulta magát. Szeretném kiemelni az ifi csapatunk szereplését az őszi szezonban, hiszen veretlenül vezetik a bajnokságot.

Földes–Komádi 4–1 (2–1)

100 néző, vezette: Tatár I. (Butt T., Kriston T.).

Földes: Sápy G. (Szabó Gy.) – Nagy S. (Bojtor Z.), Kiss Z., Dede I., Király P., Gáll D. (Sípos A.), Rusznyák Zs. (Móda G.), Kiss N. (Balogh F.), Vincze Cs. (Oláh Sz.), Karacs T. (Vincze A.), Tóth J. Edző: Bojtor Zoltán.

Komádi: Kirimi P. – Tóth L. (Berki T.), Varga S., Varga L., Fekete L., Balogh J., Farkas L., Pataki Zs., Nagy I., Tóth F., Bujdosó E. Edző: Lukács János. Gól: Karacs T. (2), Nagy S., Gáll D., illetve Nagy I. Jók: mindenki, illetve Bujdosó E. Ifi: 9-0.

Bojtor Zoltán: – Korrekt játékvezetés mellett, egy jól játszó, szimpatikus csapatot megérdemelten győztünk le. Gratulálok az ifi csapatunknak a nagyarányú győzelméhez.

Lukács János: – Megérdemelten győzött a hazai csapat, ilyen arányban is.

Kismarja–Körösszegapáti 4–2 (0–1)

300 néző, vezette: Takács I. (Kiss J., Rózsa K.).

Kismarja: Gáti R. – Szép Sz., Farkas I., Zsigmond Cs., Szarvas I., Kovács S., Farkas B., Tóth K. (Kondor L.), Szilágyi L. (Czifra J.), Székely Zs. (Bordás Gy.), Ferenczi L. (Gál S.). Edző: Szép Sándor.

Körösszegapáti: Nemes Z. – Horváth K., Cseke P., Cseke L., Nagy K., Mező R., Újhelyi Z., Czirják Cs., Miczura V. K., Koszorús I., Miczura V.T. Edző: Csendes Károly. Gól: Farkas B. (2), Székely Zs., Ferenczi L., illetve Miczura V. K. (2). Jók: Farkas B., illetve Miczura V. K., Nagy K., Cseke P., Cseke L. Ifi: 0-1.

Szép Sándor: – Küzdöttünk, kínlódtunk de sikerült a 3 pontot megszereznünk. Mai győzelmünket kapusunk, Gulyás László ma egy hete elhunyt édesapja, Gulyás Gabi bácsi emlékére ajánljuk.

Czgele Lőrinc: – A mai mérkőzésről annyit, hogy a szerdán kiállított játékosokkal és a sérülések miatt megcsappant csapattal helytálltunk. A 2. félidőben Kismarja jobb teljesítményével megszerezte a 3 pontot magának. Gratulálunk a hazai csapatnak a játék eredményéért.

Zsáka–Szentpéterszeg 0–4 (0–2)

100 néző, vezette: Hajdú I. (Fekete L., Petős S.).

Zsáka: Tusz T. (Piros J.) – Kovács A. (Szoboszlai A.), Duró I., Csapó L., Papp J., Lakatos Cs., Bácsi Z., Karácsony A., Vékony S., Duró L., Fekete S. (Varga K.). Edző: Duró István.

Szentpéterszeg: Nagy S. – Erdei Z., Varga Zs. (Orovecz Z.), Rusznyák G., Olajos Cs. (Borsa P.), Kovács J., Szabó G. (Muzsnai J.), Szűcs G., Pásztor Zs., Ékes Z., Bácsó A. Edző: Kártik József. Gól: Szűcs G., Varga Zs. (3). Jók: Fekete S., Bácsi Z., illetve Olajos Cs., Bácsó A., Erdei Z., Muzsnai J. Ifi: 13-0.

Duró István: – Ismét gólképtelenek voltunk. A játék képe alapján az eredmény túlzott, egyéni hibák döntöttek. Gratulálunk a Szentpéterszeg csapatának.

Kártik József: – A kezdeti egyenlő erők harca, a végére a javunkra fordult. A csapatom átérezte a mérkőzés súlyát. Gratulálunk Balogh Barnának kisfia születése alkalmából.