“Szezon eleji, döcögős játék”

© Illusztráció: Racskó Tibor
Szabolcs-Szatmár-Bereg – A labdarúgó megyei II. osztály Nyírerdő-csoport 1. fordulójának mérkőzéseit rendezték vasárnap.

Pátroha–Fényeslitke 4–0 (2–0)

Pátroha, 150 néző, v.: Tassy T.

Pátroha: Mucsicska – Molnár V., Lakatos P., Borku T., Mozga Gy., Fedor A. (Kovács Sz.), Ponczók T. (Szitai R.), Kállai Á. (Boda R.), Balogh I., Mocsár Cs. (Kaczkó M.), Csépke M. Játékos-edző: Lelt József.

Fényeslitke: Mártha J. – Kázsmér L., Semegi T., Balogh K. (Kernács J.), Huszti Cs., Lovas I., Nagy M. (Kovács A.), Nagy B. (Varga R.), Miskolczi G., Szatmári M., Miskolczi Á. (Rusznák S.). Játékos-edző: Sárkány Gábor. Gól: Mocsár Cs. 2 (egyet 11-esből), Kállai Á., Csépke M. Ifi: 5–2.

Lelt József: – Kitűnő játékvezetés mellett, háromesélyes volt a mérkőzés. Az volt a kérdés, hogy kettő, három, vagy négy lesz-e a vége.

Mártha Ferenc vezetőségi tag: – Parázs hangulatú mérkőzésen a hazai csapat keményen kihasználta hibáinkat. További sok sikert kívánunk nekik.

Demecser–Hodász 6–1 (5–0)

Demecser, 150 néző, v.: Piskóczi Zs.

Demecser: Fintor S. – Hajnal A., Zsoldos T. (Csáki L.), Dankó G., Erőss P., Gombkötő S., Ignéczi Cs., Sajtos N. (Gombkötő Z.), Kiss M., Hudák N., Fodor Cs. (Kocsis Z.). Játékos-edző: Gombkötő Sándor.

Hodász: Lakatos G. – Kiss L. (Gulyás K.), Bordás J., Páll R., Botos G. (Sinkó E.), Vass R., Vadon B., Botos G., Pálfi J., Tóth Kondor I. (Pályi Zs.), Varga R. Edző: Pálfi József. Gól: Erőss P. 2, Sajtos N., Fodor Cs., Gombkötő S., Ignéczi Cs., illetve Vass R. Ifi: 5–2.

Gombkötő Sándor: – Először is a csapat gratulál Erőss Peti házasságkötéséhez. Vegera mester pénteken tette a dolgát, mi pedig ma az első félidőben. További sok sikert kívánunk a szimpatikusan játszó ellenfelünknek.

Pálfi József: – Adtunk egy félidőnyi előnyt a hazai csapatnak. A másodikban kiegyenlített játék mellett felnőttünk a feladathoz.

Nyírkarász–Vaja 3–2 (2–2)

Nyírkarász, 150 néző, v.: Sípos L.

Nyírkarász: Marics I. – Ujj Gy., Király J., Ujj K. (Nagy B.), Liptai D., Jávor P. (Liptai A.), Varga J., Bandor J., Rákóczi L., Horváth G. (Csaholczi R.), ifj. Tóth T. (Till J.). Edző: Tóth Tibor.

Vaja: Vakarcs I. – Winkler A., Noszál T., Mulutó P., Zsigmond G. (Simák Zs.), Kovács T., Kósa S., Kósa G., Járomcsák G., Mocsár G., Sándor A. Edző: Molnár István. Gól: ifj. Tóth T., Varga J., Rákóczi L. (11-esből), illetve Sándor A. 2. Ifi: 2–3.

Tóth Tibor: – Jó iramú mérkőzésen fontos győzelmet arattunk egy alaposan megerősödött Vaja elllen. Gratulálok a srácoknak.

Molnár István: – Gratulálok a csapatnak, mert nem érdemeltünk vereséget.

Gergelyiugornya–Tiszakanyár 0–5 (0–4)

Gergelyiugornya, 200 néző, v.: Debreceni S.

Gergelyiugornya: Oláh B. – Czirják M. (Csatlós G.), Szabó G., Mokri R., Deskó L., Ducsi B. (Baráth B.), Bíró J., Peregrin R., Horváth M. (Bakos B.), Bálint A. (Varga G.), Varga T. (Udvarhelyi Z.). Edző: Czirják József.

Tiszakanyár: Kanyári G. (Csucska M.) – Csuka Gy., Molnár P., Jánvári D., Nagy R. (Hajdu L.), Ablonczy D., Vicickó L. (Dobrai D.), Illés A., Rézinger B. (Nagy Á.), Tóth N., Csáki R. (Molnár Zs.). Játékos-edző: Csáki Róbert. Gól: Rézinger B. 3, Ablonczy D., Tóth N. Kiállítva: (Illés A. 56. perc). Ifi: 1–7.

Czirják József: – Ha ezeket a gyermeteg hibákat el tudjuk kerülni, akkor még nagy dolgokra lehetünk képesek. Jobbulást kívánunk a súlyosan sérült ifista játékosunknak.

Csáki Róbert: – Az első félidőben kapkodva és pontatlanul játszottunk, de ennek ellenére megnyugtató előnyre tettünk szert. A másodikban a korai kiállítás ellenére sikerült még egy gólt lőnünk, így végleg lezártuk a mérkőzést. Összességében nem túl jó játékkal magabiztos győzelmet arattunk.

Önnek melyik a kedvenc csapata a megyei II. osztály Nyírerdő-csoportjában?

View Results

Loading ... Loading ...

Nyírmada–Ladányi TC 2–3 (1–1)

Nyírmada, 100 néző, v.: Tordai M.

Nyírmada: Pál Zs. – Jurkinya M., Kiss J., Kiss E. (Szőke I.), Szikszai A., Csonka L. (Jóni A.), Mátyus Cs., Benkő T., Dancs I. (Jónás A.), Balogh A., Csehil Á. Játékos-edző: Szőke István.

Ladányi TC: Petranics – Sajtos R. (Mudri B.), Árva B., Pólyán R. (Dobrai G.), Vantyuch B., Kun B., Molnár Cs., Demeter L., Csépke Z. (Hosszú L.), Kovács L., Kovács Cs. (Szilágyi G.). Edző: Sajtos András. Gól: Csonka L., Szikszai A. (11-esből), illetve Kun B. 2, Hosszú L. Kiállítva: (Benkő T. 70. perc). Ifi: 1–1.

Szőke István: – Sajnos rosszul kezdődött ez a bajnokság. Igazságosabbnak tartottam volna a döntetlent, de a vereség ellenére is megyünk tovább.

Sajtos András: – Harcos mérkőzésen a fiúk mindent megtettek a győzelemért. Nagyobb különbséggel is győzhettünk volna.

Rohod–Gyulaháza 0–5 (0–0)

Rohod, 100 néző, v.: Mónus G.

Rohod: Kasza D. – Varga J., Kriser Sz., Dobronyi G., Mondom F., Papp T. (Sashegyi Á.), Dobronyi J. (Nagy I.), Baráti G., Ladányi D., Tóth A. (Éles Á.), Horváth B. (Tóth F.). Játékos-edző: Papp Zsolt.

Gyulaháza: Bandor F. – Gáti Sz. (Kovács E.), Deák Z., Gáti S., Tóth G., Bombera M., Kovács B. (Farkas H.), Tóth D. (Molnár T.), Tóth F. (Horváth M.), Juhász L., Lévai Cs. Edző: Bardi Gábor. Gól: Kovács E. 2, Kovács B., Deák Z., Molnár T. Ifi: 2–2.

Papp Zsolt: – Sajnálom a csapatom, mert az első félidőben fegyelmezetten játszottunk, a folytatásban viszont több szituációnál is hibáztunk, így ilyen különbséggel is megérdemelten nyerték meg a mérkőzést.

Bardi Gábor: – Nyögvenyelős első félidő után a másodikban kijött a két csapat közötti tudásbeli, és kondícionális különbség.

Kék–Tiszaszentmárton 1–1 (0–0)

Kék, 110 néző, v.: Lövei.

Kék: Himmer A. – Gáspár S., Poór B. (Csombók II Cs.), Stadler Z., Szurcsik Z., Dankó M., Arnaud (Gubek J.), Bodó I., Tóth T., Csombók I Cs., Horváth A. Edző: Fabók István.

Tiszaszentmárton: Mészáros T. – Balogh E., Jónás Kálmán (Iván V.), Jónás A., Iván S. (Jónás Krisztián), Szőke Zs., Balogh R., Farkas T., Koszta Z., Huzdik P., Ésik M. Edző: Golyán Gergő. Gól: Szurcsik Z., illetve Huzdik P. Ifi: 7–1.

Fabók István: – A hét elején érkeztünk haza az edzőtáborból, az időeltolódás miatt még nehezen ment az átállás. A fiúk mindent megtettek, küzdöttek becsülettel, még a zuhanyzó előtt is tolongtak.

Golyán Gergő: – Sportszerű mérkőzésen van némi hiányérzetem. Meddő mezőnyfölényünk később érett góllá, két perc volt a boldogság, de Szurcsik Zoli egyenlített. Gratulálok mindkét csapatnak.

Ajak–Őr 2–0 (1–0)

Ajak, 100 néző, v.: Kósa Gy.

Ajak: Leskovics A. – Kontér D., Sütő N., Csáki R. (Lakatos Cs.), Magyar D. (Bulitka L., Balogh T.), Jaczina L. (Molnár B.), Balogh S., Magyar R., Soós T. (Bulitka Sz.), Folytán Z., Markos J. Edző: Kovács Tibor.

Őr: Oláh M. – Szabó V., Varga J., Soltész Á., Soltész B., Tisza Á., Erdei Cs., Benkő J., Tóth G., Szabó A. (Szender S.), Anda G. (Gergely Sz.). Edző: Kálmándi Bertalan. Gól: Soós T., Balogh S. (11-esből). Kiállítva: Benkő J. (65. perc). Ifi: 1–2.

Kovács Tibor: – Szezon eleji, döcögős játék.

Kálmándi Bertalan: – Nem vagyunk egy sportszerűtlen csapat, ezért kissé indokolatlannak tartottam a sok lapot a mérkőzésen. Rosszul nyitottuk a szezont, gratulálok az ajaki győzelemhez.