Tai Qi Boxing Vizsga és Stílusbajnokság

Tai Qi Boxing Vizsga és Stílusbajnokság
Nyíregyháza – Sifu Miló András nagymester előtt tettek vizsgát a stílus területi művelői. A vizsgát követően területi bajnokságon mérték össze tudásukat, a Honvéd utcai művelődési házban.

Tai Qi Lány

2004-2005

1. Plajos Dominika (Miló T.)
2. Galyas Regina (Miló T.)
3.Németh Mirjam (Miló T.)
4. Balogh Lilla (Gajdán SE.)

2008

1. Krasznai Jázmin (Miló T.)
1. Bor Annamária (Miló T.)

Tai Qi Fiú

2006-2007

1. Krasznai Ábel (Miló T.)
2. Balogh Imre (Gajdán SE.)
3. Kiss Zoltán (Gajdán SE.)

2004-2005

1. Hadházi Dávid (Gajdán SE.)
2. Elek Dávid (Gajdán SE.)
3. Móricz Alex (Gajdán SE.)
4. Nagy Viktor (Miló T.)
4. Nagy Zsombor (Gajdán SE.)

2002-2003

1. Vaskó Dávid (Miló T.)
2. Nagy Erik (Gajdán SE.)
3. Silye Zsolt (Gajdán SE.)

2002-2003

1. Zajácz Csaba (Miló T.)
2. Török László (Gajdán SE.)
3. Nagy Botond (Gajdán SE.)
3. Gál György (Gajdán SE.)

1999-2001

1. Vaskó Dániel (Miló T.)
2. Móricz Patrik (Gajdán SE.)
3. Kerékgyártó Gyula (Gajdán SE.)

Tai Qi Senior

1. Kertész Lilija (Miló T.)
2. Mikula Judit (Miló T.)
2. Gellén Amanda (Gajdán SE.)
3. Vaskóné Gönczi Mariann (Miló T.)

Fegyveres Tai Qi

2002-2003

1. Zajácz Csaba (Miló T.)
2. Vaskó Dávid (Miló T.)
3. Nagy Erik (Gajdán SE.)

2005

1. Galyas Regina (Miló T.)
2. Hadházi Dávid (Gajdán SE.)

Senior

1. Mikula Judit (Miló T.)
1. Kertész Lilija (Miló T.)

Light Contact Lány

2008-2010

1. Krasznai Jázmin (Miló T.)
2. Horváth Hajnalka Letícia (Miló T.)

2008-2009

1. Bor Annamária (Miló T.)
2. Kiss Zoltán (Gajdán SE.)
2004-2005
1.Galyas Regina (Miló T.)
1. Németh Mirjam (Miló T.)

2004

1. Plajos Dominika (Miló T.)
2. Balogh Lilla (Gajdán SE.)
2. Elek Dávid (Gajdán SE.)
Light Contact Fiú

2006-2007

1. Krasznai Ábel (Miló T.)
2. Balogh Imre (Gajdán SE.)

2005

1.Nagy Viktor (Miló T.)
2. Hadházi Dávid (Gajdán SE.)

2003-2004

1. Silye Zsolt (Gajdán SE.)
1. Móricz Alex (Gajdán SE.)

2003-2004

1. Nagy Zsombor (Gajdán SE.)
2. Gál György (Gajdán SE.)

2002-2003

1. Török László (Gajdán SE.)
2. Nagy Erik (Gajdán SE.)
3. Vaskó Dávid (Miló T.)

2001-2002

1. Móricz Patrik (Gajdán SE.)
2. Kerékgyártó Gyula (Gajdán SE.)
3. Nagy Botond (Gajdán SE.)

Light Contact Felnőtt

Bemutató mérkőzés

1. Petrikovics Gergő (Miló T.)
1. Vaskó Dániel (Miló T.)
Stop Semi Contact Felnőtt
1. Petrikovics Gergő (Miló T.)
2. Vaskó Dániel (Miló T.)

– Sifu Miló András –








hirdetés