Tarpa: Álomból rémálom

A labdarúgó megyei II. osztály Carmo-csoport 20. fordulójának szombati nyitányán négy mérkőzést játszottak.

Kölcse–Tiszamenti SE 2–1 (2–1)
Kölcse, 60 néző, v.: Ványi. Kölcse: Bartha G. – Kósa K., Bartha T., Juhász A., Sztáraszta F., Varga I Z. (Varga II Z.), Rapljyk, Sira Tamás, Sira I Tibor, Szűcs L. (Botos V.), Bakó Z. (Bíró T.) Edző: Simon Csaba. Tiszamenti SE: Papp S. – Széplaki S., Újvári I., Szűcs Á., Szabó K., Hornyák M. (Tóth J.), Zakor D. (Pálfi Z.), Herczegh A., Kovács II G., Kovács I G., Szűcs G. Edző: Szabó Gusztáv. Gól: Sira I Tibor, Rapljyk, illetve Kovács I G. Kiállítva: Sira I Tibor (55. perc). Ifi: 3–3.
Simon Csaba: – A bíró fütyölőjével ma gond volt, és kiállításunkat is jogtalannak érzetem. Gratulálok a fiúknak, hogy ennek ellenére meg tudtuk nyerni ezt a mérkőzést.
Szabó Gusztáv: – A mai találkozón a szerencsésebb csapat győzött.
Tisztaberek–Tarpa 2–0 (0–0)
Tisztaberek, 50 néző, v.: Káprály. Tisztaberek: Makai Z. – Szabó L., Licz B. (Nyisztor T.), Molnár R., Bodó G., Bodó R., Balogh Á., Lukács N. (Rudnák N.), Fehér T. (Mester A.), Lázár R. (Bencze Á.), Lázár B. Edző: Oroszi István. Tarpa: Szűcs K. – Simon J., Veress R., Rózsa A. (Veres Cs.), Vakarcs I., Riskó T., Kovács A., Szabó B. (Csapó A.), Varga A., Bíró J., Varga J. Edző: Tóth István. Gól: Bodó R., Lukács N. Kiállítva: Lázár B. (45. perc). Ifi: 8–0.
Oroszi István: – Egy félidőt emberhátrányban játszottunk, de így is a kapujához szögeztük ellenfelünket, és megérdemelt győzelmet arattunk. Gratulálok a fiúknak a lelkes és eredményes játékért.
Tóth István: – Álomból rémálom lett… Nem érdemtelenül vezeti a tabellát és nyerte meg a mai mérkőzést emberhátrányban is a Tisztaberek.
Tyukod–Beregdaróc 2–3 (0–1)
Tyukod, 120 néző, v.: Szikora. Tyukod: Iricsek D. – Orosz Cs., Ináncsi L., Tóth F., ifj. Nagy F., Orosz A. (Ráski Z.), Németh M., Kiss R., Lakatos S. (Horváth Z.), Feka J., Fekete S. (Bócsi Gy.) Edző: Nagy Ferenc. Beregdaróc: Kiss Z. – Lizák B., Varga T., Bakó Z. (Kollár P.), Simon K., Kuni E. (Csók E.), Simon Cs., Imoh E., Bartha R. (Ecsedi Á.), Magyar T. (Szász K.), Veress O. (Veress R.) Edző: Csekő József. Gól: Feka J., Ináncsi L., illetve Veress R., Magyar T., Veress O. Ifi: 2–2.
Nagy Ferenc: – Köszönjük a szerelést az ifi és felnőttcsapat nevében a vezetőségnek! A mai nap szerencsénk se volt, a döntetlen reálisabb lett volna.
Csekő József: – 2-0-ás vezetésünk után kiengedtünk, ami majdnem megbosszulta magát. Végül ha szerencsés góllal is, de megérdemelt győzelmet arattunk.
Nyírmeggyes–Mérk-Vállaj 5–2 (2–1)
Nyírmeggyes, 100 néző, v.: Tóth I M. Nyírmeggyes: Tóth M. (Kissgyörgy P.) – Éles R. (Szép G.), Batizi G., Székely Zs., Szondi T., Hornyák Zs., Nagy Zs., Gere Zs. (Miklós T.), Kovács L. (Kiss L.), Batizi-Pócsi N. (Éles Á.), Tóth F. Edző: Tóth László. Mérk-Vállaj: Tóth K. – Antal Z., Fetter R., Haga R. (Molnár J.), Soltész L. (Bodó R.), Jóni J. (Tanka L.), Szimuly G., Szabó I. (Botos S.), Rostás L., Demeter S., Lakatos J. Játékos-edző: Szakács Róbert. Gól: Éles R., Kovács L., Szondi T., Batizi-Pócsi N., Miklós T., illetve Lakatos, Demeter. Kiállítva: Antal Z. (60. perc). Ifi: 7–0.
Tóth László: – Az átaludt első félidő után a folytatásban már gólokra tudtuk váltani helyzeteinket, így mindenki nyugodtan mehet locsolkodni. Kellemes húsvéti ünnepeket kívánok mindenkinek!
Reszler Pál elnök: – A játékosok hozzáállása pozítiv volt, de a játékvezető ítéleteivel döntően befolyásolta a mérkőzés végeredményt.