Tervezők, tanárok, gyógyítók, természettudósok

A következőkben a Debreceni Egyetem Műszaki Főiskolai, Mezőgazdaság-, Fogorvos-, Természettudományi, továbbá Informatikai Karán végzett, illetve oklevelet szerző hallgatók névsorát közöljük.

Műszaki főiskolai kar

Nappali tagozat

Építészmérnök

Csókási Zoltán, Dályai Ágnes, Elek Gábor, Fáber Emese, Fekete László, Greskó Zsolt, Gusztus Zsombor-Zsolt, Iván Zsuzsanna, Jánosi Róbert Pál, Kárpa Krisztián, Kogulpauer Zsolt, Konyári Krisztián Péter, Kovács Kitti, Kriston Emese, Marek Zsuzsanna, Nagy Edina, Nagy Tamás Árpád, Prepuk Szabolcs, Rusinczki Mónika, Sajó Gabriella Márta, Sallai Szabolcs, Surányi Blanka, Szabó Gabriella Ildikó, Szabó Zsolt Sándor, Tar Judit, Thold Imre Géza, Varga Nóra, Viszkok János

Építőmérnök

Balázs Ákos, Barna Péter, Demeter György, Farkas János, Györfi István, Gyurján Renáta, Iváncsik Erika, Káli Balázs, Kertész Klára, Komolai Zoltán, Lencsés Péter, Mizsik Diána, Nagy András, Nagy Imre, Poór András, Szabó Gábor, Takács Bálint

Gépészmérnök

Albert Gergő, Antal Sándor, Benke István, Blizman Tamás, Dakos Sándor Dávid, Deák Krisztián, Dékány Zsigmond, Dravecz László, Gajdos Miklós Mihály, Hegedűs Péter Tamás, Hogya Tibor, Istók Máté, Kádár Zsolt, Kállai János, Kerekes Zsolt, Kovács Imre, Kötélverő Dávid József, Móré Sándor, Nagy Ferenc Norbert, Szabó Kornél Sándor, Szabó Zoltán, Székely-Takács Ervin, Tóth Péter, Varga Tibor, Vasas Lajos , Zavaczki István, Zubák Tibor Zsolt

Környezetmérnök

Balogh Anett, Barla Krisztina, Bartus Rajmund, Bíró Olga, Bodó Gábor Viktor, Boros József, Egyedi Eszter, Gere Csaba, Harangi Barna, Juhász Zsuzsanna Bernadett, Kovács Tamás, Kun Sebastian, Kuszka Szabolcs, Lakatos Gábor, Nagy Zita Katalin, Nagy Zsolt Csaba, Oldal Erzsébet, Petkó György, Riczu Brigitta Melinda, Sultész Anita, Tamás Anita Anna

Mérnök-tanár

Berta Boglárka, Boros József, Czövek Jenő, Egyedi Eszter, Farkas György, Fekete Bálint, Gyérmán János, Horváth Andrea, Nagy Viktória, Ónadi Tünde, Papp Adrienn, Szabó Zoltán

Műszaki informatika

Balla Tamás, Bódor Péter, Bordán Szabolcs, Hári Attila, Kondás János, Lekli Gergely, Ludányi Ferenc, Mátrai Hajnalka, Molnár György, Nagy Andrea, Nagy Krisztina, Petneházi Mihály, Pongor László, Ragyák Norbert, Szabó Péter, Szabó Zsolt, Szakály Attila

Műszaki menedzser

Rotter Dóra, Szenáki János, Szöllősi Adrienn, Zsigmond Zoltán

Településmérnök

Csiszár Zsigmond Péter, Fábián Gábor Balázs, Farkas Péter, Gergely Gabriella, Gergely Péter, Horváth Sándor Szilárd, Kiss Tibor, Kőszeghy Csanád Ábel, Leskó Nóra, Szandi Timea, Vida Krisztina

Vegyészmérnök

Horváth Andrea, Szalai János

Villamosmérnök

Bihari Attila, Brázda Gergő, Czövek Jenő, Dalmi István, Demény László, Demus Csaba, Fehér Attila, Ferenczi István, Kovács Balázs, Kozma Péter, Nagy Gyula Krisztián, Nagy József Krisztián, Nagy Tamás, Nagy Tamás, Rácz Viktor, Szarvas Sándor

Levelező tagozat

Építészmérnök

Budai Béla, Elek Norbert Sándor, Katonáné Cserepes Mária, Magyari Gabriella, Takács Péter István

Építőmérnök

Antal Sándor, Frei Róbert, Karakas József, Kurucz István Norbert, Makay Dénes, Nagy Gábor, Nagy Tibor, Németh Zoltán György, Ökrös Béla, Peikert Krisztián, Szalma Edina, Szép András István

Gépészmérnök

Dankó János, Novák Norbert, Pásztor József, Szilvágyi Zsombor, Tokaji Róbert

Környezetmérnök

Balázsné Szabó Lívia, Bittó Edina, Csehné Bárdos Orsolya Andrea, Dobra Gabriella, Friss István, Kéri Orsolya, Légrádi Péter, Molnár Zoltán, Prinz Erna, Rácz Attila, Supliczné Nagy Katalin, Szabó Konrád Mihály, Szabó Sándor, Szőke Bertalan, Sztupár Andrea, Törőcsik Anita, Zsupos Attila

Mérnök-tanár

Balázs Béla, Dányiné Cseh Éva, Gömöri Endre Miklós, Harangi Barna, Harasztosi Sándor, Horváth Dezső, Kapisinszky Péter, Kiss Miklós Attila, Kónya Sándor, Kovács József, Kristófné Szentmiklóssy Emília, Mike András, Oleksza János, Pálóczi Krisztina, Petercsák Sándor, Szabó Zoltán, Timár Fruzsina Zsuzsanna, Tóth István, Tóth László

Műszaki menedzser

Makai Edit, Molnár Regina

Településmérnök

Fazekas Mónika, Fucskó Zoltán, Juscsákné Alb Adrienn, Kárgli Rita, Kun Szabolcs

Villamosmérnök

Antal Csaba, Balogh Árpád Béla, Csendom Bálint Attila, Gál István, Hadas Tamás Barna, Léhi József, Makay József, Mráz András, Pocsai István , Temcsuk Zsolt

Minőségügyi szakirányú továbbképzés

Balogh Nándor Zoltán, Bara Timea, Bocskai István, Erősné Hernádi Anikó, Fülöp Timea, Halczman Attila, Halczman Tamás, Jakab Balázs, Kovács István, Kovács Zoltán, Krajczár Róbert Tamás, Lovász Attila, Őri Attila, Rácz Imre, Szappanos Zoltán

Tervező szakirányú továbbképzés

Berki Zsuzsanna Eszter, Borbély Tamás, Darabos Csaba, Goda Csilla Marianna, Horváth Judit, Kristóf Attila, Novák Andrea, Olajos Marianna, Pásztor András, Péva Mihály, Rácz Sándor, Reskó Péter, Rupp Zoltán, Ruppné Ámon Krisztina, Siller Ágota, Sisák Gábor József, Szabó Gábor, Szalókiné Illés Laura, Tóth Attila, Vágner Attila, Virányi Zsolt

Mezőgazdaság-tudományi kar

Oklevelet, illetve bizonyítványt szereztek

Agrármérnök (nappali)

Abonyi Ferenc, Andirkó Anikó, Angyal Balázs, Bakos Diána, Baksa Boglárka, Bata Viktor, Berkes Zoltán, Bogdán Orsolya Margit, Boros Anita Anikó, Csáki Zoltán, Csontos Anita, Darányi Tünde, Demcsák Csilla, Derenák Andrea, Dienes Krisztián, Dobi László, Dóka Zoltán, Dósa Gábor, Faragó Éva, Fazekas Gergely, Fűzfa Noémi, Geiger Zoltán, Geleji Mária, Guba Anikó, Hajdu Péter, Hamza Réka, Harangi Sándor, Herceg Zsolt, Hornyák Éva, Hulvej Tamás, Hunyadi Gabriella, Jávor András Bence, Kádár Brigitta, Keczkó Péter, Kecskés Anikó, Kegyer Szilvia Ilona, Kenéz Mónika, Kertész Tamás, Kósa László Levente, Kovács Gergely György, Kovács Gergely Károly, Kovács Szabina, Kulcsár Gábor, Liszkai Nikolett, Marosi Sándor, Meszesán Andrea, Nassif Szíriusz, Nemes Katalin, Olasz Szilvia, Papp Szabolcs, Papp Zoltán, Petróczi Adrienn, Pogány Ágnes, Pokol Anett, Pongor Renáta, Rácz Csaba, Ritó Nóra, Suba Anita, Szabó Ákos, Szabó Anikó, Szabó Balázs, Szabó Erzsébet, Szabó László, Szalkai Balázs, Szász Orsolya, Széles Beatrix, Szendrei Zoltán, Széplaki Gábor, Szlocski Csaba, Szoboczki Zsolt, Tállai Magdolna, Teleki László, Varga Donát, Varga Dóra, Vass Tamás, Végh László, Veress Andrea, Vilmányi Ibolya, Vörös Márta Anita, Vránszki Attila, Wéber Eszter, Zakota Ildikó

Környezetgazdálkodási agrármérnök (nappali)

Agócs László, Ásztai Nikoletta, Bézi Nóra, Budai Lejla, Dallos Anita, Gaál Botond Ágoston, Karakas Judit, Kátai Gergely, Kertész László, Kiséri Anett, Kosárkó Melinda, Majoros Erzsébet, Morauszki Kinga Szilvia, Nyitrai Zsuzsa, Rácz Beatrix, Szabó Beáta

Élelmiszer-minőségbiztosító agrármérnök (nappali)

Török Dóra

Kertészmérnök (nappali)

Gerőczi Viktória, Karcza Veronika, Komlósy Judit Mária, Kóródi Gergely, Léman Ildikó, Marján Máté Sándor, Papp Renáta, Rezes Imre, Tóth Magdolna Rita

Mezőgazdasági mérnök (nappali)

Antal Balázs, Farkas Viktória, Mecsei Miklós, Varga Miklós

Mérnök-tanár (nappali)

Bálint Ágota, Bátyi Erika, Borbás Katalin, Bozó Gabriella, Gazdag Adrienn, Hasulyó Judit, Lukács Andrea, Tódor Szabina Tünde, Tóth Edina, Uri Csilla

Hulladékgazdálkodási technológus (nappali)

Ádám József, Andrási Béla Róbert, Árvai Gábor, Balogh István, Berettyán Mónika Erzsébet, Bónus Helga Ágnes, Boros József Krisztián, Csőke Zoltán, Csurkó Ágnes, Hodosi Éva, Juhász Róbert, Kapitor Dénes, Kardos Tibor János, Környei Ferenc, Lőrincz Sándor Géza, Mészáros Piroska, Nagy Marina, Pántya Róbert, Sipos Ferenc, Sipos Máté István, Solymosi Zsuzsanna, Surányi Tekla Sára, Szegedi Szilárd, Szijjártó Tamás, Szűcs Zsanett, Virág Csilla

Agrármérnök (levelező)

Bánhidy Judit Zita, Henzsel István, Hideg József, Kányási Mihály, Pál Mihály, Prokob János, Szöllősi Zsolt Lajos, Tornyai Juliánna, Tóth József, Vincze Zoltán

Természetvédelmi mérnök (levelező)

Berta Katalin Erzsébet, Boruzs András Bálint, Czitor Beáta, Daku Béla, Dávid János, Dobosné Harsányi Edit Erzsébet, Faggyas Szabolcs, Forrai Éva, Gáspár Istvánné, Gyurján István, Kepes Zsolt, Kiss Róbert, Kulcsár Péter, Lauer Márta, Lenkei Péter, Losonci Dénes Viktor, Máté András, Maturáné Nagy Beatrix Irén, Mogyorósi Sándor, Molnár Mónika Szilvia, Nagy Sándor Gergő, Nemes Krisztina Gabriella, Pálné Varga Szilvia, Papp Erika, Szava Anikó, Somlai Anita, Szél Antal István, Szendrei Endréné, Szinai Péter, Teleki Sándor, Tornyos Gabriella, Tüske Ágnes, Ványi Róbert Lajos, Varga József Sándor, Viszló Levente Győző

Vadgazdamérnök (levelező)

Kemecsei Sándor Csaba, Kiss Zoltán, Kocsi Tamás, Krnács György Imre, Kucskár Ildikó Piroska, Kutnyánszky Géza, Lassu Veronika Anett, Mihály Zsolt, Monori György, Sebők György, Simoncsics László, Tompos Péter Sándor, Udvari István, Urai Róbert, Varga József Zoltán, Varga Zoltán Sándorné

Ingatlangazdálkodási szakirányú továbbképzés (levelező)

Bányai Enikő, Bóka Marianna, Csiky Orsolya, Horváth László, Huber Helga, Ináncsy Ernő, Izsó Gabriella, László Anett, Lengyel Lajos, Széles Klára

Környezettechnológiai szakirányú továbbképzés (levelező)

Asztalos Sándor, Hajdú Boglárka, Hudák István, Jacsó Zoltán, Kernya Emese Judit, Kőrösi Viktor, Maczkó Róbert György, Matkó József Zoltán, Molnár Csilla, Szőkéné Diószegi Mária, Tomorné Proksa Katinka, Uzonyi Beatrix, Váncsodi János, Varga Tamás

Mérnök-tanár (levelező)

Balogh Emese, Farkas Péter, Fekete Zoltán, Hancsák Adrienn, Hreskóné Vass Judit Rita, Jaskó Beáta, Jónásné Bakk Tímea, Kaczur Diána, Károlyi Andrea, Mészáros István, Molnár János, Némethné Tarjányi Katalin, Sztancs Attila, Szűcs Csaba, Takács-Tóth Annamária, Varga Sándor

Növényvédelmi szakirányú továbbképzés (levelező)

Balázs Gábor, Bodnár Miklós, Juhász István János, Karaffa Erzsébet Mónika, Lestyan-Goda Zsombor, Marsi Zoltánné Dalmi Izabella, Pap Norbert, Simon László, Vad Attila Miklós

Terület- és településfejlesztési szakirányú továbbképzés (levelező)

Asztalos László, Barta Mónika, Béres Marianna, Blaháné Olcsvári Mária, Csirmaz László, Csoma Éva, Kissné Tokaji Tünde, Kondor Attila Győző, Kovács Gergely, Köszörűs Zoltán Gábor, László Péter, Máté Gábor, Mező Barna, Mondok Anita, Murguly Éva, Oncsik Attila, Pataki Linda, Sipos Boglárka, Szabó Éva, Szabóné Tóth Julianna Judit, Szoboszlai Ottó

Fogorvos-tudományi kar

Végző hallgatók

Bárdi Zsuzsanna, Csenár Attila, Csurka Valéria, Dubecz Edina, Gál Dénes Csaba, Gebri Enikő Zsuzsa, Gulyás Mariann, Ivancsó Borbála, Kiss Dávid, Kiss Judit, Kovács Bernadett, Kunkli Eszter, Lukács Laura, Molnár Edina, Nagy Gergely, Nagy Örs, Preisz Áron, Rákosi Anikó Boglárka, Rétháti Rózsa Anna, Sharim Natalie, Vlaszáts István Jácint

Természettudományi kar

Alkalmazott matematikus (nappali)

Baják Szabolcs, Gulyás Adrienn, Vecsei Timea

Biológia pedagógus szakvizsga (levelező)

Pál László, Kovács Ágnes, Molnárné Litványi Krisztina, Sümeginé Vitális Éva, Mészárosné Soltész Mária

Biológia (nappali)

Katona Enikő

Biológia (levelező)

Balogh Bernadett, Barko Lajos, Bartáné Hagymási Zita, Bíró Lajos, Dobi László, Fehér István, Ficzere Karolina, Orosz Felicia, Rákosné Kun-Pál Enikő, Szabóné Széles Erzsébet, Szuhi Erika, Túri Tünde

Biológia–angol (nappali)

Ribánszki Angéla

Biológia–környezettan (nappali)

Kiss Éva, Makai Dóra, Mészáros Eszter

Biológia–német (nappali)

Magyar Péter, Kiss Erika

Biológus/ökológus (nappali)

Csubák Attila, Fajcsák Bence, Gecsei Julianna, Majoros Csilla, Mátyus Balázs, Sós Noémi, Tóth Andrea, Ungor Noémi, Bartók Dóra, Boros Gergely, Csoma Emma, Jánosi István, Juhász László, Kapusi Felicia, Lutter Gábor, Paréj Krisztina, Szalai Anett, Szatmári Lilla, Tóth Mónika, Tóth János

Biológus/ö-aszf (nappali)
Deme Tamara, Nyeste Mariann, Pelenczei Ákos, Czudar Anita

Biológus/technológus (nappali)

Borbély Gábor, Brunyánszky Attila, Doró Zoltán, Hajdú Edit, Kajdácsi Erika, Kis-Tóth Éva, Kovács Ingrid, Mata Adrienn, Nagy Éva, Tóth Kornélia, Zavaczki Erzsébet

Biológus/technológus-aszf (nappali)

Ármos Anett, Simon Zsuzsa, Tengely Éva

Fizika (nappali)

Rozsályi Emese

Fizika (levelező)

Aranyos Amália, Sipos Attila

Fizika–informatika (nappali)

Kocsány Erzsébet

Fizikus (nappali)

Halász Zoltán, Lakatos Gábor, Radácsi Norbert, Radics Bálint, Simon Mihály, Szilasi Szabolcs, Tokarjev Andrej, Rozsályi Emese

Földrajz pedagógus szakvizsga (levelező)

Szilágyiné Rádai Gabriella, Ferenczi Sándor, Rostás Tiborné, Béres Jánosné, Gyüréné Orosz Ágota, Uherkovich Zoltán

Földrajz (nappali)

Hajdú Csaba

Földrajz (levelező)

Bekéné Barta Erzsébet, Győri Livia, Kéri Ferenc, Kovács Mária, Patakné Szabó Katalin, Pénzes Ildikó, Petneházi Árpád, Szkolovszki Eszter, Vasvári Zsolt

Földrajz–környezettan–aszf (nappali)

Konyári Mariann

Geográfus (nappali)

Hajdú Csaba, Porcs-Doszpoly Judit, Ruszkai Csaba, Sitku Nikoletta, Szilágyi Szabolcs, Csikász Orsolya

Geográfus–nszf (nappali)

Juirj Adrana, Májas Anikó

Informatikus fizikus (nappali)

Kovács Tamás

Kémia pedagógus szakvizsga (levelező)

Kiss Angelika, Patakiné Csörghe Zsuzsanna

Kémia (nappali)

Víg Attila, Galajda Mónika, Nagy Gergely, Valastyán Zita

Környezettan (nappali)

Leskó Gabriella

Környezettudós (nappali)

Bagdi Emese, Forgács Zoltán, Fucskó Katalin, Harsányi Zsolt, Janka Adél, Kónya Erika, Krausz Zoltán, Leskó Gabriella, Nagy Ágnes, Offertáler Gábor, Szoboszlai Nóra, Tóth Eszter, Varga Erika, Villányi Csaba, Vodila Gergely

Környezettudós–nszf (nappali)

Kerecseny Zsanett, Orbán Veronika

Környezetvédelmi ökológus (levelező)

Petheő Noémi, Elek Ágnes, Nagy Rita, Mike Eszter, Bakos István, Kormos Krisztián, Hadabásné Szigethy Gyöngyi, Bonczók Gábor, Trenycsényi György, Schmeráné Gál Judit, Horvát Alexandra, Hegedűsné Fórián Annamária

Matematika–angol (nappali)

Buzogány Ágota

Matematika pedagógus szakvizsga (levelező)

Kabály Enikő, Koncsek Zoltán, Méri Károly, Szabó Katalin

Matematika (nappali)

Földesi Edit, Nagyházi Melinda

Matematika (levelező)

Bacskai Julianna, Detki Zsófia, Deák Istvánné, Fekete Tamás, Gyepes Imola, Koszta Beáta, Kenderesi Mariann, Kiss Gyöngyvér, Komondi Beatrix, Laposa Judit, Nagyné Márczi Mónika, Sztanyi Ildikó, Udvari Éva, Kissné Kóti Éva, Kazinczi Ferencné

Matematika–ábrázoló geometria (nappali)

Szűcs Orsolya, Bujovszki Marietta

Matematika–angol (nappali)

Barczi Krisztina

Matematika–biológia (nappali)

Tukacs Edit

Matematika–fizika (nappali)

Andréjko Judit, Katona Kornél

Matematika–informatika (nappali)

Dascal Judita, Csüllög Irén, Mikó Róbert

Matematika–informatikus könyvtáros (nappali)

Takács Margit, Elek Judit, Zachar Timea, Ács Gábor, Bocskai Beáta, Varga Ágnes, Varga Kornélia, Kenderssi Tibor

Matematika–lengyel (nappali)

Holló Anikó

Matematika–olasz (nappali)

Spekker Melinda

Matematikus (nappali)

Csaba Anikó, Bazso András, Angyal Orsolya, Mező István

Molekuláris biológus (nappali)

Ambrus Csilla, Boros Gergely, Dull Katalin, Gáll Tamás, Hegyi Zoltán, Jantek Enikő, Kovács László, Kónya Gabriella, Motyán János, Papp Pál, Rózsa Bernadett, Vida András

Programozó matematikus (esti)

Nagy Csaba

Vegyész (nappali)

árány Brigitta, Bokor Éva, Czakó Zoltán, Csapó Edit, Dudás Enikő, Kolozsvári Anita, Koncz József, Kósa Ágnes, Kremper Georgina, Nagy Ildikó, Purger Mihály, Seprenyi Katalin, Szikra Dezső, Váradi Timea

Vegyész–aszf (nappali)

Tóth Ágnes

Vegyész–nszf (nappali)

Kuszka Nóra

Informatikai kar

Informatika pedagógus szakvizsga (levelező)

Cseh Imre, Gergely János, Gergelyné Pivarnyik Rita, Dajka Miklós, Imre Sándor, Motyovszki Tibor, Nagy Endre, Rácz Ildikó, Tiszlavicz János, Sümegi György

Informatika (levelező)

Csernus Sándor, Egyedné Szücs Judit, Földesné Gere Katalin, Hensperger Sándor, Kovácsné Karácsony Éva, Szegedi Károly, Takács Viktor, Bedő Éva, Tóthné Fekete Anikó, Ujhelyi László, Zsihovszki Krisztina, Nagy Viktor

Informatikus könyvtáros (levelező)

Nagy Erzsébet

Programozó matematikus (nappali)

Csősz Attila, Borbély Erika, Dániel Attila, Faragó Beáta, Havasi Balázs, Juhász Zoltán, Király László, Nagy Gábor, Pelejtei Gergely, Rédai Ferenc, Rédai Zoltán, Szabó Judit, Szilágyi Péter, Szlovák Szabolcs

Programtervező matematikus (nappali)

Bagi Levente, Borsi Éva, Darvasi Melinda, Görge Zoltán , Kollár Andrea, Oláh Tibor, Orosz Krisztián, Patalenszki Attila, Pali Gábor, Petri János, Rigó Péter, Román Ágnes, Sajó Levente, Szabó Levente, Szalontai Gábor, Szász Barnabás , Szlávik Linda, Turcsányi Péter, Vátadi Gábor, Veres Péter

Programtervező matematikus–aszf (nappali)

Tordai Rita

(A névsorokat a Debreceni Egyetem bocsátotta rendelkezésünkre.)








hirdetés