Továbbra is nyílt a bajnoki cím

Továbbra is nyílt a bajnoki cím sorsa a Tisza csoportban, mivel a bajnokság utolsó előtti fordulójában döntetlent ért el az eddigi éllovas Rakamaz ellen a BUSE. Eközben a Hajdúnánás-Balmazújváros megyei derbit a vendég újvárosiak nyerték meg.

Létavértes-Mád 4-0 (1-0)
Létavértes, 100 néző, vezette: Kocsis.

Létavértes: Papp – Király, Dálnoki, Szűcs I., Nagy Z. – Nagy R., Szűcs L., Ludánszki (Spitzmüller, 62.), Saliga Z. (Éles, 79.) – Saliga I., Szilágyi (Biró, 85.). Edző: Kondás Elemér.

Irreális talajon nem volt folyamatos játék, ám a nagy akarás meghozta a várt eredményt.

Gól: Dálnoki a 32., Szűcs L. a 65., Saliga I. a 72., Éles a 85. percben. Jók: Szűcs I., Nagy Z., Nagy R., Szűcs L., Szilágyi. Ifi: 0-0-nál félbeszakadt.

Berettyóújfalu-Rakamaz 2-2 (0-1)
Berettyóújfalu, 300 néző, vezette: Tóth T.

Berettyóújfalu: Szántó – Csordás, Szitkó, Ékes – Erős, Nagy T., Butt (Szabó G., 89.), Nagy R. (Bánk, 62.) – Szűcs, Balogh (Turzó, 61.), Kolompár. Edző: Kártik József.

Mély talajú pályán, jó iramú meccsen reális eredmény született.

Gól: Butt az 57., Bánk a 83., illetve Marcsek a 30., Fekete a 72. percben. Jók: Nagy T., Butt, Szűcs. Ifi: 4-2.

Hajdúnánás-Balmazújváros 0-1 (0-0)
Hajdúnánás, 100 néző, vezette: Orosz.

Hajdúnánás: Haász-Brandt – Bocz, Magyari, Kovács A., Tar – Horváth, Oborzil (Deák, 63.), Kondora, Sebestyén (Nábrádi, 46.) – Mikita, Kovács I. Edző: Vígh Tibor.

Balmazújváros: Csobán – Tornyai, Fige, Holb (Kiss A., 29.) – Kovács T., Kerekes, Szabó B., Vincze Cs. (Czellár, 68.), Szabó I. – Kis M., Virág. Edző: Nagy Lajos.

Bár többet támadott, de csak kapufákig jutott a Nánás, miközben a kontrákra építő újvárosiak a helyzeteik közül egyet értékesíteni tudtak.

Gól: Virág a 74. percben. Jók: Tar, Mikita, Kovács I., illetve Csobán, Fige, Kerekes, Szabó I. Ifi: 0-9.

Nyíradony-Mátészalka 2-2 (1-1)
Nyíradony, 200 néző, vezette: Séra.

Nyíradony: Kerezsi – Usztics, Szilágyi, Terdik – Szabó T., Kálmán, Nagy I., Nagy Á., Bodogán – Babotán, Bucskó (Halász, 62.). Edző: Selyem Nándor.

Változatos, jó iramú mérkőzésen a több helyzetet kidolgozó hazaiak közelebb álltak a győzelemhez.

Gól: Nagy Á. a 2., Szabó T. a 78., illetve Terdik (öngól) a 7., Garamvölgyi a 68. percben. Jók: Kerezsi, Kálmán, Nagy Á. Ifi: Elmaradt, a hazaiak nem álltak ki.

Hajdúböszörmény-Szirmabesenyő 4-1 (0-0)
Hajdúböszörmény, 100 néző, vezette: Kristyán.

Hajdúböszörmény: Dobó – Andorkó, Hortó, Berta, Marján – Nagy II. S., Szabó M., Lovas, Lábas (Hajdú, 46.) – Szabó I. (Lengyel, 81.), Jámbor (Siket, 46.). Edző: Papp Ferenc.

A második félidei magabiztos játékával gyűjtötte be a kötelezőnek számító győzelmet a Papp alakulat.

Gól: Szabó I. az 53., Hortó (11-esből) a 62., Siket a 78., Lovas a 81., illetve Nagy J. a 84. percben. Jók: Hortó, Marján, Szabó I. Ifi: Elmaradt, a vendégcsapat nem érkezett meg.