Frissítve:

Újabb frissdiplomások a Debreceni Egyetemen

Debrecen – Szombaton a Természettudományi és Technológiai, valamint az Informatikai, vasárnap pedig a Műszaki Karon örülhetnek diplomájuknak a végző hallgatók a Debreceni Egyetemen. Névsorukat – az intézmény közlése alapján – alább ismertetjük.

hiba beküldése

Természettudományi és Technológiai Kar
(szombat, 10 óra, díszudvar)

Nappali, alapképzés (BA/BSc)

Biológia
Benei Nóra Laura, Czövek Lilla Judit, Gulácsi Edina, Hamar Norbert, Hásás Vivien, Kiss Johanna, Lengyel Gabriella, Macsuga László, Magyar Sharon Lynn, Nádasdi Zsanett, Szabon Eszter, Szép Erna, Temesi Zsófia

Biomérnök
Balogh Brigitta, Czinege Anikó, Fekete Judit Éva, Frimmer Ágnes, Hadadi László, Harangi Fanni, Hepp Pál, Jenei Beáta, Kiss Ágota, Kökényesi Antal, László Nikolett, Laza Alexandra, Mészáros Dávid, Nagy Éva, Nagy Nikolett, Nagy Nikolett, Perjéssy Judit, Szesztai Ágnes, Tóth Anna Gyöngyi

Chemical engineering
Iwenofu Bosah Chukwubueze Olufemi, Tchuisse Nkouakui Certilange

Electrical Engineering
Egoue Toko Anatole Raoul, Zardykhan Dinmukhamed

Földrajz
Bódi Dániel, Bökfi Katalin, Dzsubák László, Papp Katinka, Szabó Brigitta, Szikszai György, Tóth Zoltán Gábor, Zsichla Bonifác Levente

Földtudományi
Fekete Csaba, Jécsák Tibor, Kiss Tímea, Makovnik István Márk, Nyeste Kinga, Papp Dávid, Róna Gergely, Rusznyák Renáta, Szegvári Ildikó, Szűcs Krisztina, Veress Róbert, Vida Ibolya

Kémia
Czibere Beáta, Ecsedi Éva, Farkas Edit, Fónai Anett, Király Judit Mária, Kricsfalusi Nikoletta, Nagy Péter, Szabó Edit Zsuzsa

Környezettan
Somosi Katalin

Matematika
Szabó Bettina

Vegyészmérnök (BSc, ANA, ANK)
Adamoczky Anita, Aranyi Dávid, Bálint Enikő Hajnalka, Batai László, Csimbók Ervin, Egri Bálint Béla, Ekler Donát, Fábián Balázs, Fehértói Judit, Hajdu Boglárka, Hámoros Ferenc, Harangozó Márta, Havasi Dávid, Hegedűs Boglárka, Holló Ambrus Tamás, Holló Lilla, Horváth Renáta, Hüse Dániel, Illés Emese, Kardos Alexandra, Károlyi Anikó, Kertész Kitti, Kisgergely Bence, Kovács Edina, Kovács Emese, Králik Flóra, Magyar Emőke, Mészáros Gyöngyi, Molnár Boglárka, Nagy Armand, Novák Anna, Péter Adrienn, Podráczki Fanni, Rácz Viktória, Somogyi Rita, Stelén Gábor, Stoytchev Mitkó, Székely Bernadett, Széles Zsolt, Szoboszlai Alexandra, Szűcs Renátó, Takács Edit, Tallián Ernő Balázs, Varga Norbert, Vinkler Helga

Villamosmérnök
Antal Szabolcs Péter, Bató Zoltán, Benkó Attila, Kádár Béla, Kiss Mihály, Konyári Gergő, Konyári Tamás, Kovács-Fabula András, Kozma Dániel, Kozma Norbert, Kránicz Balázs, Lukács Lóránt, Molnár Tamás, Muth Tamás, Szakács Balázs, Takács Gábor, Tóth Gábor, Vámos Dávid, Végh Attila, Vesze László

Levelező, alapképzés (BA/BSc)

Vegyészmérnök
Balassáné Zsankó Lívia, Berentés Lajos, Fekete Csaba, Milicz István, Nagy Tamás Zoltánné, Sipeki Beáta, Vass Szilárd Zoltán

Villamosmérnök
Bezsella János, Garai Attila, Horváth Attila, Kallós András, Máté Zoltán, Szabó Tamás, Tóth Gábor, Végh Csaba, Viszóczki Zsolt

Nappali, mesterképzés (MA/MSc)

Alkalmazott matematikus
Petrányi Gábor

Biológus
Brenner Attila, Kiss Zoltán, Pikó Péter

Biomérnök
Biró Attila, Földvári Gyula Xavér, Hajdu Gréta, Hriczu Mónika, Kerekes Csaba, Kiss Nóra, Molnár Ákos Péter, Sipos Gábor, Székely Viktória, Tolnai Mirtill Ninetta

Biotechnológia
Demján Zsolt Miklós, Horgos Tamás

Geográfus
Szajbert Ákos

Tanári mesterszak
Babai Sándor, Balázs Éva, Bana József, Hímer Zsanett, Lajmán Gréta, Lénárt Adrienn, Szatmári Gábor

Vegyész
Birk Ferenc, Buczkó Judit, Csontos Angéla, Fekete András, Fekete Attila, Forgács Attila, Hriczu Zsuzsanna, Kónya Tamás, Kulcsár Eszter Zsuzsa, Kuttor Andrea, Magyar Péter, Pilling Dávid, Szabó Erzsébet Katalin, Szappanos Ádám, Torma Krisztián Gábor

Levelező, mesterképzés
(MA/MSc)

Biológus
Sólyom Zsanett

Matematikatanár
Szabóné Gyöngy Gyöngyi, Szilágyi Erzsébet

Tanári mesterszak
Borbély Éva, Bukta Márta, Domina Regina, Fejes Veronika, Juhász László, Kövér Ildikó, Matosné Gazdag Szilvia, Porcsalmy Balázs, Raffai Balázs, Tóth Diána

Vegyész
Herbák Tamás András

Nappali, egyetemi

alkalmazott matematikus
Kovács Szilvia

biológus
Apagyi Szilvia, Bernáth Adrienn, Juhos Barbara, Magyar Tibor, Szabó Tamás

fizikus
Nagy János Péter, Namesnyik Krisztina, Szombathelyi Szilárd
geográfus
Adorján Balázs, Dedinszki Csaba, Margitics Dániel, Salacz András

környezettudomány
Czene Tibor, Hoffer Áron, Orsovszki Gergely, Tamáskovics Gábor

molekuláris biológus
Dóra Réka, Fodor Tamás, Gyurina Katalin, Hevesi Anna

vegyész
Bálint Nóra, Bikfalvi Erika Ágota, Faragó Zsolt, Forró Ildikó Andrea, Hohl Enikő Fanny, Kardos Márton, Pelyvás-Ferenczik Nóra Réka, Vilmányi Zsolt

ábrázoló geometria – matematika tanár
Kis Mirella, Tamási Tímea, Teitelbaum Zsuzsanna Judit

biológiatanár-környezettantanár
Batai Fruzsina

biológiatanár-kémiatanár (ANA, ANK)
Czeglédi Adrienn

biológiatanár-környezettan (ANA, ANK)
Balogh Zsuzsanna, Fenyvesi Adrienn

földrajztanár (ANA, ANK, DNK)
Salacz András

informatikatanár-matematikatanár (ANA, ANK)
Kocsán Zsanett

kémiatanár (ANA, ANK, DNK)
Bikfalvi Erika Ágota, Forró Ildikó Andrea

Távoktatás, szakirányú továbbképzés

Környezetvédelmi és -fejlesztési szaktanácsadó
Balázs-Zákány Ildikó, Bartos Ildikó, Csapó Ákos, Csordás Angéla (Rozinka Angéla), dr. Antal Zsuzsanna, Fazekasné Borbáth Szilvia, Franzininé Gégény Éva, Jakab Sára, Kardos Krisztina, Kurucz Lajos, Oláh Gábor, Prokai Béla, Rabi Zsuzsa, Rozinai Róbert, Rutz Gyöngyvér, Timár-Geng Katalin

Informatikai Kar
(szombat, 14 óra, díszudvar)

nappali tagozat
alapképzésen végzős hallgatók

gazdaságinformatikus BSc
Albert Szabolcs János, Bányai Zsolt, Bende Nóra, Csirkéné Szabó Anita, Csóra Alexandra, Csorba Anikó, Gondon Tibor, Gulyás Flóra Zsuzsanna, Gulyás Gabriella, Hucker Dávid, Kiss László, Koczák Tamás, Kollár Balázs, Koncz Sándor, Ludász Barbara, Mihalik Renáta, Nánási Dorottya, Osváth Szabolcs, Papp Helga Tímea, Poór Beáta, Rácz Róbert, Szabó Dóra, Szedlják Nikoletta, Székely Enikő, Szelkó András, Toga Gergö, Tóth Gábor, Udvarhelyi Csaba

informatikus könyvtáros BA
Balogh Zsanett, Gnandt Gabriella-Anikó, Kiss Éva, Ludman Zsanett, Mikó Tímea

mérnök informatikus BSc
Aranyosi Péter, Balogh Ádám Bence, Balogh Dénes, Csukás Márton, Deli Botond, Doszpoly Dávid, Fabriczius László, Ferenc Bálint, Fodor Ádám, Juhász Dávid, Nagy Péter, Olajos László, Szabó Tibor, Tar Dávid, Juhász Péter, Kádár Zsolt, Kecskés János, Kistóth Béla, Koncz Tamás, Kozell András Zoltán, Lakatos Gergely, Leidgeb Ákos, Mészáros Viktor, Miholics László, Tóth Péter, Tőtős Ákos, Urgyán Dávid

programtervező informatikus BSc
Bálint Katalin Boglárka, Bökönyi István, Erdős Imre, Hudák Tamás, Kiss Máté, Kocsis Máté, Kulcsár Vilmos, Molnár Csaba Dénes, Pálfi József, Tárnok Dávid Barnabás, Tóth Attila, Wehovszky Réka

software information technology BSc
Ugah Chukwudi

mesterképzésen végzős hallgatók

gazdaságinformatikus MSc
Borotea Bella Boglárka, Dede Károly, Gaál Roland, Nagy Zoltán, Szabó István

informatikus könyvtáros MA
Faragó Adrienn, Szécsi Angéla

informatikatanár–könyvtárpedagógia-tanár MSc
Király Valéria, Tóth Zsuzsanna

programtervező informatikus MSc
Almási Gábor, Dusza Anikó, Majoros Gergely, Simon Béla, Szokol Péter Károly, Zsigmond Attila

hagyományos képzésen végzős hallgatók

informatikus könyvtáros – magyar nyelv és irodalom szakos bölcsész és tanár
Varga Mária

informatikus könyvtáros – történelem szakos bölcsész és tanár
Pálvölgyi Kinga
programozó matematikus
Megyesi Zoltán

programtervező matematikus
Kis András

levelező és esti tagozat
alapképzésen végzős hallgatók

gazdaságinformatikus BSc
Gonda József, Hódos Anita, Szécsi Ferenc

mérnök informatikus BSc
Mátyus István, Szabó István, Takách Gáspár András

programtervező informatikus BSc
Nagy Diána Viktória, Oláh Bence, Rápolti Zoltán, Sallai Szabolcs, Szarvas László Zsolt

mesterképzésen végzős hallgatók

gazdaságinformatikus MSc
Herczeg Viktor József, Seres Viktória

informatikatanár MSc
Badak Szabolcs, Farkasné Belicza Mária, Kereszti Szilárd, Kovács Judit, Sövegjártó Ferenc

könyvtárpedagógia-tanár MA
Gál Róza

programtervező informatikus MSc
Csató Endre, Madarász István, Zámbó Lajos

hagyományos képzésen végzős hallgatók

programozó matematikus
Nádudvari Mihály, Olajos Mihály, Zakor Szilárd

Műszaki Kar
(vasárnap, 11 óra, díszudvar)

nappali tagozat
mesterképzés

tervező-építészmérnöki szak
Bazsó Ádám, Csáki Melinda, Csáki Nóra, Dienes Péter, Dóra Szilveszter, Kis Bettina, Kiss Csaba, Ling Brigitta, Mester Ádám, Tellér Orsolya, Tóth Emese Kinga, Veres Andor, Vig Viktor

BSc, alapképzés


Építészmérnöki szak
Angi Agota-Melinda, Barna Bettina, Gergely Gyöngyi, Homoki Zsolt, Mórucz László, Nagy Gábor, Nyitrai Csaba, Támcsu Tamás, Tóth Ádám

Építőmérnöki szak
Bene Zsuzsanna, Herczeg Zsolt, Jakab István

Gépészmérnöki szak
Bagi Zsolt, Atyi Gergő, Balázs Csaba, Brinza Brigitta, Farkas László, Forró Balázs, Gábor Zoltán, Katona Zsófia, Kertész József, Kiss Benjámin Tibor, Kiss Gergő, Kovács Krisztián Balázs, Kovács Tamás, Lovas-Kiss Gábor, Németh Gábor, Pap Krisztián, Pintye Zsolt, Sanyó Tamás, Stekler István, Szarka Szabolcs Ferenc, Szémán Balázs, Szigeti Soma, Szűcs Péter, Tiba Zsolt, Tóth Balázs, Tóth Mihály, Vári Péter, Vitális Csaba

Környezetmérnöki szak
Kozma Tamás, Kovács Enikő, Buzetzky Dóra, Fekete Judit, Hajdú Szandra, Schmid Nikoletta, Halmágyi Anett, Molnár Anita, Tóth Gellért, Vizelli Orsolya, Tóth Ilona, Lanstyák Enikő, Tóth Anikó

Műszaki menedzser szak
Cseh Nikolett, Cserhalmi Dorottya Cintia, Cselényi Judit, Herédi-Szabó Péter, Hunyadi Nóra, Huszár Mariann, Imre Rezső, Kiss Enikő, Kocsi Balázs, Kovács Ádám József, Kovács Tünde, Kunkli Erzsébet, Laczkó Ágnes, Laczkó Dávid, Lovas Gábor, Mészáros Péter, Miksó Zoltán, Molnár Anna Kornélia, Németh Éva, Pető Gergely, Rácz Judit, Vajda Barnabás

Mechatronikai mérnöki szak
Kovács Krisztián Balázs, Kriston Tamás, Nógrádi Roland Gergő, Papp Gábor, Pataki Imre László, Susányi Gábor, Tóth Attila János

főiskolai képzés

Építőmérnöki szak
Jarkovszky Edina

Vegyészmérnöki szak
Somodi Gábor

Gépészmérnöki szak
Redele Péter, Dalmi Róbert

Mérnöktanári szak
Dalmi Róbert

levelező tagozat
mesterképzés

Létesítménymérnöki szak
Böszörményi Lajos

BSc, alapképzés
Műszaki menedzser szak
Tomor Zsolt Máté

Gépészmérnöki szak
Józsa Szabolcs, Kaszás Tibor, dr. Kocsis Imre Tibor, Lakatos János, Nagy Csaba, Szabó Zoltán

főiskolai képzés

Építőmérnöki szak
Fazekas József

Gépészmérnöki szak
Csernátoni Gábor, Jósvai Sándor

Építészmérnöki szak
Sivi Péter

Vegyészmérnöki szak
Bognár Krisztián

Szakirányú továbbképzési szakok

Lean szakmérnöki szak
Antali János, Brúgós Gyula Miklós, Csuhanics Balázs Tamás, Deres Attilla János, Harsányi József, Loós Tamás, Molnár Sándor, Morauszki Enikő Petra, Nagy Zoltán, Pajzosné Király Marianna Mária, Sebők Anita, Szántó Róbert, Szabó Kornél Sándor, Tóthné Csákó Mónika, Tuza László Pál, Vanczer Dóra, Z. Nagy Gábor dr., Zöld Attila

Létesítményenergetikai szak
Gelesz Adrienn, Igali Zsófia

A névsorokat a Debreceni Egyetem bocsátotta rendelkezésünkre.

A SZON LEGFRISSEBB HÍREI A CÍMLAPON: KATTINTSON IDE!



Viki, a nap szépe

Viki leveleki lány, aki a diploma megszerzése után úgy döntött, hogy párjával Londonban próbál szerencsét.
tovább »

További hírek a Hajdú-Bihar kategóriából
A népszerű fürdő környezete is megújul
Hajdúnánás - Olyan közösségi teret hoznak létre, amely hozzájárul a város lakóinak, valamint az odalátogató [...] tovább »
Pályázatot írt ki a bankszövetség az érintés nélküli fizetés elnevezésére
Budapest, 2014. szeptember 19., péntek (MTI) - Magyarországon egyre népszerűbbek az érintésmentes bankkártyák [...] tovább »
Devizahitelek – Elutasította a KDB Bank és a CIB Lízing keresetét a Fővárosi Törvényszék
Budapest, 2014. szeptember 19., péntek (MTI) - Elutasította a Fővárosi Törvényszék pénteken kihirdetett [...] tovább »
Időjárás-jelentés – 2014. szeptember 19.
Budapest, 2014. szeptember 19., péntek (MTI) - Az Országos Meteorológiai Szolgálat jelenti: tovább »
Autó- és lakásbiztosítást kötnek legtöbben
Budapest, 2014. szeptember 19., péntek (MTI) - A magyar háztartások 90 százaléka rendelkezik valamilyen [...] tovább »
Még több kategóriábol »


Login2


Autentificati-va sau adaugati un comentariu pe TION.ro

Autentificati-va pe TION.ro:




Elfelejtetted a jelszavad?

Comentati pe TION.ro:

Completati numele si e-mailul dvs. in casutele de mai sus pentru a putea comenta ca utilizator neinregistrat.

Új felhasználó regisztrálása