2017.09.02. 13:45

Kisvárda Master Good SE - Szoros meccs Dunaújvárosban is

Kisvárda - Az első félidő után még vezetett a Kisvárda Master Good SE NB I-es női kézilabda-csapata a legutóbbi bajnokság negyedik helyezettje ellen.

A péntek délután Vácon aratott győzelem (37–34) után azonnal Dunaújvárosba buszozott a Kisvárda Master Good SE NB I-es női csapata, hogy szombat délelőtt megmérkőzzön a 2016-es EHF-kupagyőztessel, a legutóbbi magyar bajnokságban negyedik helyen végzett Kohásszal.

A várdaiak ismét biztató teljesítménnyel rukkoltak elő, az első félidő után még 15–14-re vezettek, a meccs végig szoros volt, és végül a Dunaújváros győzött 31–29-re. A mezőny nagy része számára a hétvégén már kezdődik a bajnokság (sőt, a Győr–DVSC mérkőzést már most szombaton lejátsszák), a Kisvárda–Vác találkozót azonban elhalasztották, így a KKC számára csak szeptember 15-én, Székesfehérváron indul az idény.