“Van a csapatomban kitartás, lendület, és erő, csak nagyon ritkán jön elő”

© Fotó: Pusztai Sándor
Szabolcs-Szatmár-Bereg – A labdarúgó megyei II. osztály Nyírerdő-csoport 26. fordulójának mérkőzéseit játszották a hét végén.

Nyírkarász–Nyírmada 3–0 (1–0)

Nyírkarász, 250 néző, v.: Kocsis Zs.

Nyírkarász: Borkó J. – Till J. (Bombera M.), Jávor P. (Tóth T.), Csuka Gy. (Kovács L.), Horváth G., Vicickó L. (Belinszki Sz.), Király J., Rákóczi L., Liptai D., Sashegyi G., Varga J. (Liptai A.). Edző: Dudás Zoltán.

Nyírmada: Papp G. – Mátyus Cs., Benkő T., Járomcsák G. (Dancs I.), Balogh A., Kozma A., Fodor Cs. (Kapin K.), Szikszai A., Jurkinya M., Zakor Cs. (Mokri R.), Németh A. Játékos-edző: Szőke István.

Gól: Vicickó L., Varga J., Jávor P. Ifi: 0–1.

Dudás Zoltán: – A második félidőben mutatott teljesítménnyel azt gondolom, mindenképpen rászolgáltunk a győzelemre. A sikert Varga József házasságkötésére ajánljuk fel! A támogatóinknak pedig köszönjük a motivációt! Remélem, Pista barátom nem haragszik meg, hogy csapatunk örömében elénekli: „Befestem a hajam, befestem szőkére…”

Szőke István: – Az első félidőben érzésem szerint taktikusan jól játszottunk, sajnos, szerencsétlen gólt kaptunk. A szünet után még nagyobb hátrányba kerültünk, kénytelenek voltunk kinyílni, és hiába dolgoztunk ki helyzeteket, egyet sem tudtunk kihasználni.

Dombrád–Vaja 4–0 (2–0)

Dombrád, 120 néző, v.: Rajzinger.

Dombrád: Mucsicska – Koi B. (Puskás Á.), Géczi I., Molnár P., Tóth Á., Borbély L. (Derceni B.), Nagy M., Nagy Á. (Szabó Z.), Dávid R., Csáki P. (Kalu B.), Hajdu L. (Lukács Zs.). Edző: Kató István.

Vaja: Gergely I. – Simák J., Jónás J., Noszál T., Soós K., Mulutó P., Kiss Attila, Varga P., Kiss András, Sashegyi Sz., Sándor A. Játékos-edző: Simák János.

Gól: Dávid R. 2, Nagy M., Kalu B. Ifi: 2–3.

Kató István: – Az első félidőben mutatott teljesítményünk halványabb volt a megszokottnál, a fordulás után feljavultunk és biztosan nyertünk.

Simák János: – Tizenegy emberrel, közte két sérülttel nem lehetett illúziónk ezen a meccsen.

Tiszamenti SE–Ramocsaháza 1–5 (0–2)

Gergelyiugornya, 100 néző, v.: Lengyel A.

Tiszamenti SE: Makai Cs. (Simon R.) – Rékási T., Gyurkó J., Szabó K., Csatlós G., Horváth P., Szűcs Á., Nagy Á., Szászi G. (Popovics P.), Rékási A., Kiss Á. Megbízott edző: Szabó Krisztián.

Ramocsaháza: Jenei N. – Zsíros L. (Novák N.), Lakatos M., Asztalos J., Ladányi S. (Tóth A.), Lakatos K., Hajdu G. (Ragányi M.), Váczi G., Jóni I., Szabó L. (Tompa A.), Szegedi Z. (Imre T.). Játékos-edző: Ragányi Mihály.

Gól: Kiss Á., illetve Szabó L., Jóni I., Hajdu G., Asztalos J., Ragányi M. Ifi: 1–5.

Szabó Krisztián: – Megérdemelt vendéggyőzelem született.

Ragányi Mihály: – Sok sikert kívánok a sportszerűen játszó hazai csapatnak. Kiváló játékvezetés jellemezte a találkozót, és végül megérdemelt győzelmet arattunk. Szeretném megköszönni az alpolgármesternek és a három képviselő úrnak a támogatást, akik segítettek abban, hogy ez a csapat a tavaszi szezonra is ki tudjon állni, mert nélkülük ez nem sikerülhetett volna. Köszönjük szépen!

Ajak–Nagydobos 5–0 (3–0)

Ajak, 150 néző, v.: Losonczki.

Ajak: Papp J. – Háda L., Poncsák L., Magyar Z. (Sütő N.), Takács J., Haga J. (Iski D.), Dobrai Cs., Folytán Z., Kovács L., Kántor P., Murin L. Edző: Ragány Csaba.

Nagydobos: Kiss Sz. – Onder G., Varga J., Budaházi T., Almássy J., Szabó P., Bajnai M., Kiss Cs., Bráder Sz., Kormos Á. (Kovács D.), Tolnai T. Játékos-edző: Varga János.

Gól: Magyar Z. 2, Kántor P., Kovács L., Dobrai Cs. Kiállítva: Tolnai T. (83. perc). Ifi: 6–1.

Ragány Csaba: – Szép idő, egy kellemes ellenfél, és magabiztos győzelem. A csapat kicsivel több figyelmet érdemelne. Minden játékosomnak köszönöm a kitartást, a türelmet, és a hozzáállást.

Varga János: – Tudtuk hogy az ajakiak az őszi vereség miatt fenik ránk a fogukat, de nem gondoltuk hogy ennyire. Gratulálunk nekik, meg a három játékvezetőnek is…

Pátroha–Demecser 1–5 (1–2)

Pátroha, 100 néző, v.: Tordai.

Pátroha: Tóth Z. – Juhász L., Varga R., Kovács Sz. (Nagy-Iván P.), Horváth J., Balogh I., Rácz S., Mozga Gy. (Hamza A.), Ujj Gy., Gazdag A., Horváth F. Edző: Lusánszki László.

Demecser: Fintor S. – Molnár A., Kriser Sz., Kantár K., Hirka T. (Lehóczki Zs.), Minyin (Csáki L.), Csillik Gy. (Kocsis Z.), Gombkötő S., Hudák N., Csáki A. (Varga T.), Illés J. (Varga J.). Játékos-edző: Gombkötő Sándor.

Gól: Gazdag A. (11-esből), illetve Illés J., Csáki A., Kantár K., Lehóczki Zs., Kocsis Z. Ifi: 1–1.

Lusánszki László: – Ennyi kihagyott ziccer, amit az első félidőben elszórakoztunk, végül megbosszulta magát. Mi sorra hibáztuk el a helyzeteinket, a a demecseriek viszont kíméletlenül kihasználták az előttük adódó lehetőségeket.

Gombkötő Sándor: – Van a csapatomban kitartás, lendület, és erő, csak nagyon ritkán jön elő. Teljesen megérdemelt győzelmet arattunk.

Kék–Újdombrád 3–4 (2–2)

Kék, 100 néző, v.: Tassy.

Kék: Himmer A. – Horváth Cs., Kerekréti Á., Veress Á., Ignácz G., Erőss P., Csombók Cs. (Pelsőczi I.), Horváth A. (Arnaud), Szurcsik Z., Szuromi L., Kamarás J. Edző: Fabók István.

Újdombrád: Oláh A. – Kernács József, György Á., Farkas A., Pásztor A., Szőlősi A., Oncsó M. (Komlósi T.), Geri K. (Kállai Zs.), Csombók Cs., ifj. Balla J., Lakatos Z. (Balla J.) Edző: Balla János.

Gól: Szuromi L., Szurcsik Z., Erőss P., illetve Szőlősi A. 2, Csombók Cs., Oncsó M. Kiállítva: Erőss P. (85. perc). Ifi: 1–2.

Fabók István: – Meglepő volt számomra, hogy néhány játékosom egy ilyen derbi után szinte meg sem izzadt. Először azt gondoltam, hogy jó erőben vannak, aztán az öltözőben kiderült, hogy csak befújták magukat Rexonával. Egy ilyen meccsen töketlenül nem lehet pályára lépni.

Balla János: – A sok hiányzó ellenére ma igazi csapatként működtünk. Ez elég volt arra hogy kék mezben játszva, kékre verjük a kéki csapatot.

Őr–Fényeslitke 1–2 (0–1)

Őr, 150 néző, v.: .

Őr: Oláh M. – Anda G. (Sipos J.), Benkő J., Paragh K. (Szabó A.), Márton T., Paragh M. (Bálint Zs.), Kerekes M. (Dudics R.), Soltész Á., Tisza Á., Bálint Cs., Szabó V. Edző: Kálmándi Bertalan.

Fényeslitke: Márta J. – Rusznák S., Bakó G. (Fodor Cs.), Nagy M., Pálinkás T., Balogh K. (Pólyán I.), Lupcsa Cs., Sárkány G. (Halász T.), Ablonczy D., Miskolczi G. (Nagy B.), Kovács A. (Fodor G.). Edző: Pokol László.

Gól: Márton T., illetve Sárkány G., Ablonczy D. Kiállítva: Márton T. (63. perc), Szabó V. (89. perc). Ifi: 2–1.

Kálmándi Bertalan: – Megszakadt a győzelmi sorozatunk, de egy jobb csapattól kaptunk ki. Sajnos két emberünk hiányozni fog a jövő héten. Aki látta a mai mérkőzésünket, elismerheti, hogy nem érdemeltünk vereséget. Gratulálok az ifiknek.

Pokol László: – Parázs hangulatú mérkőzésen sikerült megszerezni a három pontot, ehhez gratulálok a játékosaimnak. További sok sikert kívánunk a hazaiaknak.

Pap–Záhony 5–5 (3–3)

Pap, 150 néző, v.: Szikszai Gy.

Pap: Kovács Zs. – Kovács T., Sipos J., Kovács Cs., Rusznák G., Dobrai G. (Jónás K.), Szabó Á., Balogh Sz., Szilágyi R., Sajtos N. (Brankovics B.), Jónás T. Edző: Vedres Béla.

Záhony: Leskovics A. – Kovács L. (Lingl A.), Molnár Cs. (Ésik A.), Kacsúr A., Angyal Á., Fekete L., Sére L., Karasz A., Ács G., Balogh S. (Baráth I.), Magyar P. Játékos-edző: Karasz Attila.

Gól: Jónás T. 2, Dobrai G. 2, Szabó Á. (11-esből), illetve Ács G. 2, Angyal Á. 2, Balogh S. Ifi: 1–4.

Vedres Béla: – Nulla kettő után a csapatom feltámadt, megnyerhettük volna a mérkőzést is. A végére sajnos egy picit elfáradtunk, így igazságos eredmény született. A játékosok nevében szeretnénk gratulálni Koi József születésnaposunknak, és Sajtos Norbertnek kislánya születéséhez.

Karasz Attila: – A mérkőzés majálisi hangulatot idézett. Amilyen lábakon ma a védelmek álltak, csak a bográcsgulyás és a sör hiányzott.

1. Nyírmada 26 22 1 3 127–26 67
2. Nyírkarász 26 21 1 4 154–23 64
3. Dombrád 26 19 3 4 113–23 60
4. Záhony 25 18 2 5 89–35 56
5. Fényeslitke 26 15 2 9 93–48 47
6. Ajak 26 13 2 11 54–58 41
7. Pátroha 25 12 5 8 79–45 41
8. Őr 26 12 1 13 55–66 37