Videó: Bódi Ádám csodagóljáról még napokig beszélni fognak

© Forrás: Facebook / M4 Sport
Debrecen – Drámai bajnokin verte a DVSC a Paksot szombaton Debrecenben. A találkozó a hosszabbításig döntetlenre állt, de aztán jött Bódi Ádám, és bevarrt egy hatalmas gólt. Szögletből.

Bódi mesterien találta el a labdát, ami Nagy kapus fölött, a kapufát is érintve vágódott a hálóba. Így kell ezt csinálni.

Herczeg András
Debrecen - A DVSC vs. Paksi FC (2-1) OTP Bank Liga-mérkőzés után a két edző, Herczeg András és Csertői Aurél értékelte a látottakat. Herczeg András: A Paks igazolta jó hírét, nagyon jó csapat. Az első félidőben nagy taktikai csata volt, sikerült megszerezni a vezetést. A második félidőben mi domi...