2016.12.20. 16:03

Emelt fővel búcsúztak, a címvédőt szorongatták

Szabolcs-Szatmár-Bereg - Negyedszer rendezték meg Hevesen a labdarúgó játékvezetők felkészülési tornáját.

Szabolcs-Szatmár-Bereg - Negyedszer rendezték meg Hevesen a labdarúgó játékvezetők felkészülési tornáját. A hagyományos viadalon a házigazdák csapatai mellett Pest, Nógrád, Fejér, Borsod-Abaúj-Zemplén, Szabolcs-Szatmár-Bereg és Hargita focibírói mérkőztek meg a kispályán.

A szabolcs-szatmár-beregiek nyitányként a társmegyétől (Borsod-Abaúj-Zemplén) szenvedtek 2–0-ás vereséget. Bár a későbbi győztes Hargita ellen sem szereztek gólt, vállalható eredmény, hogy minimális különbséggel (0–1) maradtak alul. Noha nem juthattak tovább, emelt fővel búcsúztak: Takács Attila és Hegedűs Csaba találatával 2–0-ra nyertek a Heves II. együttese ellen.

A serleget ezúttal is a hargitaiak hódították el, megelőzve a fejérieket és a borsodiakat. A torna jól szolgálta a felkészülést a januári, szombathelyi Sípmesterek Országos Fesztiváljára.