Kisvárda Master Good – Görög-gólra Délczeg-válasz

Illusztráció
Illusztráció - © Fotó: KM-archív
Kisvárda – Döntetlent játszott az NB II-es Kisvárda szlovák élvonalbeli ellenfelével a péntek délutáni futball edzőmeccsen.

Spanyol légiósait ugyan otthonhagyta, de a görögöket és grúzt valamint ukránt azért hozott magával Kisvárdára az MFK Zemplín Mihalovce a péntek délutáni edzőmeccsre. A nagymihályiak a szlovák bajnokság 12 csapatos mezőnyében a tizenegyedik helyen állnak, a télen a DVSC-t is legyőzték 3–1-re.

A válogatott meccsek miatti szünetben játszott mostani edzőmeccsen a szlovák csapat a negyedik percben a görög Kirjakosz Szaffidisz révén jutott előnyhöz, de nem sokáig vezettek a vendégek, mert Délczeg Gergely az első negyedóra végén egyenlített. Az ekkor kialakult 1–1 maradt a végeredmény a hajtós, jóiramú meccsen, amely után szabad hétvégét kaptak a várdai játékosok, és kedden délelőtt kezdik meg a felkészülést a jövő szombati, ajkai bajnokira.