“Elgondolkoztam azon, hogy villanypásztorral fogom védetni a kapunkat”

© Fotó: Pusztai Sándor
Szabolcs-Szatmár-Bereg – A labdarúgó megyei II. osztály Nyírerdő-csoport 29. fordulójának mérkőzéseit játszották a hétvégén.

Demecser–Nyírmada 2–1 (0–0)

Demecser, 120 néző, v.: Tordai M.

Demecser: Fintor S. – Kiss M. (Kriser Sz.), Hudák N. (Kocsis Z.), Kantár K., Fabu R. (Bacskai A.), Erőss P., Gombkötő S., Hajnal A., Dankó G., Molnár A., Minyin. Játékos-edző: Gombkötő Sándor.

Nyírmada: Pál Zs. – Szőke I., Jurkinya M., Danku A., Horváth J., Járomcsák G., Kakuk I., Kiss G., Mátyus Cs., Jónás A., Baráti J. Játékos-edző: Szőke István.

Gól: Gombkötő S. 2, illetve Danku A. Ifi: 1–0.

Gombkötő Sándor: – Gratulálok az ellenfelünknek, mert felvállalta a nyíltsisakos támadójátékot. Mi olyan „jól” játszottunk, hogy Beszterec, Berkesz, Borzsova, de még Pap is berzenkedett a csapatért.

Szőke István: – Legalább a döntetlent megérdemelte volna a csapat, mert a játékosaim mindent megtettek a pontszerzésért.

Pátroha–Őr 2–0 (1–0)

Gégény, 150 néző, v.: Hegedűs Cs.

Pátroha: Szabó A. – Ujj Gy., Pataki G., Mozga Gy., Balogh I., Borku T., Orgován Gy. (Lelt J.), Kovács Sz., Szitai R. (Horváth F.), Csépke M., Boda R. Edző: Lelt József.

Őr: Oláh M. – Varga J., Szabó V., Soltész Á., Szabó A., Tisza Á., Paragh K., Bégény Zs., Magyar D., Kiss Á. (Kanalas L.), Anda G. (Lapos P.). Edző: Kálmándi Bertalan.

Gól: Kovács Sz., Csépke M. Ifi: 7–4.

Lelt József: – A játékunk akadozott, de nem az lényeg hogy milyen színű a macska, hanem hogy fogja az egeret.

Kálmándi Bertalan: – Ezer sebből vérzünk, ennyi sérültünk még soha nem volt. Akik eljöttek a mai meccsünkre, tisztességesen tették a dolgukat. Gratulálok a hazai csapatnak.

Kék–Záhony 3–3 (1–1)

Kék, 120 néző, v.: Nagy Cs.

Kék: Himmer A. – Gáspár S., Poór B., Kerekréti Á., Szurcsik Z., Ignácz G. (Torma I.), Bodó I. (Kerekréti G.), Horváth A., Sinka J., Csombók Cs. (Kóka B.), Arnaud. Edző: Fabók István.

Záhony: Leskovics A. – Kacsúr A., Semegi T., Huzdik P., Sére L. (Demjén A.), Fekete L., Balogh S., Sárközi D., Gégény Z., Kiss R., Kovács I. Edző: Berecz Csaba.

Gól: Arnaud 2, Horváth A., illetve Sárközi D., Kiss R., Demjén A. Ifi: 2–5.

Fabók István: – Még szerencse hogy „Arni” akkor jött át, amikor nem építették fel a kerítést. Amilyen sok gólt kapunk mostanában, elgondolkoztam azon, hogy villanypásztorral fogom védetni a kapunkat.

Berecz Csaba: – Egy már megnyert meccset hoztunk döntetlenre. A hazai csapat szinte helyzet nélkül találta a góljait, sajnálom néhány játékosomat akik mindent megtettek a sikerért, mert komoly egyéni hibák előzték meg a bekapott találatokat. Kevesen vagyunk, ennyivel kell most beérnünk.

Nyírkarász–Ajak 2–2 (2–0)

Nyírkarász, 150 néző, v.: Kósa Gy.

Nyírkarász: Pál R. – Csuka Gy. (Király J.), Liptai D., Jávor P. (Belinszki Sz.), Varga J., Kovács L., Bandor J., Rákóczi L., Horváth G., Liptai A., Tóth T. Edző: Dudás Zoltán.

Ajak: Kovács T. – Sütő N., Kerekes M., Iski D., Lábas P., Molnár B., Magyar D., Petró Zs., Folytán Z., Magyar P., Markos J. Edző: Csoma Dezső.

Gól: Varga J. 2, illetve Markos J., Magyar D. (11-esből). Ifi: 5–3.

Dudás Zoltán: – Szokásos forgatókönyv – rengeteg kihagyott helyzet, elkerülhető gólok – és a negyedik olyan döntetlenünk, amikor közelebb álltunk a győzelemhez.

Csoma Dezső: – Korrekt játékvezetés mellett sérült játékosomnak, Sütő Norbert mielőbbi felépülés kívánunk. Dudás Zoli barátomnak pedig további sok sikert kívánok.

Tiszaszentmárton–Ladányi TC 1–5 (1–2)

Tiszaszentmárton, 130 néző, v.: Balogh L.

Tiszaszentmárton: Golyán J. (Molnár L.) – Iván S., Ésik M., Jónás A., Iván V. (Tóth T.), Farkas T., Balogh R., Jónás Kálmán, Balogh K., Bodnár M., Bulitka L. (Berecz B.). Edző. Golyán Gergő.

Ladányi TC: Hosszú L. – Rakoncza T., Árva B., Vantyuch B., Kovács Cs., Demeter L. (Révész Z.), Demeter A. (Czap G.), Sajtos R., Kállai Á., Sajtos N. (Kovács A.), Bálint K. Edző: Sajtos András.

Gól: Balogh R., illetve Sajtos R., Kovács A., Révész Z., Demeter A., Kállai Á. Ifi: 2–3.

Golyán Gergő: – Az idei bajnokság végkimenetelében ez a meccs már nem osztott-szorzott. A vendégek jogosan vitték el tőlünk a három pontot.

Sajtos András: – Parázs mérkőzésen a helyzetek alapján megérdemelt győzelmet arattunk.

Tiszakanyár–Fényeslitke 5–1 (1–0)

Tiszakanyár, 150 néző, v.: Szabó I.

Tiszakanyár: Kanyári G. – Molnár Zs., Csáki R., Balla J., Ablonczy D., Illés A., Nagy Á., Tóth N., Illés T. (Maklári Á.), Jánvári D., Rézinger B. (Végső Sz.). Játékos-edző: Csáki Róbert.

Fényeslitke: Márta J. – Nagy M., Kázsmér L., Sáreczki F. (Fodor G.), Balogh K., Miskolczi Á., Bakó G., Pólyán I., Nagy B., Halász T., Kovács A. (Arnóczki Sz.). Játékos-edző: Sárkány Gábor.

Gól: Ablonczy D. 2, Jánvári D., Rézinger B., Maklári Á., illetve Nagy M. Kiállítva: Balogh K. (61. perc). Ifi: 11–0.

Csáki Róbert: – Egy nem túl magas színvonalú mérkőzésen a második félidő gólra törő játéka alapján megérdemelt győzelmet arattunk. További sok sikert kívánunk ellenfelünknek.

Mártha Ferenc vezetőségi tag: – Hatvan percig partnerek voltunk, a kiállítás viszont megpecsételte a sorsunkat, és ezután könnyen elkerülhető gólokat kaptunk.

A Dombrád–Újdombrád mérkőzés 10–1-es állásnál, a szünetben félbeszakadt, mert a vendégcsapat létszáma – sérülések miatt – a szabályban előírt hét fő alá csökkent. Ifi: 10–1
Szabadnapos: Vaja.