“Ez a meccs olyan izgalmas volt, mint disznóól ajtón a festékszáradás”

© Illusztráció: KM-archív
Szabolcs-Szatmár-Bereg – A labdarúgó megyei II. osztály Nyírerdő csoport 11. fordulójának mérkőzéseit játszották vasárnap.

Pátroha–Rohod 3–0 (1–0)

Pátroha, 100 néző, v.: Kaibás.

Pátroha: Mucsicska – Kalu B., Balogh I., Borku T., Lakatos P., Kállai Á. (Mozga Gy.), Csépke M. (Savrnoh), Mocsár Cs., Szitai R., Molnár V. (Kovács Sz.), Boda R. Edző: Lelt József.

Rohod: Makai Cs. – Varga J., Kriser Sz. (Papp Zs.), Dobronyi G., Nagy I., Dobronyi J., Baráti G., Mondom F., Ladányi D., Horváth B. (Papp T.), Tóth F. (Bencze M.). Edző: Papp Zsolt.

Gól: Szitai R., Savrnoh, Boda R. Ifi: 5–0.

Lelt József: – Ez a meccs olyan izgalmas volt, mint disznóól ajtón a festékszáradás.

Papp Zsolt: – Kiváló játékvezetés mellett sportszerű meccsen Lelt Józsi barátomnak jó csapata van, jelen helyzetben ennyivel jobbak voltak. További sok sikert kívánok nekik.

Demecser–Nyírmada 7–1 (2–0)

Demecser, 80 néző, v.: Sándor Cs.

Demecser: Fintor S. – Zsoldos T. (Hajnal A.), Erőss P., Fodor G., Kantár K., Dankó G., Sajtos N. (Kocsis Z.), Gombkötő S., Ignéczi Cs., Kiss M., Hudák N. (Fodor Cs.). Játékos-edző: Gombkötő Sándor.

Nyírmada: Pál Zs. – Jurkinya M., Kiss E., Szikszai A., Jóni A., Csonka L. (Szőke I.), Mátyus Cs., Dancs I., Balogh A., Jónás A., Csehil Á. Játékos-edző: Szőke István.

Gól: Gombkötő S. 3, Dankó G. 2, Ignéczi Cs., Kocsis Z., illetve Szikszai A. Kiállítva: Erőss P. (76. perc), illetve Szőke I. (72. perc), Jónás A. (76. perc). Ifi: 3–2.

Gombkötő Sándor: – A csapat ezt a győzelmet a város polgármesterének és edzőjének ajánlja. Úgy gondolom, megérdemelnénk azt, hogy ha már nem csak ígéretek lennének, hanem végre tettek is. Váradi László szerencsére rengeteget tesz azért, hogy ez a gárda sikeresen működhessen. Gratulálok mindhárom együttesünk győzelméhez.

Szőke István: – Az az igazság, hogy az első húsz perc után négy nullára kellett volna vezetnünk, ehelyett mi kaptuk a gólokat. Ez az eredmény nem tükrözi hűen a valóságot, mivel volt nálunk két kiállítás is, ami nagyban befolyásolta a meccs alakulását. Ezek szerint már a pályán meg sem lehet szólni…

Nyírkarász–Gergelyiugornya 9–0 (4–0)

Nyírkarász, 100 néző, v.: Bíró Cs.

Nyírkarász: Marics I. – Ujj Gy., Ujj K. (Csaholczi R.), Liptai D., Jávor P. (Horváth J.), Varga J., Nagy B., Bandor J. (Belinszki Sz.), Rákóczi L., Horváth G. (Till J.), Liptai A. (Király J.). Edző: Tóth Tibor.

Gergelyiugornya: Szabó N. – Baráth B., Horváth M. (Csatlós G.), Balogh L., Szabó G., Bálint A. (Deskó L.), Mokri R., Ducsi B., Bíró J. (Czirják M.), Peregrin R., Varga T. Edző: Czirják József.

Gól: Bandor J. 3, Rákóczi L. 2, Horváth G., Ujj K., Varga J., Marics I. (11-esből). Kiállítva: Deskó L. (86. perc). Ifi: 3–0.
Tóth Tibor: – Ez az eredmény már nagyon benne volt a csapatban. Felszabadult játék, magabiztos győzelem.

Czirják József: – Gratulálok az ellenfélnek. Super Mario-val felvesszük a harcot, és elmegyünk a végsőkig.

Ladányi TC–Tiszaszentmárton 2–0 (0–0)

Mezőladány, 150 néző, v.: Gergely S.

Ladányi TC: Petranics – Rakoncza T. (Vantyuch Cs.), Sajtos R. (Czap G.), Árva B., Angyal Á., Dobrai G., Demeter A. (Hosszú L.), Kun B., Demeter L., Kovács L., Győri J. (Pólyán R.). Edző: Sajtos András.

Tiszaszentmárton: Mészáros T. – Balogh E. (Balogh K.), Jónás Kálmán, Jónás A., Szőke Zs., Balogh R., Huzdik P., Farkas T., Jónás Krisztián, Eszterhai R. (Iván V.), Ésik M. (Iván S.). Edző: Golyán Gergő.

Gól: Demeter A., Hosszú L. Ifi: 0–1.

Sajtos András: – Szikrázó mérkőzésen szimpatikus csapatot sikerült legyőznünk. A helyzetek alapján megérdemelten nyertük meg a meccset. Gratulálok a fiúknak.

Golyán Gergő: – Kiváló játékvezetés mellett sportszerű ellenféltől szenvedtünk vereséget. Ma egy picit szervezetlenek voltunk, de azért küzdöttek becsülettel a fiúk. Megyünk tovább! Gratulálok az ifik győzelméhez is.

Tiszakanyár–Őr 7–2 (3–0)

Tiszakanyár, 100 néző, v.: Lengyel A.

Tiszakanyár: Kanyári G. – Csuka Gy., Dobrai D. (Terjék Z.), Végső Sz. (Végső Á.), Jánvári D., Ablonczy D., Vicickó L., Illés A., Rézinger B., Molnár Zs. (Molnár P.), Tóth N. (Nagy R.). Megbízott edző: Háda Tivadar.

Őr: Oláh M. – Szender S. (Szabó A.), Szabó V., Király D. (Erdei Cs.), Varga J., Soltész Á., Soltész B. (Vaszily D.), Tisza Á., Tóth G., Pető Á., Anda G. Edző: Kálmándi Bertalan.

Gól: Vicickó L. 4, Dobrai D. 2, Rézinger B., illetve Tóth G., Pető Á. Ifi: 5–0.

Háda Tivadar: – Kitűnő játékvezetés mellett, egy percig sem forgott veszélyben a három pont sorsa. Gratulálok az ifik fölényes győzelméhez is.

Kálmándi Bertalan: – Ha nem látom, el sem hiszem, olyan sok egyéni hibát követtük ma el. Ez a meccset nagyon gyorsan el kell felejtenünk, és menni tovább.

Vaja–Ajak 2–2 (0–0)

Vaja, 250 néző, v.: Mindák.

Vaja: Vakarcs I. – Sipos J., Winkler A., Kósa S. (Noszál T.), Járomcsák G., Sándor A., Jónás L., Mocsár G., Mulutó P., Kovács T. (Gáspár D.), Kondrád A. (Kiss A.). Edző: Molnár István.

Ajak: Leskovics A. – Markos J., Kontér D., Kovács L., Lakatos Cs. (Jaczina L.), Magyar P., Sütő N., Soós T., Fekete L., Balogh T., Czvik S. Edző: Kovács Tibor.

Gól: Kondrád A. (11-esből), Sándor A., illetve Lakatos Cs., Kovács L. Ifi: 2–0.

Molnár István: – Kettő nullról meg kellett volna nyernünk a meccset, de azért az iksz se rossz egy nagyon jó csapat ellen. Gratulálok az ificsapatunk győzelméhez.

Kovács Tibor: – Gratulálok a fiúknak, mert kétgólos hátrányból jöttünk vissza. Nem tudom, hogy a játékvezető milyen rendezvényre jött, de sok még neki ez az osztály.

Hodász–Kék 3–0 (0–0)

Hodász, 150 néző, v.: Kocsis Zs.

Hodász: Jakab J. – Batizi-Pócsi K. (Kiss R.), Gulyás K., Bordás J., Botos G., Tóth-Kondor I., Szabó L. (Varga R.), Pályi Zs., Vadon B., Botos G., Pálfi J. Edző: Pálfi József.

Kék: Himmer A. – Arnaud, Veress Á., Stadler Z. (Torma I.), Szurcsik Z. (Kerekréti G.), Dankó M., Bodó I., Szurcsik G. (Novák K.), Ignácz G., Csombók Cs., Horváth A. Játékos-edző: Szurcsik Zoltán.

Gól: Bordás J. 2, Kiss R. Ifi: 11–0.

Pálfi József: – Kiegyenlített első félidő után újra dobbant a hodászi szív!

Szurcsik Zoltán: – Van egy kis hiányérzetem, mert ebben a meccsben jóval több lehetett volna, de hatvan perc után elfogyott a szuflánk.

Fényeslitke–Gyulaháza 0–3 (0–2)

Fényeslitke, 100 néző, v.: Paráda.

Fényeslitke: Márta J. – Nagy M., Kázsmér L. (Kernács J.), Bakó G., Varga R., Lovas I. (Sáreczki F.), Sárkány G., Szatmári M., Semegi T., Miskolczi Á. (Kovács A.), Nagy B. Edző: Karasz Attila.

Gyulaháza: Bandor F. – Gáti Sz., Deák Z., Tóth G. (Tóth F.), Bombera M. (Kovács E.), Tóth D., Juhász L., Gáti S. (Molnár T.), Horváth M. (Bardi G.), Kovács B., Lévai Cs. Edző: Bardi Gábor.

Gól: Kovács B., Tóth D., Tóth F. Ifi: 1–2.
Karasz Attila: – Úgy gondolom, hogy mezőnyben legalább egyenrangú ellenfelek voltunk, viszont hatalmas egyéni hibák miatt elvesztettük a mérkőzést. A vendégkapus kiváló formában védett, gratulálok a Gyulaházának!

Bardi Gábor: – Ha nem is a szezon legjobb játékával, de végül magabiztosan sikerült nyernünk.

1. Gyulaháza 11 10 – 1 47–8 30
2. Ajak 11 9 1 1 32–12 28
3. Nyírkarász 11 8 1 2 34–18 25
4. Tiszakanyár 11 7 3 1 36–17 24
5. Pátroha 11 6 1 4 25–15 19
6. Demecser 11 5 1 5 31–32 16
7. Ladányi TC 11 5 1 5 14–15 16