Autó - Motor

2016.03.18. 11:29

Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

Budapest - A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Budapest - A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

március 18., péntek:

M4 Sport

10.15: Műkorcsolya, junior vb, Debrecen

12.00: Labdarúgás, BL, a negyeddöntő sorsolása

17.57: Női kosárlabda NB I, Sopron-Győr

21.15: Fedettpályás atlétikai vb, Portland

Sport 1

11.45: Labdarúgás, BL, a negyeddöntő sorsolása

Sport 2

12.00: Lósport, futam

Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1

12.00: Labdarúgás, BL és EL, a negyeddöntő sorsolása

14.15: Sílövészet, vk, Oroszország, férfi sprint

15.30: Síugrás, vk, Planica

19.15: Fedettpályás atlétikai vb, Portland

Eurosport 2

12.00: Alpesi sí, vk, St. Moritz, csapatverseny

15.00: Kerékpár, Belgium

17.45: Labdarúgás, lengyel bajnokság, Korona Kielce-Piast Gliwice

20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke 04-Borussia Mönchengladbach

Digisport 1

13.00: Labdarúgás, EL, a negyeddöntő sorsolása

20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Rennes

22.50: Labdarúgás, argentin bajnokság, Arsenal-Gimnasia La Plata

Digisport 2

15.55: Motorsport, Katari Nagydíj, szabadedzés, Moto2, Moto3, MotoGP

20.00: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells

Digisport 3

20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Unicaja Málaga-Crvena Zvezda

március 19., szombat:

M4 Sport

2.00: Fedettpályás atlétikai vb, Portland

4.00: Forma-1, Ausztrál Nagydíj, 3. szabadedzés

6.55: Forma-1, Ausztrál Nagydíj, időmérő edzés

10.00: Műkorcsolya, junior vb, Debrecen

15.27: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Diósgyőr-Haladás

17.57: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Vasas-Ferencváros

Sport 1

0.00: Jégkorong, NHL, Washington Capitals-Nashville Predators

16.30: Kézilabda, férfi BL, nyolcaddöntő, 1. mérkőzés, Metalurg Zaporizzsja-Veszprém

19.45: Kézilabda, férfi BL, nyolcaddöntő, 1. mérkőzés, PPD Zagreb - Rhein-Neckar Löwen

Sport 2

13.00: Futsal, spanyol bajnokság, Antequera-Levante

16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sporting Gijón-Atlético Madrid

18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Las Palmas

21.00: Jégkorong, NHL, San Jose Sharks-New York Rangers

Sport M

13.00 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1

1.00 és 19.00: Fedettpályás atlétikai vb, Portland

8.15: Alpesi sí, vk, St. Moritz, női műlesiklás

9.45: Síugrás, vk, Planica

11.45: Alpesi sí, vk, St. Moritz, férfi óriásműlesiklás

12.45: Sílövészet, vk, Oroszország, női üldözéses verseny

14.15: Kerékpár, Milánó-Sanremo

17.00: Lovaglás, Saut Hermes, Párizs

Eurosport 2

0.00: Labdarúgás, MLS, New York City-Orlando City

9.15: Alpesi sí, vk, St. Moritz, férfi óriásműlesiklás

11.00: Alpesi sí, vk, St. Moritz, női műlesiklás

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Köln-Bayern München

18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Eintracht Frankfurt-Hannover

22.00: Labdarúgás, MLS, Chicago Fire-Columbus Crew

Digisport 1

3.00: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells

13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Arsenal

15.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-West Ham United

18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Swansea-Aston Villa

20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Internazionale

Digisport 2

13.25: Labdarúgás, skót bajnokság, Kilmarnock-Celtic

15.55, 16.50 és 18.30: Motorsport, Katari Nagydíj, időmérő edzés, Moto3, Moto2, MotoGP

17.50: Motorsport, Katari Nagydíj, MotoGP, szabadedzés

19.15: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells

Digisport 3

17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Empoli-Palermo

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-Nantes

március 20., vasárnap:

M4 Sport

1.00: Fedettpályás atlétikai vb, Portland

5.55: Forma-1, Ausztrál Nagydíj, futam

15.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MTK-Debrecen

19.01: Vívás, párbajtőr Grand Prix, Budapest

Sport 1

1.30: Kosárlabda, NBA, San Antonio-Golden State

11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Bilbao

15.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Barcelona

18.15: Kézilabda, férfi BL, nyolcaddöntő, 1. mérkőzés, Szeged-Kiel

20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Sevilla

Sport 2

16.45: Labdarúgás, holland bajnokság, PSV-Ajax

23.00: Jégkorong, NHL, Pittsburgh-Washington

Sport M

13.00 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1

1.00 és 20.30: Fedettpályás atlétikai vb, Portland

8.15: Alpesi sí, vk, St. Moritz, férfi műlesiklás

9.45: Síugrás, vk, Planica

11.45: Alpesi sí, vk, St. Moritz, női óriásműlesiklás

12.45: Sílövészet, vk, Oroszország, férfi tömegrajtos

15.30: Lovaglás, Saut Hermes, Párizs

Eurosport 2

9.30: Alpesi sí, vk, St. Moritz, női óriásműlesiklás

11.00: Alpesi sí, vk, St. Moritz, férfi műlesiklás

12.45: Hódeszka, vk, Spanyolország

14.15: Hódeszka, vk, Csehország

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Stuttgart-Leverkusen

17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Augsburg-Dortmund

19.35: Labdarúgás, MLS, Philadelphia-New England

22.00: Labdarúgás, MLS, DC United-Colorado

Digisport 1

12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Bologna

14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Juventus

17.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Man. City-Man. United

19.05: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells

21.00: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells

Digisport 2

0.00: Labdarúgás, argentin bajnokság, Godoy Cruz-Olimpo

13.25: Labdarúgás, skót bajnokság, Dundee United-Dundee FC

15.55, 17.15 és 18.55: Motorsport, Katari Nagydíj, futam, Moto3, Moto2, MotoGP

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Milan-Lazio

23.55: Labdarúgás, argentin bajnokság, Lanús-Boca Juniors

Digisport 3

14.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-Liverpool

17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Genoa

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Monaco

- MTI -

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a szon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a szon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!