boon-sportoldal

2008.08.20. 20:14

Tíz gól Edelényben

<p>A labdarúgó Intersport megyei II. osztály mindhárom csoportjában játszottak egy-egy, az 1. fordulóból elhalasztott mérkőzést.</p>

Északi csoport

Edelény – Trizs 9-1 (8-0)

Edelény, 300 néző, v: Kujbus.
Edelény: Porcs – Hársasi, Molnár D. (Csikós), Gogolya (Koszla), Tóth G., Pavlánszki, Károly (Tarczközi), Konyha, Miskolczi, Vajda, Gáll. Edző: Göndör Béla.
Trizs: Egri – Nagy J. (Kovács), Almási (Varga), Rakaczki (Garan), Sőregi, Molnár, Gál, Major, Nagy I., Kovács, Mertus. Edző: Varga Emil.
G.: Vajda (3), Konyha (3), Károly, Miskolczi, Pavlánszkli, ill.Almási. Jók: Konyha (a mezőny legjobbja) Tóth, Hársasi, Gogolya, Porcs, ill. senki. Ifi: 1-1.
Göndör Béla: – Jó játékvezetés mellett, helyenként közönségszórakoztató játékkal már az első félidőben eldöntöttük a mérkőzést.
Varga Emil: – Csak a mezt vitték fel a fiúk a pályára, ez még ilyen szinten is elfogadhatatlan.

Keleti csoport

Taktakenéz – Tokaj  4-0 (3-0)
Taktakenéz, 100 néző, v: Galán.
Taktakenéz: Kristóf (Siku) – Halász, Juhász, Zakariás, Kecskés, Bodrogi (Sami), Szadai B. (Grucsai), Kiss, Szadai J. (Poczkodi), Újhelyi,  Kerekes. Edző: Luhály István.
Tokaj: Szabó – Budai, Kéri, Halász, Trohán (Losonczki), Lakatos, Hásper, Suskó, Vaszily, Ludas (Fazekas), Csordás (Zelenák). Edző: Mészáros László.
G.: Újhelyi (4). Jók: Újhelyi (a mezőny legjobbja) és az egész csapat, ill. Kéri Ifi: 3-11.
Luhály István: – Jó első félidő után, gyengébb második félidei teljesítménnyel is magabiztos győzelmet arattunk. Gratulálok a fiúknak.
Mészáros László: – Felkészületlenül, lélektelenül játszani nem lehet. Az ilyen arányú vereség szinte reális. Gratulálok az ellenfélnek.

Közép csoport
Sajósenye – Szirmabesenyő 2-1 (0-1)
Sajósenye, 150 néző, v: Bárczi.
Sajósenye: Mag – Németh, Balogh, Tóth G., Czakó (Janó Z.), Janó N., Apostol, Fehér (Nagy D.), Sugár, Auer, Oláh-Vadász. Edző: Takács István.
Szirmabesenyő:
Besenyei – Balogh Cs. (Dubrovics), Geszti, Kristóf, Mózsik, Jesztrebi, Gável, Tóth, Varga, Kollár (Szuba), Konczwald. Edző: Szűcs Géza.
G.: Janó N., Oláh-Vadász, ill. Jesztrebi. Kiállítás: Németh (80.), ill. Jesztrebi (42.). Jók: Mag (a mezőny legjobbja), Auer, Németh, Janó N., ill. Besenyei, Tóth, Geszti. Ifi: 5-6.
Takács István: – A második féldiő határozottabb játéka győzelmet hozott. Gratulálok a csapatnak.
Szűcs Géza: – A kiállítás miatti emberhátrány és a kihagyott helyzetek miatt szenvedtünk vereséget.