Szertár Sportbolt Megye II-es mérkőzések

Íme a szombati megye II-es mérkőzések eredményei!

Püspökladány-Kismarja 0–1 (0-0)

75 néző, vezette: Perzenszki M. (Pap E., Péter A.)

Püspökladány: Buczi Zs. – Petrovics G., Karacs Z., Szabó B., Pálmai Cs., Nagy B. (Mogyorósi J.), Mogyorósi D. (Szabó P.), Mogyorósi Z., Horváth Á. (Pandur I.), Czibi Zs. (Máté I.), Vígh N. (Kiss S.). Edző: Boruzs István.

Kismarja: Nógrádi I. – Farkas I., Tamási G. (Székely G.), Szarvas I., Alimán J., Papp Á., Farkas B., Kovács S., Székely Zs., Ferenczi L. (Bordás J.), Tamási S. (Kondor L.). Edző: Tóth Károly. Gól: Kondor L. Jók: Pálmai Cs., Karacs Z., Petrovics G., Nagy B., illetve mindenki. Ifi: 3-0.

Boruzs István: – A péntek esti „foglalkozás” erősen kihatott az első félidei játékunkra. A második félidőben akartunk, viszont ez kevés volt a pontszerzéshez. Nagyon csalódott vagyok a verség miatt, de nem adjuk fel a küzdelmet a továbbiakban.

Tóth Károly: – Megérdemelt vendéggyőzelem.

Biharkeresztes-Szentpéterszeg 2–3 (1-1)

100 néző, vezette: Papp J. (Máthé Cs., Kohn D.)

Biharkeresztes: Rácz S. – Dúró E., Hodosán T., Madarász A., Buka Sz., Mohácsi S., Nagy Á. (Hegyi R.), Lovas G., Rusznyák A., Varga I., Kovács Sz. Edző: Madarász András.

Szentpéterszeg: Oláh G. (Erdei Z.) – Góz J. (Kovács J.), Varga Zs., Pásztor Zs., Szabó G., Tamás L., Jenei L., Bácsó A., Nagy P. (Ékes Z.), Balogh B. (Olajos Cs.), Kolompár Zs. (Flaskai Zs.) Edző: Kártik József. Gól: Varga I., Mohácsi S., illetve Erdei Z. (2), Varga Zs. Jók: Varga I., Dúró E., Buka Sz., Hodosán T., illetve Erdei Z., Varga Zs., Szabó G. Ifi: 12-1.

Madarász András: – Egy akarattal teli biharkeresztesi csapatot láttunk. Az eredmény akár fordítva is alakulhatott volna, de továbbra is nagyon sok helyzetet hagyunk ki. Gratulálok az ifi csapatnak a nagyarányú győzelemhez!

Kártik József: – Igaz, hogy felértünk a dobogóra, de a mai út az rögösebb volt, mint reméltem és kicsit visszatérünk most az alaptáborba.

Szerep-Nagyrábé 1–1 (0-0)

100 néző, vezette: Kóti L. (Mészáros Cs., Gréz T.)

Szerep: Béres I. – Zsíros A., Mile R., Rácz R., Győri Zs. (Bácsó B.), Mátyás A. (Mile Zs.), Varga A., Zagyva Gy. (Makai Á.), Szabó L., Fegyverneki B., Berde T. Edző: Mile László.

Nagyrábé: Kiss A. – Varsányi Zs. (Nemes A.), Kovács A., Sós P., Kiss G., Kocsis Z., Szarvas Zs., Katona S. (Bende T.), Gál P., Szilágyi T., Patai T. (Kállai R.). Edző: Tóth Sándor.Gól: Fegyverneki B., illetve Bende T.Jók: Mile R., Szabó L, Rácz R., illetve Sós P., Szarvas Zs., Kocsis Z. Ifi: 1-2.

Mile László: – A kihagyott helyzeteink és a kihagyott tizenegyesünk miatt hiányérzetem van, de összességében igazságos döntetlen született. Mindkét csapatnak további sok sikert kívánok!

Tóth Sándor: – Ezen a meccsen szerintem igazságos döntetlen született. Nagyon sajnálom ezeket az elhullajtott pontokat, mert a végelszámolásnál nagyon fognak hiányozni.

Komádi-Körösszegapáti 4–0 (3-0)

150 néző, vezette: Hajdú I. (Bodó J., Pető S.)

Komádi: Virányi G. – Varga S., Kirinyi P., Farkas J., Varga L., Trippon Cs., Tóth L. (Miczur T.), Nagy I., Fekete L. (Pataki Zs.), Balogh S., Trippon T. (Farkas L.) Edző: Lukács János.

Körösszegapáti: Kiss G. – Mező R., Szabó S., Földesi J., Okos T., Czegle N. (Juhász J.), Lakatos Cs., Trippon P., Szarka D., Erőss A. (Bárczi R.), Mező A. (Kalugyer Á.). Edző: Szép Sándor. Gól: Fekete L., Pataki Zs., Balogh S. (2). Jók: Mindenki, illetve senki. Ifi: 6-4.

Lukács János: – A mai napon ragyogó játékkal rukkolt elő a csapat. Magabiztos győzelmet arattunk. Gratulálok minden játékosomnak!

Szép Sándor: – Gyáva népnek nincs hazája, bátor futballista bárhol mer futballozni. A mai teljesítményünk az amatőr futball megcsúfolása volt. További sok sikert Komádi csapatának!

Biharnagybajom-Báránd 2–8 (1-4)

20 néző, vezette: Pallai Zs. (Erdélyi P., Eszterhai B.)

Biharnagybajom: Kiss E. – Dúl S., Ugrin L., Gorzsás L., Harmati P. (Jenei M.), Takács A., Bak B., Rigó P., id. Popovics I., Bajnók I. (Fekete T.), ifj. Popovics I. Edző: Popovics István.

Báránd: Kunkli Z. – Török D. (Ispán R.), Varga J., Elek J. (Salya P.), Futó G. (Takács J.), Békési L. (Majoros Cs.), Gyöngy Z., Mester N. (Bakonyi J.), Török Zs. (Taricska G.), Major L., Mester L. (Tóth L.). Edző: Majoros Csaba. Gól: Ugrin L (2), illetve Békési L., Gyöngy Z. (2), Major L. (2), Mester L. (2), Bakonyi J. Jók: Ugrin L., Dúl S., Bak B., illetve mindenki. Ifi: 0-1.

Popovics István: – A mérkőzés elején többszöri kapushibából nagyon nagy hátrányba kerültünk. A második félidőben volt egy húsz perc, amikor úgy tűnt, hogy fel tudunk zárkózni a bárándi csapathoz, de sem a tudás, sem az akarat nem párosult ahhoz, hogy ez el tudjuk érni. Az ellenfélnek a kispad hosszú volt, nálunk nagyon rövid. Jó időben jókor frissítettek, és ezzel simán nyerték a mérkőzést. Gratulálok a bárándi csapatnak és sok sikert!

Majoros Csaba: – A mai mérkőzésünkön leszüreteltük a gólokat. Bízom benne, hogy a következő mérkőzéseinkre is maradt még a puttonyainkban. Hadd kívánjuk a mai ellenfelünknek, hogy minél hamarabb találják meg a csapatukat.

Pocsaj-Földes 0–2 (0-1)

200 néző, vezette: Puskás Z. (Nagy J., Árva A.)

Pocsaj: Rácsai J. – Kelemen T., Vincze D., Szvára I., Sóvágó S. (Ócs S.), Kristóf P., Nagy P. (Deczki L.), Sveda T., Rézműves A. (Makula E.), Lakatos Gy., Kiss R. Edző: Kiss Imre.

Földes: Cseh T. – Tóth J., Rusznyák Zs., Dede I., Kenéz N., Király P., Nagy I. S., Kiss Z., Nagy II. S., (Vincze N.), Karacs T., Sápy B. Edző: Gere Csaba. Gól: Vincze N., Karacs T. Jók: Sveda T., illetve mindenki. Ifi: 2-5. Kiállítás: Király P.

Kiss Imre: – Lélektelenül felmenni a pályára egy vereséggel ér fel. További sok sikert kívánunk a Földesnek!

Gere Csaba: – Idegenből hat ponttal hazatérni mindig jó érzés. Most egy jó erőből álló pocsaji csapatot tudtunk legyőzni. Mind akaratban, mind játékban föléjük nőttünk. A hosszabbítás perceiben biztosítottuk be a győzelmüket, igaz akkor már csak tízen voltunk a pályán. Mindkét csapatunk százszázalékos teljesítményt nyújtott, és megérdemlik a pihenést.

Északi csoport

Debreceni SC–Nyírábrányi KSE 2–1 (1–0)

70 néző, vezette: Béni T. (Hornyik M., Nagy N.)

Debrecen: Mohácsi A. - Botos I. (Miksó Z.), Bógyis I., Gyulai R., Magi L. (Kiss Z.), Botos S., Zsíros N. (Szabó Á.), Csiki T. (Kozma I.), Nagy Zs., Szathmári Á. (Őri Z.), Fehér J. Edző: Nagy Róbert.

Nyírábrány: Fekete S. - Csurgó Á., Szabó G., Takács Gy., Magyar Z., Furó Zs., Tóth Cs., Küzmös Gy., Fecskovics M., Percze R., Zubály K. Edző: Tóth Csaba. Gól: Magi L., Bógyis I., illetve Küzmös Gy. Jók: mindenki, illetve Szabó G., Tóth Cs., Küzmös Gy.

Nagy Róbert: – Egy jó, masszív Ábrány ellen, küzdelmes mérkőzést játszottunk. A győzelemért többet tettünk, mint a vendégcsapat, megérdemelten nyertünk. Érettek a játékosaim, kezdik megérteni, hogy mit szeretnék látni tőlük, mit miért kérek és, hogy hova tudnak eljutni. Még nem vagyunk az út végén, de jó irányba haladunk. A két ábrányi srácnak minél előbbi felépülést és az ábrányi csapatnak további sok sikert kívánok.

Tóth Csaba: – Csatáraink korai sérülése miatt a támadójátékunk nem volt elég hatékony. A hazaiak lényegesen több gólhelyzetet alakítottak ki, ezért megérdemelten nyerték meg a találkozót. Sérültjeinknek mihamarabbi gyógyulást kívánunk!

Hajdúhadházi FK–Álmosdi Hajdú SE 8–1 (5–0)

150 néző, vezette: ifj. Szilágyi S. (Muszka Z., Darányi A.)

Hajdúhadház: Berettyán Z. - Lakatos I. F., Salánki Zs., nagy I. (Lakatos G.), Hortó J. (lakatos L.), Horváth A., Gyöngy T., Rostás M. (Virág L.), Gábor L., Lakatos II. F., Nagy M. (Molnár D.). Edző: Czakó Viktor.

Álmosd: Összeállítás később. Edző: Mezei Béla. Gól: Lakatos II. F. (3), Gyöngy T. (2), Gábor L. (2), Horváth A., illetve gólszerző később. Jók: mindenki, illetve Horváth S., Balogh K.

Czakó Viktor: – A mai mérkőzésen remélem, hogy ki tudtuk szolgálni a lelkes közönségünket, futószalagon termeltük a helyzeteket, szenzációsan futballozott a csapat. Gratulálok a csapatnak, egy percig sem forgott veszélyben a győzelmünk.

Mezei Béla: – Egy jó csapat ellen maradtunk alul, volt edzőm ellen ma nem sikerült.

Nádudvari SE–Csontos Ferenc SE Fülöp 0–2 (0–2)

50 néző, vezette: Dobi J. (Katona L., Fekete L.)

Nádudvar: Murvai V. - Nagy S., Silye G., Kiss L., Nagy I. (Nagy N.), Kiss A., Tóth L. (Tóth T.), Dobi T., Rásó P. (Békési P.), Ébert K., Rásó Z.. Edző: Szkupi Tibor.

Fülöp: Szilágyi S. - Domoszlai A. (Voltán Z.), Sass G., Nagy M., Sándor R., Usztics I., Mezei L., Szabó A., Ratku T., Hortobágyi R., Halász T. Edző: Bányai Imre. Gól: Hortobágyi R., Halász T. Jók: Kiss A., Tóth L., Ébert K., Silye G., illetve mindenki.

Szkupi Tibor: – Sok lehetőségünk volt a mérkőzés folyamán, amelyeket sajnos nem tudtunk gólra váltani.

Bányai Imre: – Nagyon jó első félidőt produkáltunk, ahol a 2-0-nál többel is fordulhattunk volna, viszont a második játékrészben kicsit magunkra húztuk az ellenfelet, de akkor is voltak helyzeteink. Úgy érzem, megérdemelten hoztuk el a három pontot.

Vámospércs Bocskai SE– Sáránd SE 1–1 (0–1)

50 néző, vezette: Kertész F. (Török Z., Katona D.)

Vámospércs: Kolompár J. - Zsupos J., Kovács Gy., Balogh S., Balogh S. (Nagy L.), Kiss I., Kolompár R., Vietorisz J., Jónás J., Károlyi A. (Halász S.), Nagy J. Edző: Oláh Sándor.

Sáránd: Molnár S. - Szűcs Z. (Tóth G.), Károlyi N., Nyirkos T., Kocsis Z., Gönczöl J., Domoszlai L., Máté G., Sápi A. (Szabó Zs.), Oláh J., Horváth D. Edző: Zákány Ferenc. Gól: Nagy J., illetve Domoszlai L. Jók: senki, illetve mindenki Ifi: 3-1

Oláh Sándor: – A mai napon csak az egy pont volt a pozitívum.

Zákány Ferenc: – Az első félidőben mindkét csapat eldönthette volna a mérkőzést. Helyzetek voltak itt is, ott is, reális a döntetlen.