haon-sportoldal

2011.10.02. 19:35

NB II - A végén úszott el a meccs

Labdarúgás - Továbbra is veretlen az NB II. Keleti csoportjában szereplő Balmazújváros.

Labdarúgás - Továbbra is veretlen az NB II. Keleti csoportjában szereplő Balmazújváros. Arany László tanítványai ezúttal az Orosházával csaptak össze hazai pályán - a rendkívül kiélezett meccsen egészen a 87. percig győzelemre állt az Újváros, azonban Kiss öngóljával "kiegyenlítettek" a vendégek. De aggodalomra semmi ok, megszerzett egy pontjával továbbra is a harmadik helyen áll az Újváros.

BALMAZÚJVÁROS–OROSHÁZA 2–2 (1–0)

Balmazújváros, 1000 néző. Vezette: Radványi Á. (Kelemen A., Bozó Z.)

BALMAZÚJVÁROS: Szalma – Kónya, Ludánszky, Papp F., Németh Á. (Forgács, 76.) – Nagy R., Kiss L., Oláh, Sárközi – Urbin, Kállai (Szűcs L., a szünetben). Vezetőedző: Arany László

OROSHÁZA: Molnár T. – Szűcs D., Futaki, Milenkovics, Szabó N. – Ács, Petneházi – Végh (Szabó T., 85.), Juhász N. (Bozóki, 81.), Tóth D. (Kerepeczki, a szünetben) – Lupsa. Vezetőedző: Major László

Gólszerző: Kállai (1–0) a 31., Lupsa (1–1) az 52., Szűcs L. (2–1) a 82., Kiss L. (öngól, 2–2) a 87. percben