Helyi közélet

2011.11.25. 13:43

Adventi hangverseny a dögei templomban

Döge - December 11-én, vasárnap délelőtt fél tizenegykor a dögei református egyházközség szervezésében istentisztelettel egybekötött adventi hangverseny csendül fel az 1905 ben épült, Felső-Szabolcsban az egyik legnagyobb, 1200 férőhelyes református nagytemplomban.

Döge - December 11-én, vasárnap délelőtt fél tizenegykor a dögei református egyházközség szervezésében istentisztelettel egybekötött adventi hangverseny csendül fel az 1905 ben épült, Felső-Szabolcsban az egyik legnagyobb, 1200 férőhelyes református nagytemplomban.Ifj. Katona László orgonaművész és Bereczki István trombitaművész szólaltat meg zeneműveket az adventi ünnepkör zenei irodalmából. Igét hirdet Terjékné Eszterhai Enikő lelkipásztor asszony.

Agárdy Sándor

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a szon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a szon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában