Helyi közélet

2016.04.20. 17:55

Az egyházi épületek felújításáért mulattak

Kisszekeres - Az idén is rendeztek jótékonysági bált a napokban Kisszekeresen, a helyi református egyházközség presbitériumának kezdeményezésére a művelődési házban. A szervezők a mulatság teljes bevételét az egyházi ingatlanok állagmegóvására kívánják fordítani.

Kisszekeres - Az idén is rendeztek jótékonysági bált a napokban Kisszekeresen, a helyi református egyházközség presbitériumának kezdeményezésére a művelődési házban. A szervezők a mulatság teljes bevételét az egyházi ingatlanok állagmegóvására kívánják fordítani.

Kormány László lelkipásztor és Demeter Csabáné presbiter ünnepi köszöntője után rövidfilmmel mutatták be, hogy az előző évben befolyt összegből teljesen megújulhatott a gyülekezeti terem és a lelkészi iroda.

A Tunyogmatolcsi Ifjúsági Kulturális és Szociális Egyesület színjátszó csoportjának tagjai Móricz Zsigmond: Dinnyék című népi komédiájával szereztek vidám perceket a közönségnek, a szervezők pedig meglepetéstánccal szórakoztatták a vendégeket.

A bőséges vacsora és tom­bolasorsolás mellett, az est hangulatáról Márton Csaba gondoskodott.

A bál tombolájának fődíjaként a szerencsés vendég egy kétszemélyes wellness hétvégét nyert a berekfürdői Megbékélés Háza Református Üdülő és Konferencia Központba.

A jó szándékú embereknek köszönhetően a jótékonysági rendezvény bevételéből az idei célok is sikeresen megvalósíthatóak.

- Szilágyi Krisztina -

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a szon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában