2016.07.02. 16:04
A Nyíregyházi Egyetemen sikeres záróvizsgát tett hallgatók névsora
Nyíregyháza - 744 végzős hallgatóból 313 alapképzésen, 23 MA/MSC mesterképzésen, 233 tanári mesterképzési szakon, 108 szakirányú továbbképzési szakon, 66-an felsőoktatási szakképzésen vett részt, 1 hallgató pedig a főiskolai képzését zárta le.
Nyíregyháza - 744 végzős hallgatóból 313 alapképzésen, 23 MA/MSC mesterképzésen, 233 tanári mesterképzési szakon, 108 szakirányú továbbképzési szakon, 66-an felsőoktatási szakképzésen vett részt, 1 hallgató pedig a főiskolai képzését zárta le.
Felsőoktatási szakképzés
Csecsemő- és kisgyermeknevelő
Ámit Annamária, Bészély Bettina, Botos Ildikó, Bulyáki Adrien, Czirba Anita, Galambos Éva, Gazsó Zsófia Evelin, Hegedüs Gréta, Kádár Viktória, Katona Katalin, Kovács Nikoletta, Krutilla Alexandra, Magyar Emese, Martinek Emőke, Mitru Erika, Nagy Alexandra, Nagy Blanka, Oláh Adrienn, Oláh Gabriella, Orosz Mónika, Pozsonyi Mónika Borbála, Seres Edit, Seres Enikő, Szabó Vivien, Sztaniszlovszki Vivien, Teremy Laura, Végi Fruzsina
Gazdálkodási és menedzsment
Archberger Krisztina, Bélteczki József, Fehér Réka, Gellért Márk, Inklovics Viktória Rita, Iski Evelin, Jámbrik Krisztina, Kiss Franciska, Koncz Edina, Leskó Dóra, Szabó Tünde, Varga Dóra
Mezőgazdasági és élelmiszeripari gépészmérnök
Bence János Mátyás, Kelemen Máté, Nagy József
Mezőgazdasági mérnök
Berta Attila, Halász Máté, Nagy Attila, Nagy Judit, Sebők Attila, Tóth Zsolt
Programtervező informatikus
Mészár Dávid, Rutkovszki Csaba, Zámbori Tibor
Szociális és Ifjúsági munka
Baranyai Anna, Darvai Klaudia, Dávid Fanni, Kaszás Aletta, Kovács Krisztián, Pinkóczi Viktória, Posváncz József, Sarkadi Tamás, Szappanos Kitti, Tóth Gábor Balázs, Tóth Sándor, Varga Dorottya
Turizmus-vendéglátás
Juhász Dóra, Nagy Viktor, Zelenák Emese
Főiskola szintű szakképzés
Programozó matematikus
Szász Péter
Alapképzés (Ba, Bsc)
Andragógia
Pongó Bernadett, Szakszon-Jakab Ágnes
Anglisztika
Antal Szilvia, Baráth Sándor, Farkas Dávid, Hoffer Dorottya, Horváth Brigitta, Istók Patrick, Kató Adrienn, Katona Fruzsina, Kerekes Alex, Kovács Erika, Kőhegyi Zsoltné, Linkecs Dóra Mónika, Márta József Béla, Németh Kinga, Pelehács Evelin, Szolanics Réka, Szondi Zsóka, Tamás János Gergő, Török Dóra
Biológia
Bencze Ilona, Ludman Gergely Tibor, Szanics Valéria, Szűcs Csilla, Tamás Tímea, Tóth Fruzsina, Varga Béla, Varga Mária
Csecsemő- és kisgyermeknevelő
Bagi Bernadett, Bakó Anita, Balogh Nóra, Bodnár Katalin, Csáki Boglárka, Csóka Éva, Dávid Dóra, Dobi Szilvia, Dobrosi Enikő, dr. Djogniné Gresó Judit Ilona, Erdei Annamária, Fehérvári Brigitta, Filep Kinga, Fodor Jánosné, Fürjes Cintia, Gyetkó Enikő, Harsányi Orsolya, Hegedüs Viktória, Hornyák Cintia Evelyn, Ilkovics Tiborné, Juhász Janka Paulina, Juhász Judit, Kántor Anikó, Kárász Anett, Kis Renáta, Lendvai Istvánné, Lovas Edit, Major Krisztina, Mihalikné Fedor Anikó, Nagy Ibolya, Orosz Éva, Palkó Lászlóné, Pongó Réka, Poór Sándorné, Siller Lilla, Suller Ibolya, Szabó Anita, Szabóné Sztároszta Tünde, Szenes Enikő, Szoboszlai Enikő, Takács Nikolett, Tóth Krisztina, Tóth Mária, Tóth Nikoletta, Vén-Karászi Vivien
Ének-zene
Ferencz Mihály, Kelemen Zsolt, Mészárosné Katona Adrienn Zsuzsanna, Mezei-Tubák Anna Mária, Nyakacska Mónika, Ponc Edina, Szabó Péter, Szi-lágyi Márton, Takács Gitta, Tóth Ákos, Turzó Boglárka, Zsel Emese
Fizika
Endreffy János, Hegyes Ádám
Földrajz
Bálint Tamás, Barkóczi Gábor, Garay Gergely, Gombos Benjámin, Jernye János Zsolt, Juhász Ádám, Márton Erika, Nagyné Fehér Erzsébet Ibolya, Nyánku Attila, Oszlánszki Diána, Sándor Brigitta, Seres Dániel, Sipos Emese, Soltész Bernadett, Szabó Dávid, Szabó Judit, Szikszai Zoltán, Szögyényi Imre, Técsi Gyula, Zékány Ildikó Claudia
Gazdálkodási és menedzsment
Barta Dániel, Brunszlik István, Czine Gábor, Gorzó Klaudia, Illés Adrienn, Karasz Eszter, Kiss Nikoletta, Kle-
novszky Kitti, Kovács Anita, Kujbus Péter, Lovas-Kovács Csaba, Lőrincz Andrea, Miski Ferenc, Móré Tamás, Nagy Éva, Nagy László, Nyers Anita, Pisák Mária, Szabó Ádám, Szabó Attila, Szegedi Anikó, Székely Krisztina, Szilágyi István, Szűcs Mihály, Tóth Éva, Tóth Zsuzsa, Török Andrásné, Ungvári Evelin, Vass Katalin, Veréb Viktor
Gépészmérnöki
Balázs József, Farkas Tamás, Kiss-Takács Béla, Muri Ferenc, Német László, Nyolczas Zoltán, Polyák János, Török Tibor András, Uszkay Zoltán
Informatikus könyvtáros
Bacskai Lilla, Hézser Eszter, Máté Ottó
Képi ábrázolás
Antal Tünde, Bóné Beatrix Barbara, Császi Angéla, Dolhai Dániel, Döme Melinda, Ecsédi Vivien, Erdei Barnabás, Fenyvesi Boglárka, Gaál Alexandra, Gafouroglou Denisz Zsanett, Görög Dóra, Hanzel Róbert, Horváth József, Jenei Szilvia, Kapusi Zsanna, Kiss Boglárka, Lukovics Nikolett, Mező Anikó, Nagy Dóra Julianna, Pató Anikó, Péter Alexandra, Sándor Anikó, Simkó Anett, Szabó Adrienn, Szemán Izabell Gréta, Szlávik Ágnes, Takács Anikó, Takács Róbert, Tímár Márk, Varga Anita Piroska, Zsíros László
Kommunikáció és médiatudomány
Bodnár-Bacsó Vivien, Varga Péter
Környezetkultúra
Császár Attila, Darvasi Dóra, Fekete Barbara Lúcia, Iváncza Gergely, Keserű Alinka, Majoros Tibor, Nagy Lúcia, Stefán Fruzsina, Szűcs Ildikó, Zachar Ádám
Környezettan
Ács József, Baksa Gábor László, Filep Zoltán, Kacsari Károly Márk, Kádas Andrea , Kozma János, Nagy Tibor, Pető-Réz Ádám, Szőgyényi Vivien, Tarcsa Árpád
Közlekedésmérnöki
Balogh Beáta, Baranyi Ákos, Farkas Sándor, Gali Magdolna Zsuzsanna, Komáromi Gábor, Korbács Sándor József, Kormos Zoltán, Márku Ádám, Mokánszki József, Németh Péter, Pásztor Dezső Barnabás, Répánszki Gábor, Szűcs Beáta
Közlekedésmérnöki, légiközlekedési hajózó szakirány
Barati Enikő, Hargitay Marcell, Tóth Róbert
Magyar
Lakatosné Kiss Viktória, Szén Emese, Takács Zsolt, Zajácz Balázs
Matematika
Póti Csilla
Mezőgazdasági és élelmiszeripari gépészmérnöki
Komlósi Attila
Mezőgazdasági mérnöki
Bihari Balázs, Bojti Attila, Kötél Róbert, Lipcsei László, Molnár Antal, Oláh László, Páll Veronika, Tordai András
Nemzetközi tanulmányok
Bende Gabriella, dr. Berei Adrienn, Tóth Zoltán
Pedagógia
Sebők Miklós
Programtervező informatikus
Ádám Henrietta, Bihari Zoltán, Boka Gábor, Boros Gábor, Goller Attila, Gorondi Dávid, ifj. Kiss Attila, Kiss Imre, Kocsi Mónika, Kovács Szilvia, Lipcsei István, Márföldi János, Molnár István, Monok Olivér, Móré Dávid Tamás, Nagy Attila, Orosz László, Papp Csaba, Repka Mariann, Ruzsinszki Ádám, Sütő Ádám, Tóth Dávid, Tóth Dávid András, Varga Zsolt
Sportszervező
Honfi Enikő Anna, Legeza Alex, Pankotai Richárd, Somogyi Gergő, Szentmiklóssy Kinga, Tóth Máté, Víg Mariann
Szociálpedagógia
Buschor Márk, Kokas Bálint, Nagy Adrienn Zita, Radványi Diána, Tóth Tünde Anikó, Úr Veronika
Tanító
Bárány Alexandra, Csontosné Pocsai Zsuzsanna Katalin, dr. Jankáné Vajda Éva, dr. Khaled-Tömöri Boglárka, dr. Kozma Ildikó, Fosztó Andrea, Földi Orsolya, Gergelyné Nagy Andrea, Kiss Viktória, Ling Gabriella, Nagy Krisztina, Ónodi Nóra, Orgován Lilla, Sipos Virág, Szederkényi Katalin, Szegedi Violetta, Szmutkó Enikő, Szoboszlai Regina, Tályainé Szentesi Ágnes
Testnevelő–edző
Aros Dorina, Balogh Balázs, Barzó Gergő, Buzás Bence, Csordás Gergő, Csősz Tekla Olimpia, Dancs Máté, Dézsi András, ifj. Benkő Zsolt, Jobbágy René, Kórász Balázs, Kristófi Sándor, Ónodi Dávid Balázs, Oroszné Pilipecz Marianna, Papik Norbert, Plangár Ákos, Száraz Ádám, Tamás Péter, Tokai-Kiss András, Tóth Zita, Ujj Gyula
Történelem
Barkó Katalin
Mesterképzés (MA, MSC)
Andragógia
Andó Dorottya, Bökönyi Beáta, Farkas Tímea, Hajdú Imre, Hegedüs Andrea, Inczéné Vrábel Magdolna, Katyi Renáta, Kövér László, Losonczi Zsuzsa, Marsó Mária, Megyesiné Kertész Edina, Misik Attila, Nagy Tímea, Szabóné Koncz Zsuzsanna, Treszkai Petra, Vámosi Alíz, Varsányi Róza
Nemzetközi tanulmányok
Borbély Szabina Niké, Ilcsik Tímea, Orosz Róbert, Szimcsina Viktória, Takács Zsolt, Veszprémi Ildikó
Tanári mesterszak
Család- és gyermekvédő tanár
Balláné Balogh Aranka, Kosnyiderné Rétlaki Ágnes, Sági Melinda, Szabóné Orosz Ildikó
Ének-zene tanár
Bíró István Ferenc, Ficsor Erika Judit, Juharosné Várhelyi Ildikó, Könczei Bálint, Molnár Melinda, Péli Ildikó, Szilágyi-Kondor Zsuzsa
Ének-zene tanár – testnevelő tanár
Petőcz Szandra
Fizikatanár
Bereczki Éva, Farkas János, Fehérváriné Szakál Ildikó, Lencsés Anna, Nagy Anikó, Szállásiné Gál Judit, Szmolen Sándor, Szuhai András
Földrajztanár
Divinyi Ágnes Krisztina, Gál Attila, Harcsa Norbert, Joóné Selejó Erzsébet, Móroczné Tóth Katalin, Orosz Istvánné, Papp Tünde Csilla, Szabó Emese Rita, Tanka Henriette, Tóth Gábor Géza, Ungvári Sándor, Virányi Tamás
Földrajztanár – inkluzív nevelés tanára
Barna Eszter
Informatikatanár
Bata Róbert, Birta Attila, Faragó Károly, Kasza László Róbert, Katona Edit, Muskóczki-Tóth Edina, Nagy Péter, Oláh Andrásné, Sóvágó János, Szász Péter, Teleki József, Tóthné Szőllősi Piroska
Inkluzív nevelés tanára
Gaálné Borbás Katalin, Koncz Ágnes, Kovács Anikó Gyöngyi, Patakiné Illés Zsuzsanna, Rozinai Beatrix Magdolna, Szabó Zsolt
Kémiatanár
Bacskai Sándor, Balázsné Szabó Ibolya, Bereczki Károly, Feksziné Máté Éva, Hörcsik Tibor Zsolt, Kópis Zoltán Lajos, Molnár Péter Zoltán, Nagy Mária, Nagyné Lakatos Szilvia, Pirintné Üveges Katalin, Vass-Czeglédi Ágnes
Környezettan-tanár
Domjánné Vékony Zsuzsanna Anna, Fehér Ádám Zoltán, Halászné Balogh Anita, Kovácsné Tamás Mónika, Sipos Gábor, Strubáné Fenyves Anita, Szőke Zsuzsa, Takács Erzsébet
Magyartanár
Baracsiné Kurucz Judit, Feketéné Homoródi Rita, Herczeg Andrásné, Jóni János, Juhász Béláné, Lipcsey Attiláné, Lóczi Krisztina, Lukácsné Bálint Brigitta, Pokoraczkyné Markos Andrea Zita, Torma Katalin
Magyartanár – történelemtanár
Fórizs Renáta
Matematikatanár
Dr. Nezáczkiné Tótin Erika, dr. Tarnóczi Richárdné, Farkas Krisztina, Farkasné Kovács Ágnes, Illésy László Győzőné, Inczéné Bakcsi Éva, Jova Andrea Tímea, Juhász Tamás, Kertészné Piber Éva, Királyné Dorogházi Ágnes Erzsébet, Krisztián-Molnár Anikó, Lengyelné Turgyán Csilla, Mátyás Ildikó, Pilár Nóra Zsuzsanna, Samu Tibor, Sebőné Orosz Mónika, Szerafin Tünde Mária, Szilágyiné Szabad Andrea, Sztankó Tamás, Szulics Zsolt János, Ujlaki István, Zsóriné Mezei Anita
Mérnöktanár (Gépészmérnök)
Balázs Elek, Bálint László, Bihari Tímea, Dzsudzsák Tünde, Farkas Lajos, Fehér József, Halmi János, Józsa Imre, Kaszás Tibor, Kiss Gábor, Krajnyik Károly, Oláh László, Péchy Béla Péter, Rácz Jenő Béla, Tánczos Zoltán, Tóth László, Tóth Ottó, Ur Tibor, Urbin Sándor, Vass Károly
Pedagógiatanár – vizuális és környezetkultúra-tanár
Lisztes Viktória Renáta
Pedagógiatanár
Dr. Juhászné Molnár Tünde, dr. Nagy Edit, Feke Miklósné, Ivánné Varga Éva, Jóniné Nagy Zita, Kanalas Ottilia, Kapusiné Oláh Edit, Milek Anikó Margit, Pálinkás Julianna, Püspöki Gabriella, Szakács Tibor Zsoltné, Szűcsné Pál-Kutas Orsolya, Tóth Enikő, Vargáné Földesi Erika
Pedagógiatanár – informatikatanár
Szarkáné Farkas Anikó
Pedagógiatanár – kémiatanár
Fink Tamás
Testnevelő-tanár
Bacsa Péter, Bak Attila Gábor, Balogh Lóránt, Berecz András, Borsi István, Csató Judit, Csengő Szabolcs, Csobán István, Dandéné Varga Mária, Dávid Gyöngyi Mária, Dávidné Szabó Zsuzsanna Piroska, Deák Ferenc, Demeter Csaba, dr. Pintye Zoltán Csaba, Farkasinszki Orsolya, Fodor Géza, Fodor István, Fodor Tamás Antal, Fülöp Árpádné, Gonda Andrea, Grunda Istvánné, Győriné Váradi Hedvig, Hegedüsné Somogyi Judit, Homovics Zsuzsanna, Jakab Péterné, Kaczúr Zsolt, Kiss Alíz, Kiss Attila, Korpai Tiborné, Kovács Gábor, Krokovay Gabriella Katalin, Kupecz Dávid László, Kupecz Tamás, Laboda Ferenc, Lipécz-Asztalos Zsuzsanna, Lőrincz Sándor, Matiz Gábor, Mezei László, Minczér Tibor, Molnár Zoltán, Nagy Attila Bertalan, Németh László Zoltán, Orgován István, Palicz Gyöngyi, Pallai János, Pallásné Kocsis Gabriella Ildikó, Pálóczy András, Pataki Krisztina Éva, Pazonyi György István, Pazonyi Judit, Pekár Sándor, Pokareczki Norbert, Polányi Gergely, Rubóczki Béla, Séra Anett, Simon Ferenc, Somoskői Katalin Erika, Szabóné Sáfrányos Ilona Tünde, Szakács Attila, Szekeres Hedvig, Szekrényes Erika, Szerdahelyi Zoltán, Szilágyi László, Tolnainé Svecz Orsolya, Tóth László, Tóth Szilárd, Tóth Tibor, Trakperger Árpád, Ujlaky Ildikó, Urbin Tamás, Vad Zsolt, Vad Zsoltné, Varga László, Varga Sándor, Vasvári Sándor
Történelemtanár
Bertalan Mária, Havril István, Horváthné Tóth Judit Ágnes, Kondorné Szanyi Ágnes, Nagy Enikő Zsuzsanna, Sajtos Éva, Sebőkné Potyók Marianna, Szvák Enikő, Tudlik Tiborné, Üveges Ildikó
Történelemtanár – földrajztanár
Simon Szabolcs
Vizuális- és környezetkultúra-tanár – inkluzív nevelés tanára
Csernok Tibor
Vizuális- és környezetkultúra-tanár
Andruska Anna, Hortobágyi György Béláné, Kóródy Judit Anett, Molnárné Fábián Emese, Tajdi Gyula, Zagyva Klára
Szakirányú továbbképzés
Fejlesztőpedagógus
Baloghné Lipták Bernadett,
Buzainé Hugyecz Erzsébet, Kertészné Bánszki Erika, Kévésné Szilágyi Ágnes Eszter, Kiss Ágnes, Kiss Erzsébet, Kukucska Jánosné, Nagy Etelka, Nagy-Lakatos Adrienn, Sebestyén Tímea, Siposné Kander Margit, Tóthné Komor Enikő
Gépírásoktató
Boróczki Beáta, Bulyáki Izabella, Gérus Andrea, Gór Csilla, Koncz Ágnes, Lukácsné Varga Tímea Mária, Menyhárt József, Mészáros Anna, Pomázi Imre, Szűcsné Pál–Katus Orsolya
Környezet- és vízgazdálkodási szakmérnök
Fekete László, Kedves Lajos Zoltán, Kicsák László Róbert, Majorné Hajdu Erzsébet, Molnár Tibor, Orosz József Zsolt, Szabó Béla, Vámos Károly, Zágonyi Zsolt
Minőségirányítási szakmérnök
Antal Csaba, Badics Károly, Danyi Tamás, Fekete Ádám, Hornyák László, Pintér Gábor Csaba, Pólistyákné Solcz Judit, Varga Zsófia Réka
Munkavédelmi
Kapás Péter, Karácson Tibor, Kocsis Róbert, Molnár János Szilveszter, Szappanos Tímea
Munkavédelmi szakmérnök
Gémes Imre, Makay Bálint, Maruzs Viktória, Pénzes Zoltán, Petrohai Zoltán György, Szoták Tímea, Tokai Csaba István, Volenszkiné Tóth Ágnes
Pedagógus szakvizsga
Airault-Uri Andrea, Azariné Béres Gizella, Bakos-Tamás Mónika, Baski Valéria, Bécsi Mónika, Benkő-Vannai Erika, Bróthágné Dul Ágnes, Chrien Gábor, Csikós Beatrix, Deák-Takács Szilvia, Dibácziné Kraszkó Gyöngyi, dr. Dósáné Gargya Tünde, dr. Láczayné Pipoly Csilla, Farkasné Tilki Anna, Ferkó Enikő, Gajdosné Májer Zita Ágnes, Havanyeczné Dobó Anett, Hornyákné Király Judit, Juhász Jánosné, Juhász Miklósné, Juhászné Dancs Ágnes, Juhászné Kupai Csilla, Kalocsai Erika, Keserű Krisztina, Kézsmárki Ágnes, Kiss Alíz, Kocsisné Tar Andrea, Komjáthy Melinda, Komlós Barnabás, Lippai Nóra, Lukácsné Tulipán Tünde, Májer Jánosné Adray Otília, Marcsekné Vetési Júlia, Mártáné Korcsmáros Zsanett, Mázikné Jablonkai Ildikó, Mecseiné Varsányi Ágnes, Miterkóné Dancs Éva Szilvia, Molnár Mariann, Nagy Angelika Ágnes, Nemesné Varga Edina, Palencsárné Molnár Gabriella, Pásztor Lászlóné, Pataki Krisztina Éva, Rehorné Bányász Erika, Rozsnyai Ágnes, Sallainé Török Anita, Szabóné Sallai Judit, Szarka Éva, Széki Csaba, Szokolné Nagy Ágnes, Takácsné Bodnár Margit, Vajda Tamás Zsolt, Vargáné Verba Ildikó, Vass Zoltán, Veisz Tímea