Helyi közélet

2018.07.23. 11:24

A Szeretethíd összeköt időst és fiatalt egyaránt

Nyírmeggyes - Településünkön nemrégiben a hétvégén a fiatalokkal voltunk együtt, egyfajta „Szeretethidat” alkottunk.

Nyírmeggyes - Településünkön nemrégiben a hétvégén a fiatalokkal voltunk együtt, egyfajta „Szeretethidat” alkottunk. Az igei, ének, és imádságos elcsendesedés után a szalonna- és virslisütés következett, majd a focizásé és a tűz körüli beszélgetésé volt a főszerep. Szombaton 8 órakor áhítattal kezdtünk. Ezt követően nagyon sok feladatot elvégeztünk: szőlőkötözés, a templom belső takarítása, járda és kerékpártároló kialakítása, fűkaszálás, ajtók, kapuk javítása, komposztáló kialakítása, elszáradt fák kivágása, kertészkedés. Délben finom kenyérlángost és süteményt készítettek az asszonytestvérek!

- Pótor László lelkipásztor, Nyírmeggyes -

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a szon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a szon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!
Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a szon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában