Helyi közélet

2019.01.29. 11:57

Családi vasárnap a helyi művelődési házban

Baktalórántháza - Családi vasárnapot tartott nemrégiben a Baktalórántházi Református Egyházközség dr. Kovács Kálmán tiszteletes szervezésében. Szokatlan helyszínen, a Dégenfeld művelődési központban, mivel a felújítás alatt lévő templomunkat hónapok óta nem tudjuk használni.

Baktalórántháza - Családi vasárnapot tartott nemrégiben a Baktalórántházi Református Egyházközség dr. Kovács Kálmán tiszteletes szervezésében. Szokatlan helyszínen, a Dégenfeld művelődési központban, mivel a felújítás alatt lévő templomunkat hónapok óta nem tudjuk használni.

Az ünnepség istentisztelettel kezdődött, a református énekkar fellépése után kötetlen foglalkozás várta a kicsiket. A családi program keretében sokan készítettek fotót „Az ige testté lett. (János 1-14)” feliratnál, a képet elküldhették üdvözlőlapként az ismerőseiknek, szeretteiknek. Volt itt minden: arcfestés, gömb-, ajtódísz-, koszorú- és hűtőmágnes-készítés, gyertyamártás. Sorversenyre is lehetett jelentkezni, minden résztvevő jutalmat kapott. A családi vasárnapra a koronát a Vidám Vándorok együttes zenés interaktív meseelőadása tette fel.

- Veress Andrásné -

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a szon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a szon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában