Megye I.

2019.05.18. 20:13

„Oktatófilmben szerepeltünk, de nem mi voltunk a főszereplők”

A Tiszántúli Takarék megyei I. osztály 28. fordulójában öt mérkőzést rendeztek szombaton.

Nyírgyulaj-Gyulaháza 4-0 (3-0)

Nyírgyulaj, 100 néző, v.: Majoros (Szutorcsik, Tóth Á.)

Nyírgyulaj: Oláh – Czerula, Buka (Oxi), Tóth B., Erdei, Fekete, Haburcsák (Vass), Mezei, Siska (Kántor), Lovas, Erdei (Szabó) Sánta (Nagy). Edző: Lukács Tibor.

Gyulaháza: Bandor – Lakatos, Gáti Sz. (Bökönyi), Kovács E., Bacsó, Tóth D., Kozma (Éles), Gáti S. (Tóth), Kovács B., Lévai. Edző: Bardi Gábor.

A hazaiak magabiztos győzelmet arattak a jól küzdő Gyulaháza ellen.

Gól: Fekete 4. Ifi: 4-1.

Lukács Tibor: – Az első félidőben helyenként jól játszottunk. A második játékrészben kicsit visszaesett a játékunk, ennek ellenére megérdemelten győztünk.

Bardi Gábor: – Gratulálok a Nyírgyulajnak!

Vásárosnamény-Mátészalka 0-0

Vásárosnamény, 300 néző, v.: Sipos (Pethő, Papp I.)

Vásárosnamény: Kardos – Géci, Nagy D., Illés, Tóth, Nagy (Szabó), Deskó, Bancsi (Ács), Fehér, Schmidt, Németh. Edző: Dudás Zoltán.

Mátészalka: Somogyi-Szántó (Huszti), Hevele, Barnucz, Lyáh (Szabó), Botos A., Farkas (Tóth), Botos D., Magyar, Tempfli P., Simonka. Játékos-edző: Tempfli Imre.

A helyzetek alapján a hazaiaknak állt a zászló.

Dudás Zoltán: – Tompák voltunk, sok hibával játszottunk, de így is megvoltak a lehetőségeink a hátrom pont megszerzésére, ugyanis a negyedik percben már a harmadik ziccerünket hagytuk ki.

Tempfli Imre: – Úgy gondolom, hogy megérdemelten hoztuk el az egyik pontot Szalkáról, annak ellenére, hogy a hazaiak sok ziccert hagytak ki a mérkőzés elején. Nekünk is megvoltak a lehetőségeink, de sajnos nem tudtunk élni velük.

Tiszavasvári–Fehérgyarmat 5–3 (2–1)

Tiszavasvári, 80 néző, v.: Takács (Kosztyu, Kertész).

Tiszavasvári: Lakatos D. – Szolyka T., Mészáros, Huszti, Bakos (Gyurján), Bodnár, Lakatos Gy. (Tóth), Száraz (Bolega), Szolyka G., Ujj (Demkó), Bolgár. Megbízott edző: Szabó Zoltán.

Fehérgyarmat: Jakocska – Farkas, Lakatos F., Orosz, Popovics, Barta, Antal, Imre, Istenes, Kóczé (Geletey), Dascal. Edző: Siti Ferenc.

Gól: Ujj, Száraz, Mészáros, Bolega, Bakos, illetve Orosz, Barta, Lakatos F. Ifi: 0–8.

Siti Ferenc: – Csapatként jöttünk el, de egy láthatatlan hordaként megyünk haza. Oktatófilmben szerepeltünk, de nem mi voltunk a főszereplők.

Csenger–Balkány 3–2 (2–1)

Csenger, 200 néző, v.: Resán (Hegedűs, Lengyel).

Csenger: Béres (Cséke) – Balogh, Péter, Srjuba (Lázin), Pankotai, Csorvási (Katona), Mona, Margitics (Orosz), Pálfi, Osváth, Stef. Edző: Szilágyi Sándor. Balkány: Hegyes – Zagijev, Bátyi, Kiss, Gelsi, Kállai, Potornai (Onisziko), Posta (Tóth), Csehil, Ohár, Lakatos. Edző: Mirgai László.

Változatos, helyenként jó iramú mérkőzésen a jobban akaró hazai csapat megérdemelten nyert.

Gól: Margitics, Srjuba, Csorvási, illetve Lakatos, Kiss. Ifi: 4–1.

Szilágyi Sándor: – Most vakarhatjuk igazán a fejünket az elmúlt fordulókban elhullajtott pontok miatt. Egyszerűen nem értem, ha egy ilyen jó csapat ellen így tudnunk küzdeni, akkor a riválisok ellen miért megyünk feltartott kézzel a pályára. Gratulálok a srácoknak a győzelemhez!

Kisvárda II.–Ibrány 1–1 (1–0)

Kisvárda, 400 néző, v.: Paráda (Luzsinszki, Demeter).

Kisvárda II.: Odinszov – Czene (Abov), Lukjancsuk, Hej, Szőr, Mevoungou, Elek, Kovácsréti (Délczeg), Misic, Atamas (Khimik), Rjasko (Gyüre). Edző: Nagy Sándor. Ibrány: Félegyházi (Kiss T.) – Vidoven, Majoros (Kiss), Nagy, Csáki, Somogyi T., Gergely, Kovács, Jeddi, Somogyi M. (Szabó), Farkas. Játékos-edző: Kiss Tamás.

Jó iramú mérkőzésen, több hazai helyzettel, a Kisvárda egy picivel közelebb állt a győzelemhez.

Gól: Elek, illetve Somogyi M. Kiállítva: Hej.

Nagy Sándor: – Jó mérkőzésen, több helyzetet hagytunk ki, egy nagyon szépen és kulturáltan játszó Ibrány ellen, így mivel nem használtuk ki a lehetőségeinket, igazságos eredmény született. Félegyházi Viktornak mielőbbi gyógyulást kívánunk, sok sikert a továbbiakban az Ibránynak!

Kiss Tamás: – A mérkőzés képe alapján igazságos döntetlen született, gratulálok minden egyes játékosomnak és jobbulást kívánok Félegyházi Viktornak!