szparika

2019.05.12. 19:06

Szpari – véget ért a a veretlenségi sorozat

Kétszer három perc döntött Soroksáron.

Azt tudjuk, hogy minden sorozat véget ér egyszer, ám a Szpari szurkolói és játékosai bíztak benne, hogy a tíz meccses veretlenségi sorozat folytatódik majd vasárnap Soroksáron Nem így történt, mert bő negyedóra után és már kétgólos volt a soroksáriak előnye.

Ez megfogta a Szpari, a hazaik továbbra is támadásban maradtak, de már nem rezdült többször Jova Levente hálója.

Szünet után jó ideig kiegyenlített volt a játék, majd ismét jöttek a soroksáriak és három perc alatt ismét dupláztak. Ezzel végleg eldőlt az, ami már az első félidő után is sejthető volt: nyer a Soroksár, a Szpari pedig tíz meccs után vereséget szenved.

Labdarúgás NB II., 37. forduló

Soroksár-Nyíregyháza Spartacus 4-0 (2-0)

Soroksár, 400 néz, v.: Zierkelbach Péter (Kiss, Kis).

Soroksár: Kovács – Molnár, Dvorschák, Gyömbér, Valencsik (Gárdos, 82.)- Derekas, Huszák- Orosz (Csernik,75.), Lőrinczy, Kundrák- Erdélyi (Korozmán, 66.)

Vezetőedző: Lipcsei Péter.

Spartacus: Jova – Polényi, Fodor, Pejovics, Forró (Nagy J., a szünetben)- Motkó, Gulyás, Farkas (Ötvös, 66.), Kártik (Kulcsár, 75.)- Rezes, Hornyák. Vezetőedző: Zoran Szpisljak.

14. perc: Lőrinczy Attila lövését hárította Jova Levente de a kipattanót Erdélyi László 4 méterről a kapuba passzolta a kapuba a labdát, 1-0.

17. perc: Egy hazai szöglet után Erdélyi 8 méterről fejelt a kapuba, 2-0.

70. perc: A soroksáriak szöglet után Gyömbér Gábor 6 méterről fejelt a hosszú sarokba, 3-0.

73. perc: Lőrinczy lövése után a labda a felső lécről Korozmán Kevin elé pattant, aki a 5 méterről lőtt a kapuba, 4-0.

Borítókép: Illusztráció: Pusztai Sándor