Megye II.

2019.06.08. 20:49

„Szégyellje magát az a négy-öt kezdőjátékosom, aki bajban hagyta a csapatot az utolsó meccsre...”

A labdarúgó megyei másodosztály Kelet-Magyarország csoportjának szombati eredményei.

Terem-Nagydobos 3-8 (2-2)

Terem, 100 néző, v.: Szabó.

Terem: Gergely – Danó, Horváth I., Tanka, Horváth R., Algács, Csoba, Turbula, Baráth, Haga, Kardos. Edző: Képíró Dániel.

Nagydobos: Pindzsula (Bíró) – Zakor, Serbán, Bégány, Murguly, Paragh, (Balogh), Palotás, Szabó, Nagy, (Gegely), Paragh, Biró. Edző: Borza László. Gól: Bégány 4, Palotás, Szabó, Murguly, Pargah. Kiállítva: Ifi: 4-2.

Képíró Dániel: – Szégyellje magát az a négy-öt kezdőjátékosom, aki bajban hagyta a csapatot az utolsó meccsre. Hozzáteszem, a játékvezető sem volt a helyzet magaslatán. Huszti Zoli támogatónknak pedig köszönjük a finom babgulyást.

Borza László: – Első húsz percben kettő nullás hátrányba kerültünk. Felébredtünk, és magabiztos győzelmet arattunk. Sok sikert Teremnek a jövőben.

Nyírmeggyes-Szatmárcseke 5-2 (3-1)

Nyírmeggyes, 200 néző, v.: Szabó.

Nyírmeggyes: Chörmös – Balogh, Török, (Kovács), Éles, Batizi, (Dobos), Rézműves, Szondi, Nógrádi, Gózner, (Székely), Nemes, (Pető), Drabik. (Almási). Edző: Körmös Miklós.

Szatmárcseke: Kovács (Ombodi) – Kóczé, Banga, Algács, Hadadi, (Botos), Mándi Zs., Horváth, Varga, (Horváth V.), Mándi Z., Császár T., Császár P. Edző: Hadadi Ferenc. Gól: Éles, Gózner, Nemes, Kovács, Dobos, illetve Horváth G., Császár P. Ifi: 8-1.

Körmös Miklós: – Köszönöm a srácoknak az egész évi munkáját a szurkolóinknak a vezetőinknek, a Nyírmeggyesi önkormányzatnak és külön az elnöknek Nagy Zsoltnak, aki ezt megálmodta. Végig támogatta a csapatot, hogy bajnokságot nyerjünk. Gratulálok az ifi csapat harmadik helyezéséhez. Mindenkinek aki támogatta a csapatot, köszönöm szépen. Hajrá Meggyes.

Hadadi Ferenc: – Gratulálunk Nyírmeggyesnek a bajnoki címhez. Szeretném megköszönni a játékosoknak akik a tavaszt végig játszották. Köszönjük a támogatóknak az egész éves támogatást. Mindenkinek jó pihenést és a hogyan tovább az a jövő titka.

Kocsord-Hodász 7-2 (4-2)

Kocsord, 70 néző, v.: Balogh.

Kocsord: Gáspár (Mándi) – Szabó M., Nagy, (Bozsányi), Szabó D., Lakatos, Katona, Horváth, Szabó Z., Szondi, Petrohai, Jónás. Edző: Jónás Zsigmond.

Hodász: Széles – Pályi, Sinkó, Rézműves, Jóni, Iván, Tóth Z., (Kiss), Mondom, Kozák Gy.,(Kozák A.), Horváth, Tóth. Edző: Pálfi István. Gól: Jónás 3, Katona 2, Petrohai, illetve Iván, Tóth, Horváth József (öngól). Ifi: elmaradt.

Jónás Zsigmond: – Örülünk neki, hogy vége a szezonnak ráfér a fiúkra a pihenés. Ebben a szezonban voltak jó és rossz dolgok, de inkább a jóra gondolunk és előre nézünk.

Pálfi István: – Sok mindentől függ a folytatás ezalatt kis rövid szünet alatt sok mindenben változtatni és egyeztetni kell ,hogy újra neki fogjunk a bajnokságnak.

Csengersima-Vámosoroszi 1-6 (0-4)

Csemgersima, 100 néző, v.: Parádi.

Csengersima: Bélteki (Székely) – Nyíri, (Varga), Volkán, Horváth, Drumar, Rosu, (Szeles), Belbe, (Tóth), Balogh, Asztalos, Korponai, (Asztalos I.), Kerekes. Edző: Volkán Roland.

Vámosoroszi: Szaniszló – Somogyi, (Szabó A.), Kiss, Riskó, Rigó, Szabó T., (Csatári), Baráth, Róka, Márton, Somogyi, (Kerekes), Szabó. Megbízott edző: Gól: Asztalos, Nyíri (öngól), illetve Szabó T., Szabó A. 2-2, Somogyi. Ifi: 1-3.

Volkán Roland: – Köszönöm mindenkinek, akik segítették az egész éves munkámat, és hozzájárultak a csapat egész éves eredményes szerepléséhez. A mai meccsről annyit, hogy szégyelljük magunkat.

Végh Endre: – Az első öt percben két gólos előnyre tettünk szert, melyet az első félidőben tovább növeltünk. A nagy meleg ellenére kitett a csapat magáért. Gratulálunk a csapatnak a bronzérem megszerzéséhez. Az ifi második helyéhez.

Tisztaberek-Milota 3-0 (1-0)

Tisztaberek, 100 néző, v.: Gergely.

Tisztaberek: Makay – Molnár, Lukács, (Molnár), Nagy, (Rudnák), Berki, Szilágyi, Bencze, Tóth, Kocsán, Jóni, Garda. (Kálló). Edző: Oroszi István.

Milota: Tóth – Sankó, Orosz, (Papp), Fejes M., Lukács, Németh, Mikuljuk, Fóris, Paládi, Lakatos, (Szuszik), Fejes P. Edző: Elek László. Gól: Kocsán 2, Molnár. Ifi: 10-1.

Oroszi István: – Köszönjük Polgármester Úr, és a falu vezetőinek támogatását. Szurkolóink biztatását. Összességében az ötödik hellyel lehetőségeinkhez képest elégedettek vagyunk. Kálló Attilának és Kocsán Gábornak további sok sikert.

Elek László:- A több helyzetet kidolgozó hazai csapat sportszerű mérkőzésen szerencsés gólokat győzött, bár a végén nekünk is voltak komoly lehetőségeink. Köszönöm, az egész éves teljesítményt és a hozzáállást azoknak a játékosoknak akik végigfutballozták ezt a szezont, illetve azok segítségét akik mellettünk voltak végig.

Beregdaróc-Jánkmajtis 0-4 (0-0)

Beregdaróc, 100 néző, v.: Homonai.

Beregdaróc: Ficze (Papp) – Deák, Szalai, Pecherskyi, D.Pethe, Margitics, (Lukovics), Lágrádi, (Szász), Veress, (Kiss), Slyvka, Varga, Ács. Edző: Baracsi Endre.

Jánkmajtis: Tóth – Mikulka, Kiss, Balogh, (Homoki), Bartha, (Tar), Török, Balogh Zs., Kinál, szabó, Costea, Imre. Edző: Della Sándor. Gól: Mikulka, Costea, Szabó, Homoki. Ifi: 2-3.

Baracsi Endre: – Szerettünk volna szépen búcsúzni, ez csak részben sikerült. A mérkőzés háromnegyed részében tetszetősen játszottunk, de a helyzeteinket és a mezőnyfölényünket nem tudtuk gólra váltani. A végére elfáradtunk és ezt a jó erőkből álló ellenfél ki is használta. A szezonnal minden nehézség ellenére nem lehetünk elégedetlenek, hiszen edzés nélkül játszottuk végig az egész évet. Úgy gondolom, hogy ettől a harmincöt éves átlagkorú csapattól ez a helyezés mindenképpen tiszteletre méltó. Köszönöm mindenkinek és jó pihenést a nyárra.

Della Sándor: – Nehezen indult, a második félidőben összeszedtük magunkat és meg is lett az eredménye. A kapusunknak köszönhetjük, hogy tizenegyest hárított az ötödik percben. Gratulálok az egész csapatnak a második helyezésért. A célt elértük.

Kölcse-Nyírcsaholy 2-4 (0-2)

Kölcse, néző, v.: Mónus.

Kölcse: Lutnanski – Skunzyak, Ritli, Baksa, Sztáraszta, Vári, Sirokai, Máté, Gyurkó, Dub, Barkaszi. Edző: Máté Imre.

Nyírcsaholy: Gergely I.- Putirka, szabó, Balogh József, Botos S., Balogh János, Magyari, Gergely M., Kiss, Mező, Botos B. Edző: Tóth Zoltán. Gól: illetve Kiss 2, Mező, Botos B. Ifi: 2-3.

Máté Imre: -

Tóth Zoltán: – Óriási tiszteletem azé a tizenkét játékosé akik eljöttek a mai meccsre és mindent megtettek a győzelemért. Büszkén viselték a Nyírcsaholyi mezt. Köszönjük a vezetőség egész éves támogatását, és minden sportbarátnak jó pihenést.

Tabella: Kelet-Magyarország csoport

1.Nyírmeggyes 28 23 4 1 117-19 73

2.Jánkmajtis 28 20 1 7 106-40 61