mennyei

2019.08.18. 21:13

„Ha Huszti Péter a Bundesligában lövi ezt a két gólt...”

A megyei II. osztály labdarúgó-bajnokság Kelet-Magyarország csoportjában három mérkőzést rendeztek vasárnap.

Labdarúgó Megyei II. osztály, Kelet-Magyarország csoport, 2. forduló

Nagydobos-Kocsord 1-3 (0-3)

Nagydobos, 100 néző, v.: Piskóczi.

Nagydobos: Pindzsula – Máté Á. (Bulyáki), Kontros, Bíró, Szabó, Igaz, Kondor (Parragh), Máté G., Blanár, Bégány Zs., Zakor (Rimili). Edző: Borza László.

Kocsord: Gáspár – Filep, Makszim, Szabó, Fehér, Bégány G. (Horváth), Tóth, Szimuly, Huszti (Varga), Virág (Lakatos J.), Katona. Edző: Jónás Zsigmond. Gól: Bégány Zs., illetve Huszti 2, Virág. Kiállítva: Bíró (88.). Ifi: 3–1.

Borza László: – A korán kapott gól után a Kocsord szétkontrázott minket a technikás és gyors támadóival. A második félidő már kiegyenlítettebb volt. Sajnos, ezen a meccsen ennyire voltunk képesek.

Jónás Zsigmond: – Nagyon jó első félidőnk volt, vezettünk három nullára. Gratulálok a fiúknak, mindenki maximálisan odatette magát. Huszti Pétert és Virág Dezsőt kiemelném, ha Péter a Bundesligában lövi ezt a két gólt, egy hétig mutogatnák a tévében.

Terem-Nyírcsaholy 2-3 (1-1)

Terem, 70 néző, v.: Szabó.

Terem: Schmidt – Horváth R., Baráth D., Haga, Turbula, Danó, Horváth S., Csoba (Orgován), Horváth I., Fetter, Baráth J. Edző: Képíró Dániel.

Nyírcsaholy: Balogh József – Botos S., Balogh János, Petrohai L., Mező (Botos B.), Petrohai Gy., Gergely, Székely, Jónás (Kiss), Magyari, Kézi. Edző: Tóth Zoltán.

Gól: Baráth, Csoba, illetve Petrohai 3. Kiállítva: Baráth (65.). Ifi: 0-7.

Képíró Dániel: – Szégyen és gyalázat, amit a játékvezető művelt a teremi futballcsapattal. Ez a futball és a csapatok meggyalázása. A játékosaim előtt le a kalappal, a múlt heti és a mostani hozzáállásukért.

Tóth Zoltán: – Gyengébb játékkal, de a második félidőben nagy akarattal szereztük meg a győzelmet. Volt három ember, akik nélkül szerintem simább lett volna ez a mérkőzés, nem lett volna ilyen paprikás. További sok sikert a Teremnek!

Csenger-Hodász 12-2 (5-1)

Csenger, 350 néző, v.: Balogh.

Csenger: Béres – Péter, Dávid, Margitics (Katona), Csorvási, Stef (Garda), Mona, Nagy (Zsiga), Osváth, Almási, Molnár (Szabó). Edző: Osváth Sándor.

Szűcs – Pályi G. (Pályi Zs.), Sinkó (Botos R.), Horváth (Papp), Bordás, Botos Gergely, Pálfi, Vass, Mondom, Botos Gábor, Varga (Kozák). Edző: Pálfi József.

Gól: Dávid 5 (egyet 11-esből), Margitics 3, Mona, Csorvási, Stef, Katona, illetve Vass, Bordás. Ifi: 10-2.

Osváth Sándor: – Ilyen különbséggel is megérdemelten győzött a csapat.