mennyei

2019.08.17. 11:17

Megyei meccsek a hétvégén

Labdarúgás: Megyei fociprogram (kezdés 17, ifi: 15)

Szombat

Tiszántúli Takarék megyei I. osztály

Nagyecsed–Kisvárda II. Major (Gergely, Hegyes)

Nyírgyulaj–Tiszakanyár Bíró Cs. (Sipos, Oláh)

Ibrány–Kemecse Hegedűs (Takács, Goneth)

Tarpa–Újfehértó Lipcsei (Szikszai, Kiss P.)

Megyei II. osztály, Pannónia Zrt. csoport

Tiszalök–Bököny Pokoraczki (Kovács F., Gáspár)

Kelet-Magyarország csoport

Vámosoroszi–Kölcse Kosztyu (Toronyi, Takács Á.)

Nábrád–Nyírvasvári Nagy Cs. (Kormány, Tóth L.)

Milota–Jánkmajtis Valu (Poiskóczi, Lipták)

Vasárnap

Tiszántúli Takarék megyei I. osztály

Mándok–Mátészalka Ésik (Szabó Zs., Frindik T.)

Fehérgyarmat-Baktalórántháza Homonai (Ignéczi, Sztányi)

Balkány–Nyírmeggyes Király A. (Varga F., Lengyel)

Nagyhalász–Vásárosnamény Valu (Lipcsei, Szilágyi)

Megyei II. osztály, Pannónia Zrt. csoport

Kálmánháza–Rakamaz Rácz T. (Major, Molnár J.)

Nyírlugos–Kállósemjén Lippai (Tassy, Nagy S.)

Kótaj–Nyíribrony Kertész (Szőnyi, Ács)

Kék–Levelek Luzsinszki (Újdombrád) (Kovács F., Lévai)

Apagy–Geszteréd Rendek (Szoboczki, Elek)

Encsencs–Nyírbéltek Tóth I. (Lőricz, Ványi)

Nyírerdő csoport

Tuzsér–Nyírmada Simon (Lucsik, Kóra)

Vaja–Berencs Maleskovits (Bíró Cs., Jurkinya)

Ajak–Szabolcsveresmart Lövei (Szikszai, Maklári)

Pátroha–Ópályi Fehér (Nagy F., Nagy P.)

Nyírkarász–Dombrád Takács Á. (Andai, Buczuj)

Gergelyiugornya–Ladányi TC Frindik (Novák, Ésik)

Fényeslitke–Őr Kiss P. (Hegyes, Kerekes)

Gyulaháza–Demecser 15.30 Kocsis (Sipos, Nagy E.)

Kelet-Magyarország csoport

Nagydobos–Kocsord Piskóczi Zs. (Piskóczi L., Kovács L.)

Terem–Nyírcsaholy Szabó I. (Nagy J., Kovács Z.)

Megyei III. osztály, Szabolcs csoport

Vasárnap: Spartacus II.–Gávavencsellő, Nyírtét–Tiszadob, Érpatak–Biri, Nyírtura–Székely, Napkor–Ibrány II., Tiszabercel–Nyírtelek, Buj–Oros.

Nyírség csoport

Vasárnap: Kántorjánosi–Petneháza, Máriapócs–Nyírgyulaj II., Nyírbátor–Kisléta, Nyírcsászári–Nyírmihálydi, Ófehértó–Nyírbogát, Piricse–Vaja, Nyírjákó–Ramocsaháza.

Rétköz csoport

Szombat: Záhony–Anarcs.

Vasárnap: Döge–Újdombrád, Jéke–Tiszabezdéd, Tiszatelek–Nagyhalász II., Zsurk–Arnyosapáti, Gégény–Vitka SE, Barabás–Kisvarsány.

Szamos csoport

Szombat: Hermánszeg–Tyukod, Kisar–Túristvándi, Porcsalma–Sonkád (Pátyod), Fehérgyarmat II.–Pátyod.

Vasárnap: Ura–Csengerújfalu, Szamossályi–Tunyogmatolcs.

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a szon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a szon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában