Tiszalök: Szombati – Balogh (Fábián), Balogh A., Kiss, Lakatos, Puncsák, Majoros (Kovács), Péntek, Kiss (Fodor), Bacskai, Aszalós (Ésik). Edző: Nagy Gábor.

Kálmánháza: Pécsi – Takács, Bene, Hirka (Perger), Szabó, Sramkó (Urszuly), Kotricz, László, Szilágyi, Pogácsás, Korsoveczki. Edző: Kotricz Zoltán.

Gól: Bacskai, Péntek, Lakatos, Aszalós, Kiss, Ésik. Ifi:6-5.

Nagy Gábor: – Éppen itt volt az ideje, hogy össze szedjük magunkat. Gratulálok minden játékosnak.

Kotricz Zoltán: -Rögtön azzal kezdeném, hogy teljesen megérdemelt haza győzelem született. Az első félidőben egyéni hibákból az ellenfélünk gólos előnyre tett szert. Sajnos a második félidőben megkaptuk ismét egyéni hibáinkból a harmadik gólt, ami után teljesen szétesett a hazai csapat játéka. Hátul bizonytalanok voltunk elől támadásban vérszegények. Szégyenteljes produkció volt. Sajnos ennyi hiányzót nem tudtunk nélkülözni. Ez természetesen nem mentség a mai alakításunkra. Reméljük a következő hetekre kiegészülünk. Gratulálok a Tiszalöknek.

Kelet-Magyarország csoport

Jánkmajtis-Kocsord 6-4 (4-0)

Jánkmajtis, 100 néző, v.: Éva.

Jánkmajtis: Tóth – Daru, Pálvölgyi (Balogh S.), Puskás, Banga, Costea P., Török (Mikulka) Bodogán (Kiss), Szabó, Balogh, Costa G. (Bartha). Edző: Della Sándor.

Kocsord: Gáspár – Virág, Szabó, Huszti, Katona (Lakatos), Tóth, Szondi, Fehér, Makszim, Filep, Szimuly. Edző: Jónás Zsigmond.

Gól: Török, Pálvölgyi 2-2, Szabó, Puskás (11-es). illetve Virág 2, Szondi, Makszim. Fehér (80.p) Ifi: 5-1.

Della Sándor: – Hat egynél az ellenfelet tudatosan felhoztuk ,hogy izgalmas legyen a vége. Amit nem akartunk.

Jónás Zsigmond: – Első félidőben bealudtunk , a másodikban a srácok mindent megtettek hogy ne legyen nagy zakó így gratulálok a hozzáállásukhoz.

Milota-Csengersima 2-0 (1-0)

Milota, 100 néző, v.: Tóth.

Milota: Nyilas – Varga, Mikulka, Fejes, Rétfalvi (Szuszik), Mikuljuk, Palotás, Szverenkó (Bunna), Varga. Edző: Elek László.

Csengersima: Szabó – Domokos, Drumar, Horváth, Belbe (Volkán), Tóth, Rosu (Kerekes T.), Korponai (Szeles), Kerekes M., Halász, Balogh. Edző: Volkán Roland. Gól: Palotás. Ifi: 1-1.

Elek László: – A sok sérült ellenére a csapat mindent megtette ezért agyőzelemért, amit hamarabb is eldönthettünk volna a kihagyott gólhelyzetek alapján.

Volkán Roland: – Sima hazai siker lett.

Csenger-Szatmárcseke 11-2 (3-1)

Csenger, néző, v.: Balogh.

Csenger: Béres – Páter, Dávid (Vereytsi), Csorvási, Stef, Mona (Garda), Balogh, Osváth (Katona), Nagy, Gaál, Orosz (Margitics). Edző: Osváth Sándor.

Szatmárcseke: Juhász – Móricz, Pásztor,, Bakó, Kóczé, Bozsányi M., Bozsányi I., Császár, Magula, Danó, Császár P. Edző: Hadadi Ferenc.

Gól: Margitics 5, Nagy 2, Dávid, Balogh, Mona, Móricz, illetve Bozsányi M. Ifi: 15-1.

Osváth Sándor: – Papírforma győzelmet arattunk egyszer már idegenben is szeretnénk ugyanezt tenni.

Hadadi Ferenc: – Ebben a felállásban sajnos csak ennyire voltunk képesek. Köszönöm annak a tizenegy játékosnak, különösen a két ifistánknak, hogy eljöttek a mérkőzésre. Ettől már csak jobb jöhet.

Tisztaberek-Nábrád 7-0 (3-0)

Tisztaberek, néző, v.:Pethő.

Tisztaberek: Makay- Bihari (Rudnák), Molnár, Nagy (Lukács), Berki, Szilágyi (Kosztya), Bencze, Bodó, Jóni, Garda, Sólyom (Molnár). Edző: Oroszi István.

Nábrád: Horváth – Pásztor, Balogh, Fehér, Kónya, Turai, Kovács, Mercz, Somogyi, Lengyel, Pásztor. Edző: Végh András.

Gól: Bodó 2, Bihari, Nagy, Szilágyi, Garda, Jóni. Ifi: 11-0.

Oroszi István: – Kellemes időjárási körülmények között, magabiztos játékkal megérdemelt győzelmet arattunk. Ellenfeleinknek kitartást és sok sikert.

Végh András: – Az eredmény ellenére azt kell hogy mondjam, erősen tartalékos csapatom az utolsó percekig alázattal küzdött. Ezt a hozzáállást várom el minden mérkőzésünkön.

Nyírerdő csoport.

Dombrád- Vaja 0-0

Dombrád, néző, v.: Sándor.

Dombrád: Szabolcsi – Molnár, Birke, Fábián, Borbély, Horváth, Illés (Balogh), Orosi (Szendrei) Hornyák, Molnár, Méhész. Edző: Tóth János.

Vaja: Vakarcs -Lakatos, Borsi, Jávor, Soltész, Zakor (Nagy), Pásztor, Nagy (Simák), Mulutó, Zakor, Soltész. Edző: Nagy Lajos. Ifi. 4-3.

Tóth János: – Elég nehéz helyzetben vagyunk. Úgy érzem, hogy az ellenfelünk egy picit közelebb állt a győzelemhez, de egy kis szerencsével itthon tartottunk egy pontot. További sok sikert kívánok a Vajának! Szeretném megköszönni Kozmáné Kasza Veronika polgármester asszonynak az elmúlt öt év támogatását. Kívánok neki jó egészséget és tartalmas hosszú éveket családja körében. Egyúttal szeretném köszönteni a város új polgármesterét Harsányi László polgármester urat, akinek a munkájához kívánok a Dombrádi Sportegyesület nevében kitartást és sok sikert.

Kiss Attila: – Taktikus és fegyelmezett játék, amit vártam is a csapattól. Gratulálok nekik! Azért ma is megvoltak a helyzeteink, amiket sajnos elpuskáztunk, a végén pedig az asszisztens közreműködésével elvettek tőlünk egy teljesen szabályos gólt.