Mennyei megyei III.

2019.10.30. 15:50

Íme a megye hármas eredmények!

Labdarúgás: megyei III. osztály, eredmények és tabellák.

Szabolcs csoport: Ibrány II.–Gávavencsellő 1–1, Tiszadob–Nyíregyháza Spartacus II. 1–5, Nyírpazony–Tiszabercel 0–3, Nyírtét–Napkor 3–3, Érpatak–Nyírtura 1–5, Székely–Oros 1–6, Biri–Buj 7–0

A csoport állása:

1. Spartacus II. 10 10 – – 104–3 30

2. Biri 10 8 1 1 48–8 25

3. Napkor 10 7 1 2 47–21 22

4. Gávavencsellő 11 7 1 3 47–22 22

5. Oros 11 7 – 4 33–16 21

6. Buj 10 7 – 3 31–37 21

7. Ibrány II. 10 6 3 1 36–12 21

8. Nyírtelek 10 6 1 3 37–18 19

9. Nyírtura 10 4 – 6 24–27 12

10. Tiszabercel 10 4 – 6 20–35 12

11. Nyírtét 11 3 1 7 27–57 10

12. Tiszadob 10 2 – 8 21–45 6

13. Nyírpazony 10 1 – 9 10–52 3

14. Érpatak 11 1 – 10 15–73 3

15. Székely 10 – – 10 10–84 0

Nyírség csoport: Kántorjánosi–Nyírmihálydi 1–0, Máriapócs–Nyírbátor 1–6, Nyírbogát–Ramocsaháza 9–1, Nyírcsászári–Nyírjákó 7–2, Kisléta–Piricse 11–1, Nyírgyulaj II.–Ófehértó 1–2, Petneháza–Vaja II. 16–1

A csoport állása:

1. Nyírbátor 11 10 1 – 67–10 31

2. Ófehértó 11 8 2 1 44–15 26

3. Kisléta 11 8 1 2 50–14 25

4. Nyírgyulaj II. 11 8 1 2 46–12 25

5. Nyírbogát 11 7 – 4 52–24 21

6. Máriapócs 11 6 – 5 31–24 18

7. Nyírmihálydi 11 5 1 5 46–45 14

8. Petneháza 11 4 2 5 46–45 14

9. Nyírcsászári 11 3 2 6 24–46 11

10. Ramocsaháza 11 3 1 7 26–50 10

11. Kántorjánosi 11 3 1 7 19–43 10

12. Nyírjákó 11 3 – 8 23–56 9

13. Piricse 11 1 2 8 18–66 5

14. Vaja 11 1 – 10 23–65 3

Rétköz csoport: Nagyhalász II.–Anarcs 3–0, Újdombrád–Záhony 2–2, Döge–Zsurk 3–1, Jéke–Tiszatelek 13–0, Vitka SE–Kisvarsány 0–0, Aranyosapáti–Barabás 2–3, Tiszabezdéd–Gégény 2–1

A csoport állása:

1. Záhony 11 9 2 – 63–8 29

2. Újdombrád 11 8 3 – 48–15 27

3. Jéke 11 7 3 1 48–10 24

4. Nagyhalász II. 11 7 3 1 47–13 22

5. Aranyosapáti 11 6 1 4 33–19 19

6. Kisvarsány 11 5 3 3 23–27 18

7. Döge 11 5 – 6 28–35 15

8. Gégény 11 3 3 5 21–26 12

9. Tiszatelek 11 3 2 6 24–51 11

10. Tiszabezdéd 11 3 – 8 17–53 9

11. Zsurk 11 2 3 6 15–31 9

12. Barabás 11 2 2 7 14–38 8

13. Vitka SE 11 2 2 7 16–43 8

14. Anarcs 11 2 1 8 14–42 7

Szamos csoport: Penyige–Ura 2–3, Hermánszeg–Kisar 5–0, Túristvándi–Porcsalma 5–0, Tunyogmatolcs–Pá­tyod 2–1, Csengerújfalu–Fehérgyarmat II. 3–0, Tyukod–Szamossályi 6–3

A csoport állása:

1. Tunyogmatolcs 10 8 – 2 28–15 24

2. Sonkád 10 7 1 2 40–18 22

3. Ura 10 6 – 4 38–18 18

4. Túristvándi 10 6 – 4 37–26 18

5. Penyige 10 6 – 4 24–15 18

6. Csengerújfalu 10 6 – 4 25–18 18

7. Szamossályi 10 6 – 4 29–25 18

8. Hermánszeg 11 5 1 5 32–22 16

9. Tyukod 10 5 – 5 31–37 15

10. Kisar 10 3 1 6 22–35 10

11. Pátyod 11 3 – 8 14–26 9

12. Fehérgyarmat II. 10 2 1 7 26–38 7

13. Porcsalma 10 1 – 9 12–65 3

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a szon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a szon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában