mennyei

2019.11.03. 19:48

„A csapat szeretné megköszönni Juditnak a csilis babot. ”

A megyei II. osztályú labdarúgó-bajnokság Nyírerdő csoportjában hét mérkőzést rendeztek vasárnap.

Fotó: DODO FERENC

Nyírerdő csoport

Labdarúgás: Megyei II. osztály, Nyírerdő csoport, 13. forduló

Őr-Ópályi 3-1 (1-1)

Őr, 80 néző, v.. Kormány. Őr: Oláh – Bencze (Jenei), Szabó, Deme, Varga, Kézi, Tisza, Erdei, Benkő, Tóth, Kósa (Repelik). Edző: Kálmándi Bertalan. Ópályi: Kedves – Rácz P., Papp (Bálint), Máté, Fodor, Rácz Zs., Szender, Bartha (Kalucza), Rácz D., Jónás, Almássy (Rácz J.). Edző: Kósa József. Gól: Kézi 3. Ifi: 3-2.

Kálmándi Bertalan: – Az első félidőben olyanok voltunk, mint a Riga-lánc, de a másodikban összeszedte magát a csapat és sikeresen fejeztük be a meccset. Gratulálok mindkét csapatunk győzelméhez, külön Berci druszámnak a mesterhármashoz.

Kósa József: – Hiába szereztük meg a vezetést, papírforma eredmény született, egyedül a kapusomnak tudok gratulálni.

Nyírkarász-Ladányi TC 4-2 (2-1)

Nyírkarász, 80 néző, v.: Luzsinszki. Nyírkarász: Kiss – Király (Csehil), Horváth J. (Ujj), Bombera (Jaczina), Baksa, Lovas (Farkas), Deák (Vida), Rákóczi, Horváth G., Tóth, Csuka. Edző: Tóth Tibor. Ladányi TC: Fejér – Szilágyi G., Jeney (Kovács), Árva, Szilágyi D., Balogh (Cser), Bálint, Arany, Demeter (Deskó), Révész, Balogh (Pólyán). Edző: Kertész Milán. Gól: Deaák 2, Bombera, Lovas, illetve Demeter, Bálint. Kiállítva: Horváth G. (89.). Ifi: 3-1.

Tóth Tibor: – Küzdelmes, hajtós mérkőzésen, az ellenfél vezetésénél ébredtünk rá, hogy itt baj is lehet. Onnantól kezdve szebbnél szebb támadásokat vezetve, magabiztosan fordítottuk magunk javára a mérkőzést, amihez gratulálok a játékosoknak és további sok sikert Ladánynak!

Kertész Milán: – A mérkőzés elején rengeteg helyzetet dolgoztunk ki, amik sajnos kimaradtak. Utána jöttek a szokásos egyéni hibáink, amelyek eldöntötték a mérkőzés sorsát. Ettől függetlenül jó iramú meccs volt. A csapat szeretné megköszönni Juditnak a csilis babot. További sok sikert a Karásznak!

Nyírmada-Vaja 0-4 (0-1)

Nyírmada, 100 néző, v.: Kósa. Nyírmada: Csiki G. – Pál (Makula), Farkas, Baráth (Dancs), Szikszai, Barkasz, Ponczók (Stummer), Tóth, Csiki M. (Horváth), Jóni, Juhász (Váradi). Játékos-edző: Szőke István. Vaja: Vakarcs (Papp) – Lakatos, Borsi, Soltész B. (Kiss), Sándor (Nagy), Soltész Á., Zakor J., Pásztor, Mocsár (Simák), Mulutó (Kondrád), Zakor G. Játékos-edző: Kiss Attila. Gól: Sándor, Zakor J., Soltész B., Nagy. Ifi: 2-3.

Szőke István: – Megérdemelt vendéggyőzelem született.

Kiss Attila: – Jöttünk, láttunk, győztünk – megérdemelten. Köszönjük a játékosainknak a vacsorát. Boldog születésnapot kívánunk Soltész Ádámnak és Kerekes Márkónak. Henriknek gyors felépülést kíván a csapat.

Pátroha-Demecser 6-2 (2-2)

Pátroha, 100 néző, v.: Tóth.

Pátroha: Szabó – Kalu, Mozga, Mikó, Balogh S.(Balogh I.) Kovács, Boda (Molnár E.), Kovács (Fedor), Molnár, Csépke, Varga. Edző: Vitalij Minyin.

Demecser: Fintor- Kiss M., Boldi, Kiss T., Kantár, Vantyuch (Kocsis), Csire, Gombkötő Z., Herceg, Varga E. (Varga T.), Gombkötő S. Edző: Gombkötő Sándor. Gól: Mikó 3, Csépke 2, Molnár E. illetve Gombkötő S., Boldi. Ifi: 2-4.

Vitalij Minyin: – Gratulálok a csapatnak a fölényes győzelemhez. Az első félidőt elaludtuk a másodikban megmutattuk, hogy kell helyzeteinket kihasználni. Sok sikert Demecsernek.

Gombkötő Sándor: – Az első félidőben felnőttünk a rangadóhoz, gólokkal kellett volna vezetnünk, de mivel ez nem tettük a Pátrohai gyors áthaladt rajtunk. Nem szoktam foglalkozni a játékvezetőkkel de... Gratulálok a hazai csapatnak. Mi pedig megyünk tovább. Köszönjük Győry meccs utáni vendéglátását.

Gyulaháza-Ajak 3-1 (3-0)

Gyulaháza, néző, v.: Ignéczi.

Gyulaháza: Bandor – Köblös, Bálint, Szikszai, Savron, Lakatos, Csercsa, Kozma, Németh (Radvánszky), Gáti, Torma (Molnár). Edző: Bardi Gábor.

Ajak: Leskovics – Bogacsovics (Harakály), Kertész, Biró, Balogh T., Dankó, Dobrai, Szopkó, Folytán, Balogh T., Czvik. Edző: Gyüre József. Gól: Csercsa 2, Lakatos, illetve Biró. Ifi: 9-0.

Bardi Béla elnök: – A korán megszerzett két gólos előny könnyelművé tett bennünket. Rengeteg helyzetet hagytunk ki.

Gyüre József: – Gratulálok a tartalékos csapatom minden egyes játékosának. Küzdeni tudásból jelesre vizsgáztak. Kilencvenedik percig nyitott mérkőzést játszottunk. Ellen támadásukból a hazaiak kontrát vezettek, amit góllal büntettek. Így kialakították a végeredményt. Sajnos, hoztuk ma is a formának két potya gólt. Közel álltunk a pontszerzéshez. Ezek után az maradt, hogy gratuláljak a hazaik győzelméhez.

Gergelyiugornya.-Szabolcsveresmart 2-2 (1-0)

Gergelyiugornya, 100 néző, v.: Szabó.

Gergelyiugornya: Vass – Balogh T., Baráth, Lakatos (Tóth), Peregrin, Czirják (Balogh B.), Balázs, Bicskó, Kovács, Csonka (Gyurkó), Danku. Edző: Czirják József.

Szabolcsveresmart: Hosszú – Sajtos (Pálinkás), Patai (Dobrai), Szemán, Nagy R., Szoboszlai, Bandor, Rostás, Szabó, Demeter, Meggyesi (Nagy Á.). Edző: Tara Sándor. Gól: Balogh T. (11-esből), Bicskó, illetve Sajtos, Bandor (11-esből). Ifi: 1-4.

Czirják József: – Ezt a mai meccset legalább öt góllal meg kellett volna nyernünk. De kettő nullás vezetésnél úgy gondolta a játék vezető, hogy fel hozza a vendég csapatot. A mérkőzést felvételét vissza nézve még dühösebb vagyok, mert így bebizonyosodott, hogy ami a meccsen történt az úgy van ahogy mi láttuk.

Megkérek minden csapat vezetőt, nyilatkozataiban ne kritizálja a játékvezetést mert akkor úgy fog járni mint mi. Az asszisztens mérkőzés közben kijelentette, ők is olvassák a nyilatkozatokat és e szerint fognak a meccseken kétes szituációkban dönteni.

Tara Sándor: -Gratulálok a fiúknak nagyot küzdöttek a nagyon rossz minőségű pályán. Gratulálok az ifik győzelméhez.

Fényeslitke-Tuzsér 3-2 (1-2)

Fényeslitke, néző, v.:Vasas.

Fényeslitke: Márta – Gyüre Gábor, Nagy M., Rusznák, Erőss, Sajtos (Kovács J.), Gyüre Gergely (Dancs), Nagy, Z., (Arnóczky), Gégény, Toma (Miskolczi), Nagy B. (Kovács L.). Edző: Nagy Zoltán.

Tuzsér: Nagy -Balogh R., (Lakatos),Koszta (Balogh T.), Balogh M., Farkas (Szőke), Iván, Jónás, Setét, Balogh Zs., JónásI.(Balogh A.), Kálmán, JónásII. Kálmán. Edző: Szabó István. Gól: Erőss, Arnóczky, Toma, illetve Kiállítva: Ifi: 2-2.

Nagy Zoltán: – Rendre, olyan mérkőzéseket vívunk melyben teljes félidő előnyt adunk ellenfelünknek. Látottak alapján az első félidőben lezárhatta volna a vendég csapat a mérkőzést. Ezt nem tette, a második félidei játék alapján megérdemelt hazai siker született.

Szabó István: – Kettő nullás vezetésünk után kétszer is lezárhattuk volna a mérkőzést, ehelyett az ellenfelet hoztuk fel egy góllal. A második félidőben a Litke nagy erőket mozgósított az egyenlítő gól megszerzésének érdekében, amihez mi hathatós segítséget adtunk nekik. Sőt, egy távoli potyagóllal mind a három pontot meg tudták szerezni.