Kelet-Magyarország-Eissman Hungária Kupa

2020.01.04. 14:16

Pásztor-siker a D-csoportban, Margiték is örülhetnek

Szombaton újabb négy csoport mérkőzései kezdődtek a Coninental Arénaában a 15. Kelet-Magyarország-Eissman Hungária Kupa országos pénzdíjas teremfoci tornán. A D csoportban a Pásztor Team veretlenül végzett az élen, vele együtt a Real Margit jutott tovább.

Január 3., péntek

A csoport

Eissmann Hungária Kft.-Gray Volves 1-6

Fáraó Bútor Eger – Real Therm 8-1

Fáraó Bútor Eger-Eissmann Hungária Kft. 9-3

Gray Volves-Real Therm 10-0

Eissmann Hungária Kft.-Real Therm 2-1

Fáraó Bútor Eger-Gray Volves 3-2

A végeredmény: 1. Fáraó Bútor Eger, 2. Gray Volves, 3. Eissmann Hungária Kft., 4. Real Therm

B csoport

MA-CSA Kft.-Nagymajtényi Falatozó 9-4

Kótaj FC-Nagy Fiúk SC 4-0

Kótaj FC-MA-CSA Kft. 1-7

Nagy Fiúk FC-Nagymajtényi Falatozó 2-4

MA-CSA Kft.-Nagy Fiúk FC 12-0

Kótaj FC-Nagymajtényi Falatozó 4-3

A végeredmény: 1. MA-CSA Kft., 2. Kótaj FC, 3. Nagymajtényi Falatozó, 4.Nagy Fiúk FC.

Január 4, szombat, C csoport

Autonet FC-Paly Off 5-4

REAL-TA-TE-Nyírcsászári FK 5-3

REAL-TA-TE-Autonet FC 8-1

Play Off-Nyírcsászári FK 6-0

Autonet FC-Nyírcsászár FK 10-2

Play Off-REAL-TA-TE 2-5

A végeredmény: 12 REAL-TA-TE, 2. Autonet FC, 3. Play Off, 4. Nyírcsászári.

D csoport

Bohemiansz FC-Kelet Solar Kft. 1-7

Pásztor Team-Real Margit 2-1

Bohemiansz FC-Pásztor Team 0-7

Kelet Solar Kft.-Real Margit 2-6

Bohemiansz FC-Real Margit 2-7

Kelet Solar Kft.-Pásztor Team 3-4

A végeredmény: 1. Pásztor Team, 2. Real Margit, 3. Kelet Solar Kft., 4. Bohemiansz FC.

E csoport

14.00: Offside-Domokos Autószervíz-Nyírség Futball Klub

14.30: Balla Bau SRO Cigánd-Nyírgyulajs KSK

15.00: Offside-Domokos Autószervíz-Balla Bau SRO Cigánd

15.30: Nyírgyulaj KSK-Nyírség Futball Klub

16.00: Offiside-Domokos Autoszervíz-Nyírgyulaj KSK

16.30: Balla Bau SRO Cigánd-Nyírség Futball Klub

F csoport

17.00: Vörös Ördögök-Két Bal FC

17.30: Makkai Trans Kft.-Offside-Nyírség Szervíz

18.00: Makkai Trans Kft.-Vörös Ördögök FC

18.30: Két Bal FC-Offside-Nyírség Szervíz

19.00: Vörös Ördögök-Offside_Nyírség Szervíz

19.30: Makkai Trans-Két Bal FC

Január 5. vasárnap

A legjobb 12 között

8: Fáraó Bútor Eger-Autonet FC

8.30: Ma-Csa Kft.-Real Margit

9: REAL-TA-TE-F2

9.30: Pásztor Team-E2

10: E1-Kótaj FC

10.30: F1-Gray Volves

A legjobb hat között

A. 11: A1-C1 győztese-B1-D2 győztese

B. 11.30: C1-F2 győztese-D1-E2 győztese

C. 12: E1-B2 győztese-F1-A2 győztese

Elődöntők

1. elődöntő, 12.40: A győztese-B győztese

2. elődöntő, 13.15: C győztese-Legjobb vesztes a hat között

13.45: Rúgjon a Kelettel

Bronzmeccs

13.50: 1. elődöntő vesztese-2. elődöntő vesztese

Női bemutató mérkőzés

14.30: Nyíregyháza Spartacus-Debrecen válogatottja

Döntő

15.15: 1. elődöntő győztese-2. elődöntő győztese

 

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a szon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a szon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában