mennyei

2020.03.14. 18:26

Labdarúgás – „Szurkolók nélkül sajnos nem teljes a győzelem”

A Tiszántúli Takarék megyei I. osztály 19. fordulójában egy mérkőzés kivételével teljes fordulót rendeztek szombaton.

Fotó:

Nagyhalász-Mátészalka 4-0 (1-0)

Nagyhalász, zárt kapuk mögött, v.: Veres (Harsányi, Kovács).

Nagyhalász: Dukát (Bodnár) – Csáki B., Ladányi, Bartha (Csáki J.), Kató, Hudák, Nagy N. (Ludánszki), Simon, Tóth G., Varga (Tóth M.), Tóth V. (Nagy R.) Játékos-edző: Ludánszki István.

Mátészalka: Szilágyi – Szabó D. (Szabó B.), Szántó, Tempfli I. (Molnár), Feier, Botos D. (Huszti), Petrohai, Gergely, Magyari, Bodó, Nagy Z. (Tóth G.). Edző: Botos Alexandru. A hazai csapat a második félidei jó játékával megérdemelten nyert. Gól: Kató 2, Ladányi, Simon.

Ludánszki István: – Szurkolók nélkül sajnos nem teljes a győzelem. Az első félidőben döcögött a játékunk, a másodikban már jól játszottunk. Gratulálok a csapatnak!

Botos Alexandru: – Az akarat győzött ezen a meccsen.

Baktalórántháza-Vásárosnamény 1-1 (1-0)

Baktalórántháza, zárt kapuk mögött, v.: Kosztyu (Kornis, Szilágyi).

Baktalórántháza: Kőrösi – Lakatos I., Kántor, Rakóczi, Lakatos L., Ráti, Fábri (Istenes), Csordás, Zámbori, Ruska (Varga), Balogh. Edző: Borza László.

Vásárosnamény: Szabolcsi – Géci, Kondor, Dascal, Zán, Deskó, Filep (Berec), Fehér (Bökönyi), Srjua, Schmidt, Szabó. Edző: Madalina György. Döcögős mérkőzésen igazságos döntetlen született. Gól: Balogh, illetve Deskó (11-esből). Ifi: 0-3.

Borza László: – Sajnos, a győzelmet nem sikerült elérni, de a döntetlen is jobb, mint a semmi. Igazságos eredmény született.

Madalina György: – Alacsony színvonalú mérkőzésen derekasan küzdött mindkét csapat, igazságos eredmény született.

Kisvárda II.-Mándok 3-0 (0-0)

Kisvárda, zárt kapuk mögött, v.: Valu (Goneth, Luzsinszki).

Kisvárda II.: Odincov – Czene, Szőr, Abov, Baranyai, Ivancso, Schmid (Riznyicsenko), Kovácsréti (Lusánszki), Obradovics, Atamasz (Illés), Jelena. Edző: Nagy Sándor.

Mándok: Vasas – Csehil, Elek, Balogh, Pallai, Ács (Buda), Szabó T., Dallos, Szabó M. (Ari), Toldi, Baglyos. Edző: Mirgai László. A hazaiak az utolsó tizenöt percben döntöttek. Gól: Jelena 3.

Nagy Sándor: – Nehéz mérkőzésen vagyunk túl. Hetven percig megvolt mindkét csapatnak a lehetősége, utána viszont fizikálisan föléjük nőttünk, összességében megérdemelten nyertük meg a mérkőzést. További sok sikert a Mándoknak a céljaik eléréséhez!

Mirgai László: – Annak ellenére, hogy kikaptunk, minden dicséretet megérdemelnek a srácok, mert hetven-hetvenöt percig pariban voltunk a hazaikkal, sőt, nulla nullánál több lehetőségünk is volt, amivel megszerezhettük volna a vezetést, de a hetvenedik perctől nem tudtam frissíteni, mivel csak két cserénk volt. Az ellenfél könyörtelenül kihasználta, hogy elfáradtunk, a hazaiak a friss embereikkel megerősítve az utolsó tíz-tizenöt percben eldöntötték a meccset.

Tiszakanyár-Nagyecsed 3-5 (2-2)

Tiszakanyár, zárt kapuk mögött, v.: Varga (Major, Nagy).

Tiszakanyár: Révész – Molnár, Bodnár (Ujj), Varga, Illés (Vicickó), Fábián, Nagy, Soós, Jánvári, Rézinger, Bacsó. Edző: Ember Roland.

Nagyecsed: Makó – Sarkadi, Zámbó, Bátyi, Ascsillán, Marinas (Papp), Bulyáki K. (Bulyáki A.), Kóka (Nyíregyházi), Szabó, Angyal, Somlyai (Erdős). Edző: Siti Ferenc. Szeles időben, küzdelmes mérkőzésen megérdemelten nyert a vendégcsapat. Gól: Soós 2, Rézinger, illetve Angyal 2, Marinas 2 (egyet 11-esből), Kóka. Ifi: 3-2.

Ember Roland: – Az eredményért vállalom a felelősséget, a tanulságokat levontuk és megyünk tovább. Gratulálok az ellenfélnek!

Siti Ferenc: – Tudtam, hogy nehéz mérkőzés lesz, be is igazolódott, úgyhogy jövő héttől elmegyek jósnak. A hazai csapatnak viszont gratulálom kell, mert a helyezésükhöz képest attraktív futballt mutattak be. Vízilabda eredmény született, de ez is három pontot ér nekünk.

Nyírmeggyes-Nyírgyulaj 0-2 (0-0)

Nyírmeggyes, zárt kapuk mögött, v.: Gergely (Maleskovits, Takács).

Nyírmeggyes: Körmös – Szondi, Hornyák (Török G.), Szántó, Nagy, Paragh, Nógrádi (Folytán), Török S. (Nemes), Scheibli, Sitku, Gózner. Edző: KörmösMiklós.

Nyírgyulaj: Oláh – Buka, Tóth, Kiss, Fekete, Haburcsák (Gömze), Mezei, Vass, Bagi, Varga (Kállai), Terdik. Edző: Lukács Tibor. Színvonalas, hajtós mérkőzést nyert a vendégcsapat. Gól: Fekete 2.

Körmös Miklós: – Gratulálok a srácoknak, nyolcvankét percig álltuk a sarat, a végén a rutin döntött. További sok sikert a Gyulajnak!

Lukács Tibor: – A mérkőzésen végig nagy nyomás alatt tartottuk a hazaiakat, de csak a végén sikerült begyötörni a gólokat.

Balkány-Tarpa 0-4 (0-2)

Balkány, zárt kapuk mögött, v.: Paráda (Kósa, Novák).

Balkány: Hegyes – Szilágyi (Décsi), Hüse, Csatári, Lakatos (László), Kovács (Petruska), Burkus, Gali, Kóka, Vidoven, Anda (Huszár). Edző: Antal István.

Tarpa: Cip – Kacsó, Gál, Fejes, Lakatos, Balogh (Bartha), Dolináj (Rozman), Törtei, Nadimov (Kiss), Djacsenko (Losonczi), Rácz (Bartha). Edző: Varga Gyula. Jó iramú mérkőzésen megérdemelt vendégsiker született. Gól: Djacsenko 3, Törtei.

Antal István: – Bebizonyosodott, hogy a fák nem nőnek az égig: képességben, gyorsaságban, gondolkodásban, akaratban fölénk nőtt a Tarpa, megérdemelten nyert.

Varga Gyula: – Jó iramú mérkőzésen, ilyen különbséggel is megérdemelten nyertünk. Köszönjük a Balkánynak a vendéglátás, további sok siker csapatuknak!