megyei II.

2020.10.10. 19:45

„A vendégek kapusa ekkor még a gólt is fogta”

A megyei II. osztályú labdarúgó-bajnokság nyolcadik fordulójában öt mérkőzést rendeztek szombaton.

Fotó: MW-archív, Pusztai Sándor

Labdarúgás: megyei II. osztály

Pannónia Zrt. csoport

Tiszavasvári-Tiszalök 4-3 (2-2)

Tiszavasvári, 100 néző, v.: Kósa.

Tiszavasvári: László – Szolyka T. (Demkó), Kiss, Szolyka G., Bakos, Tóth (Gyurján), Viszokai (Száraz), Bolega, Kondora, (Mészáros), Ujj, Vantyuch. Edző: Kiss Gábor. Tiszalök: Palencsár – Balogh S., Benyusz, Balogh A., Cseh, Lakatos, Puncsák, Péntek, Bacskai (Tóth), Aszalós, Gál. Edző: Nagy Gábor. Gól: Tóth, Bakos, Szolyka G., Száraz, illetve Balogh S., Cseh, Bacskai. Kiállítva: Puncsák (75.perc).

Kiss Gábor: – A mérkőzés első harmadában simán lezárhattuk volna a meccset, nem csak kettővel kellett volna vezetnünk. A vendégek kapusa ekkor még a gólt is fogta. Azután szépen kiengedtünk, aminek meg is lett az eredménye. A mérkőzésnek körülbelül tíz perce hasonlított igazi, parázs szomszédvári rangadóra. Gratulálok a játékosoknak, akik a győzelmet a születésnaposainknak, névnaposainknak ajánlják fel, de első sorban Fazekas Viktornak.

Nagy Gábor: – A játékvezető orbitális hibái eldöntöttek egy egyébként jó mérkőzést. További sok sikert Tiszavasvárinak!

Nyírerdő csoport

Tuzsér-Záhony 1-1 (1-0)

Tuzsér, 100 néző, v.: Homonai.

Tuzsér: Csuka – Fábián, Balogh R., Iván A. (Iván T.), Koszta, Balogh A. (Farkas), Boda (Sajtos), Iván, Szőke (Lakatos), Jónás, Balogh Zs. Edző: Szabó István.

Záhony: Mucsicska – Osztolykán (Sárkány), Tar (Tóth), Zán, Iván, Setét, Gombkötő, Bara (Takács), Kázsmér, Angyal, Györke. Edző: Sárkány Gábor.

Gól: Balogh A., illetve Setét. Ifi: 1-2.

Szabó István: -

Sárkány Gábor: – Nagyon jól felkészült és lelkes hazai csapat ellen, a mérkőzés végén közelebb állva a győzelemhez is értékes egy pontot szereztünk. Összességében reális a pontosztozkodás, több játékosom se tudta hozni a tőle megszokott színvonalat, és érezhető volt a pályán, hogy mindenki a másiktól várja azt, hogy megnyerjük a mérkőzést. Átvettük a hazai csapat ívelgetős játékát, ami a miénktől távol áll. Köszönjük a szurkolók bizalmát!

Kelet-Magyarország csoport

Nyírbátor-Sonkád 10-0 (4-0)

Nyírbátor,150 néző, v.: Piskóczi.

Nyírbátor: Borkó – Czerula (Lukács), Nagy, Papp, Molnár, Sőre (Csiszár), Danó, Varga, Erdei (Balogh), Sitku (Jóni), Nemes (Heinrich). Edző: Uncihás Rémusz. Sonkád: Schwaner – Ignácz, Siket, Kálló, Nagy B. (Bartha), Botos V. (Balog), Németh, Nagy Zs. (Sankó), Német, Tóth, Botos Á. Edző: Homoki Endre. Gól: Nagy, Danó, Nemes 2-2, Molnár, Varga, Erdei,, Balogh. Ifi: 4-0.

Uncihás Rémusz: – Gratulálok a csapatnak! A hozzáállásunk és a támadásban nyújtott játékunk megfelelő volt. Sok sikert Sonkádnak, mert ez a térség sok jó játékost adott a megyének.

Homoki Endre: – Próbáltunk helytállni, eleinte ment is, de nem tudtuk megvalósítnai amit akartunk. Gratulálok a hazaiaknak!

Szatmárcseke-Encsencs 3-2 (3-1)

Szatmárcseke, 50 néző, v.: Lövei.

Szatmárcseke: Juhász – Algács M., Sztáraszta, Bandics, Hadadi, Algács I., Algács II., Kövesligeti, Mándi (Bakó), Kóczé, Császár (Geletey). Edző: Hadadi Ferenc. Encsencs: Pankotai – Kozma, Szilágyi, Balogh (Illés), Varjasi, Tallódi, (Kiss) Radnai, Kiss, Biró (Bíró Zsolt II.), Konyha, Bíró Zsolt I. Edző: Szedlár János. Gól: Kövesligeti 2, Algács I., Varjasi, Szilágyi. Kiállítva: Algács I. (70. perc). Ifi:7-1.

Hadadi Ferenc: – Úgy veszem észre, hogy nekünk nem szabad három nullára vezetnünk. Ahelyett, hogy lezártuk volna a mérkőzést a végén izgulni kellett. Gratulálok az ifiknek!

Szedlár János: – Két ellentétes félidőt láthattunk. Az elsőben sok hibával, a másodikban pedig hiába szorítottuk be a kapu elé a Csekét, nem sikerült megszerezni az egy pontot, ami véleményem szerint igazságos lett volna.

Vámosoroszi-Nábrád 10-0 (4-0)

Vámosoroszi, 100 néző, v.: Éva.

Vámosoroszi: Nagy (Szaniszló) – Banga (Tar), Somogyi R., Szabó Antal, Riskó, Imre, Róka, Igaz, Hadi, Somogyi T. (Kiss), Szabó Attila. Edző: Kiss Csaba.

Nábrád: Pásztor A. – Pásztor N., Balogh, Fehér, Kónya, Kányó, Lengyel (Piros), Banga, Rácz, Bartha, Pásztor L. ( Piros) Edző: Végh András.

Gól: Somogyi T. 4, Imre 2, Tar 2, Szabó Antal, Szabó Attila. Ifi: 0-1.

Kiss Csaba: – Gratulálok a csapatnak, további sok sikert Nábrádnak!

Végh András: – Gratulálok az ifi csapatnak!