mennyei megye 2

2020.12.06. 16:08

Egy meccs, sok gól

Vasárnap a megyei II. osztály Pannónia Zrt. csoportjában egyetlen mérkőzést játszottak.

Forrás: illusztráció

Fotó:

Kálmánháza-Tiszavasvári 0-4 (0-2)

Kálmánháza, v.: Harsányi. Kálmánháza: Bessenyi – Szilágyi (Boldi), Korsoveczki, László, Bene, Halastyák, Dávid (Kotricz), Sramkó, Nagy, Fekete, Jakab. Játékos-edző: Kotricz Zoltán.

Tiszavasvári: László – Szolyka, Bolgár, Kiss, Gyákum, Ujj (Kondora), Vantyuch, (Viszokai), Bakos, Száraz, (Tóth), Gyurján (Vadász), Bolega. Edző: Kiss Gábor. Gól: Száraz, Bakos, Bolega, Tóth. Ifi: 0-6.

Kotricz Zoltán: – Szégyellhetjük magunkat, a vendégcsapat megérdemelten nyerte meg a mérkőzést. Mindenkinek kellemes ünnepeket és jó pihenést kívánok!!

Kiss Gábor: – Megérdemelten nyertünk meg a mérkőzést, amelyet a második félidő elején már le kellett volna, ezt azonban csak a találkozó utolsó perceiben tettünk meg.