Ópályi–Nyírbátor II. 20–41 (10–21), Kállósemjén–Balkány 56–15 (29–2).

4. Balkány 5 1 – 4 151-231 2

NB II.

Női

Füzesabony–Vitka SE 35–29 (18–15)

Füzesabony, zárt kapuk mögött, v.: Hársfalvi, Mórocz. Vitka SE: Szabó – Kónya 2, Lipécz 8/2, Rózsa 6/2, Pál 7/4, Jaksics, Haraszti 3. Csere: Csikós (kapus), Vakarcs 1, Varga 2. Játékos-edző: Vakarcs Krisztina. A Vitka SE akaratgyenge játékának köszönheti vereségét. Kiállítások: 6, illetve 8 perc. Hétméteresek: 6/5, illetve 10/8.

Vakarcs Krisztina: – A védekezésünk katasztrofális volt. Ennyi kapott góllal nem lehet mérkőzést nyerni, sajnos ezúttal a kapusok sem tudtak segíteni. A hozzáállásról pedig ne is beszéljünk...

További eredmények: Kazincbarcika–DVSC U22 19–19 (6–10), Lóci DSE–Hatvan 28–36 (15–19).

Kisvárda–Füzesabony 24–28 (12–14)

Kisvárda, zárt kapuk mögött, v.: Gulybán, Juhász. Kisvárda: Both – Nagy 3, Kerezsi 2, Ruzsinszki, Fábián 8, Petykó 3/1, Bottka 2. Csere: Simon (kapus), Kovács, Csendes 5, Götz 1, Kapdos, Gyebnár. Edző: Türk Ferenc. A hazai csapat gyenge támadójátékának köszönhetően szenvedett vereséget. Kiállítások: 8, illetve 10 perc. Hétméteresek: 1/1, illetve 5/4.

Türk Ferenc: – Ezen a mérkőzésen saját magunkat vertük meg.

Nyírbátor–Bőcs 42–27 (23–13)

Mátészalka, zárt kapuk mögött, Major, Szűcs. Nyírbátor: Felföldi – Albecz 3, Gubó 5, Kun 3, Mészáros 3, Pánczél 12/2, Szedlacsek 6. Csere: Hostisóczki (kapus), Bor 3, Kovács 2, Siket 2, Láng 1, Losonczi 1, Varga 1, Lapos, Pál. Edző: Csapos János. Gólkülönbséget javítva mindenki lehetőséget kapott a hazai csapatból. Kiállítások: 4, illetve 6 perc. Hétméteresek: 2/2, illetve 5/3.

Csapos János: – Döcögős kezdés után kijött a két csapat közötti különbség.

Hajdúnánás–Tiszavasvári 29–30 (13–15)

Hajdúnánás, zárt kapuk mögött, v.: Dohány, Nagy. Tiszavasvári: Boczák – Benyusz, Szűcs 5/1, Földi 5, Feind 2, Sóvágó 8, Nácsa 6/1. Csere: Mezei, Vajda (kapusok), Csikós, Lakatos, Balázs 3, Gazdag 1, Kőszegi. Edző: Hadas Sándor. Küzdelmes szomszédvári rangadót nyert a Tiszavasvári. Kiállítások: 4, illetve 10 perc. Hétméteresek: 1/0, illetve 3/2.

Hadas Sándor: – A jó kezdés után örülök, hogy a második félidei hullámvölgyből ki tudtunk jönni.