Megye II.

2021.04.25. 21:28

„A produkciónk valahol a szánalmas és a kínos határán mozgott, de nagyon úgy fest, így is lehet meccset nyerni”

23. forduló: a megyei másodosztályú labdarúgó-bajnokság vasárnapi eredményei.

Kelet-Magyarország csoport

Encsencs–Szatmárcseke 4–3 (1–1)

Encsencs, zárt kapuk mögött, v.: Maleskovits R.

Encsencs: Tallódi – Kozma, Küzmös (Kóródi), Varjasi, Nyeste (Bíró), Szilágyi, Kiss, Biró, Konyha, Bíró, Vincze. Játékos-edző: Szedlár János

Szatmárcseke: Juhász – Móricz, Kóczé (Bozsányi L.), Algács Edgár I., Kövesligeti, Algács Edgár II. (Horváth), Sztáraszta, Algács B., Bakó, Bozsányi M. (Mursa), Császár. Edző: Hadadi Ferenc.

Gól: Szilágyi 2, Nyeste, Kiss, illetve Kövesligeti 2, Bakó. Kiállítva: Móricz (86.).

Szedlár János: – Jó csapatot sikerült megverni egy izgalmas mérkőzésen, amin mindkét csapatnak megvoltak a helyzetei, de mi eggyel többet váltottunk gólra. További sok sikert a Szatmárcsekének!

Hadadi Ferenc: – A két és fél hét kihagyás meglátszott a csapaton, de nagyobb koncentrációval akár döntetlent is elérhettünk volna.

Nábrád–Vámosoroszi 1–4 (1–0)

Nábrád, zárt kapuk mögött, v.: Papp I.

Nábrád: Pásztor A. – Pásztor N. (Piros), Kónya B., Turai, Kovács, Banga, Paládi (Mercz), Rácz, Szegedi, Varga, Pásztor L. Edző: Kónya Zoltán.

Vámosoroszi: Nagy – Bakó, Somogyi, Hadi (Somogyi), Riskó, Rigó, Imre (Banga), Róka, Juhász, Márton, Szabó. Játékos-edző: Riskó Tibor.

Gól: Pásztor N., illetve Banga, Juhász, Somogyi, Szabó.

Kónya Zoltán: – Sajnos csak hetven percig bírtuk erővel, aztán érvényesült a papírforma. További sok sikert a vámosoroszi csapatnak!

Riskó Tibor: – Isten éltesse az ünnepeltjeinket: Róka Richárdot születésnapja, Imre Márkot névnapja alkalmából! Magáról a mérkőzésről nehéz lenne a jó ízlés határain belül nyilatkozni, a produkciónk valahol a szánalmas és a kínos határán mozgott, de nagyon úgy fest, így is lehet meccset nyerni, ezért is három pontot adnak.

Nyírvasvári–Nyírcsaholy 0–3 (0–0)

Nyírvasvári, zárt kapuk mögött, v.: Ésik.

Nyírvasvári: Szegedi – Kovács, Vegyenás, Paulik (Lazók), Pelyák (Vegyenás), Pető, Sivadó, Baráth J., Baráth D., Serbán, Schmidt. Játékos-edző: Pelyák Miklós.

Nyírcsaholy: Zán – Deák, Balogh (Ács), Petrohai L. (Czumbil), Petrohai Gy. (Dobos), Fleisz, Székely, Farkas, Bozsányi, Magyari, Ilbán. Edző: Czine Máté.

Gól: Fleisz, Ilbán (11-esből), Kovács (öngól). Ifi: 2–3.

Pelyák Miklós: – Ezúttal ennyi volt benne, ezek is mi vagyunk, megyünk tovább!

Czine Máté: – Irtózatosan kitűnő játékvezetés és hihetetlen küzdelem mellett megérdemelten nyertük meg a mérkőzést! Gratulálok a srácoknak!

Pannónia Zrt. csoport

Geszteréd–Apagy 2–3 (1–2)

Geszteréd, zárt kapuk mögött, v.: Simon.

Geszteréd: Papp – Sándor, Bárány, Görög, Horváth, Szilágyi (Huszár), Vass, Dobos (Nagy), Balázsi, Szilágyi, Serbán. Játékos-edző: Géczi Péter.

Apagy: Polgári – Balogh, Korpás, Márton (Bakró), Árpási, Marics T., Ráti, Hegedüs (Parádi), Marics G., Kótai, Németh A. (Svelta). Játékos-edző: Németh Attila.

Gól: Balázsi 2 (egyet 11-esből), illetve Marics T., Németh A., Marics G. Ifi: 3–2.

Géczi Péter: – Ezzel a mérkőzéssel a top ötöt letudtuk, számunkra a lényeg ezután kezdődik. Gratulálok az Apagynak!

Németh Attila: – Gyenge színvonalú mérkőzésen mindkét csapat sokat hibázott, nem alakult ki folyamatos játék. Nem volt egyszerű meccs, de hoztuk a kötelezőt. További sok sikert a Geszterédnek!

Biri–Nyíregyháza Spartacus II. 1–4 (1–3)

Biri, zárt kapuk mögött, v.: Kiss P.

Biri: Oláh (Balogh) – Kiss, Baumgartner, Katona, Zámbó (Makács), Takács, Nagy, Szlávik (Markovics), Daróczi, Földi (Szoták), Huri. Edző: Dankó Zsolt.

Nyíregyháza II.: Baráth – Vámos, Szücs, Barzó (Rácin), Németh, Trencsényi, Kovács, Kecskeméti (Sztankó), Tudja, Vasziljevics (Hunyadi). Edző: Szilágyi Krisztián.

Gól: Huri, illetve Tangel 2, Kovács, Trencsényi.

Dankó Zsolt: – A lényegi kérdések az első félidőben eldőltek, a második játékrészben egyenrangú partnerek voltunk a jó erőkből álló vendégekkel. Gratulálok a győzelmükhöz, mint ahogy a pályára lépő ifistáimnak is!

Szilágyi Krisztián: – Gratulálok a srácoknak, amit megbeszéltünk, maximálisan megoldották! A mérkőzést végig irányítva sikerült ismét magabiztos győzelmet aratnunk. További sok sikert, a Birinek!

Nagykálló–Nyírbéltek 3–0 (2–0)

Nagykálló, zárt kapuk mögött, v.: Szőnyi.

Nagykálló: Pekk – Marinka, Koskovits, Málik (Fodor), Soós, Sipos, Árki, Bodai (Erdei S.), Módis (Bencs), Simon (Mihalovics), Ruska. Játékos-edző: Mészáros Ákos.

Nyírbéltek: Kócs (Szatmári) – Ugyan (Erdei Cs.), Kósa, Balogh Z., Nagy, Gyarmati (Kevert), Balogh Zs., Kinál, Ricsei, Sárga, Horváth. Játékos-edző: Ricsei Ferenc.

Gól: Sipos, Módis, Árki. Ifi: 5–5.

Mészáros Ákos: – Megérdemelten nyertük meg a mérkőzést, készülünk a következő meccsre.

Ricsei Ferenc: – A nulladik percben egy nullás hátrányból nagyon nehéz mérkőzést játszani, sajnos nem vagyunk abban a lelkiállapotban, hogy innen is talpra tudjunk állni. Mindig adunk egy félidő előnyt az ellenfélnek, a második félidőben hiába vagyunk pariban mindenkivel, a mérkőzés kilencven percig tart.

Rakamaz–Kállósemjén 0–1 (0–0)

Rakamaz, zárt kapuk mögött, v.: Varga F.

Rakamaz: Simkó – Szitai (Mihali), Kántor, Bagoly, Venczel, Neuzer, Galambosi, Dinó (Koczogh), Málik, Kovács, Tóth (Dudás). Edző: Hidegh Lajos.

Kállósemjén: Ovszijenko – Marozsán, Kóth, Hamza (Marozsán), Danó (Mészáros), Fodor, Docsa (Pekk), Sipos, Petruska (Tóth, Mező), Bodnár, Lábas. Játékos-edző: Ovszijenko Volodimir.

Gól: Bodnár. Ifi: 2–2.

Hidegh Lajos: – Még mindig nem értük utol magunkat, tipikus egygólos mérkőzésen sajnos veszítettünk.

Ovszijenko Volodimir: – Saját magunknak tettük nehézzé ezt a meccset, már az első félidőben el kellett volna döntenünk. Hála istennek, a második félidőben sikerült egy gólt szereznünk. Az volt a célunk erre a meccsre, hogy bármi áron megszereztük a három pontot, hogy versenyben maradjunk a bajnok címért. Sajnos csak azt tudom mondani, hogy bármi áron sikerült. Sok sikert a rakamazi csapatnak!

Nyírlugos–Levelek 3–1 (3–1)

Nyírlugos, zárt kapuk mögött, v: Hadházi.

Nyírlugos: Mohácsi (Sinka Á.) – Kavalecz, Illés, Sveda, Pénzes, Ritli (Balogh), Fézer, Vass R. (Sinka M.), Samad (Veres), Csákányos, Holló. Edző: Kavalecz Béla.

Levelek: Varga – Hatházi, Maljáth (Hegedüs), Martocsány, Marincsák, Juhász, Sitku, Hajdu, Vass I., Tóth, Csekk (Lakatos). Edző: Majláth Sándor.

Gól: Csákányos 2 (mindkettőt 11-esből), Holló, illetve Majláth. Ifi: 3–1.

Kavalecz Béla: – Gratulálok a csapatnak, megérdemelten tartottuk itthon a három pontot. Győzelmünket Jávor Norbert újszülött kisfiának ajánljuk, magam és a csapat nevében jó egészséget és a boldog életet kívánok neki!

Majláth Sándor: – Az első harminc percben nemcsak az ellenféllel, hanem a talajjal is meg kellett küzdenünk. A fiúk amennyit bírtak, amilyen fizikai állapotban vannak, mindent kiadtak magukból. Egy ilyen csapatnak viszont pont nem hiányzik egy olyan játékvezető, aki nem hagy bennünket játszani és vastagon belenyúl a mérkőzésbe, valamint kommunikálni sem lehet vele. Inkább nem megyek bele mélyebben...

Kálmánháza–Kótaj 3–1 (1–1)

Kálmánháza, zárt kapuk mögött, v.: Nagy P.

Kálmánháza: Kanócz (Petró) – Bene, Halastyák (Boldi), Matejkó (Czeglédy), Dávid (Sramkó), Nagy J., László, Horváth, Fekete, Rácz (Ádám), Korsoveczki. Edző: Kotricz Zoltán.

Kótaj: Szabó – Hangácsi, Nagy D., Papp, Sárközi, Balogh (Huncsik), Tóth, Lakatos, Csörgő (Molnár), Szarka, Hegedüs. Edző: Seregi Mihály.

Gól: Halastyák 2, Nagy J. (11-esből), illetve Nagy D. Kiállítva: Lakatos (71.). Ifi: 0–2.

Kotricz Zoltán: – Kemény, küzdelmes mérkőzésen vagyunk túl, amibe a csapat igazán férfiasan beleállt. A játékosok szinte teljesen megvalósítottak, amiket megbeszéltünk. Úgy érzem, megérdemelten nyertünk, mert nem csak megküzdöttünk a pontokért, de mi alakítottunk ki több, és veszélyesebb lehetőséget is. Ugyanezt a mentalitást át kell mentenünk a további fordulókra is! A mérkőzésen megsérülő Kanócz Bélának, Rácz Róbertnek és Halastyák Ádámnak gyors felépülést kívánunk, a Kótajnak további sok sikert kívánunk!

Seregi Mihály: – Akaratgyenge játékkal nem lehet mérkőzést nyerni. Teljesen megérdemelt hazai győzelem született.

Nyírerdő csoport

Fényeslitke–Pátroha 1–4 (1–1)

Fényeslitke, zárt kapuk mögött, v.. Tóth L.

Fényeslitke: Juhász J. – Gyüre Gábor, Toma (Babják), Jenei, Fodor, Sajtos (Nagy), Gyüre Gergely, ifj. Nagy Z., Miskolczi, Nagy M., Gégény. Edző: Nagy Zoltán.

Pátroha: Kiss – Molnár, Kalu, Mozga, Varga, Balogh (Mikó), Borbély (Kovács), Haller, Kovács (Gombkötő), Fedor (Csáki), Méhész. Edző: Vitalij Minyin .

Gól: Gyüre Gábor, illetve Mikó 2, Balogh, Fedor. Ifi: 3–0.

Nagy Zoltán: – Azt kaptam, amire számítottam. Lendületes csapatot fogadtunk, ameddig fegyelmezetten tette minden játékosom a dolgát, addig partiban voltunk, amikor viszont már futni kellett az eredmény után, a vendégek könyörtelenül kihasználták hibáinkat.

Vitalij Minyin : – A csapat mai teljesítményével teljesen elégedett vagyok. A helyzeteket kihasználva sikerült megnyerni a mérkőzést. Gratulálok a fiúknak és további sok sikert a Litkének!

Szabolcsveresmart–Kék 3–2 (0–2)

Szabolcsveresmart, zárt kapuk mögött, v.: Kocsis Zs.

Szabolcsveresmart: Pécsi – ifj. Tara (Szabó), Varga, Koi (Selyem), Kantár, Gombkötő, Bandor, Rostás, Ponczók, Dobrai, Győri. Edző: Tara Sándor.

Kék: Szűcs – Poór (Papp), Szurcsik (Veres), Duan (Novák), Szuromi (Bodnár), Bodó, Kántor, Szikszay, Ignácz, Ladányi, Dócs. Megbízott játékos-edző: Poór Bálint.

Gól: Győri, Bandor, Ponczók, illetve Szurcsik, Szuromi. Ifi: 1–1.

Tara Sándor: – A sírból hoztuk vissza ezt a meccset, amiért gratulálok a fiúknak.

Poór Bálint: – Nem igazán tudok mit mondani, mert kettő nullás vezetés után egy megnyertnek hitt meccset vesztettünk el, amit nem lehet megmagyarázni.

Jéke–Őr 4–1 (2–1)

Jéke, zárt kapuk mögött, v.: Tordai.

Jéke: Szűcs – Boda, Iván (Haga), Sütő, Szatmári (Szarvas), Huzdik, Végső Á., Huszti, Kovács, Végső Sz., Szabó. Játékos-edző: Dolhai Máté.

Őr: Deme – Ilyés (Lapos), Márton (Szita), Szabó V., Szabó A., Tisza, Szabó L., Jenei, Kézi, Deme, Kendl. Játékos-edző: Szabó Attila.

Gól: Végső Á. 2, Szarvas, Sütő, illetve Szabó V. (11-esből). Kiállítva: Szabó B. Ifi: 3–3.

Dolhai Máté: – Megérdemelt győzelmet arattunk! Gratulálok a csapatnak és Végső Ádámnak, aki a meccs embere volt! Győzelem után a játékvezetővel foglalkozni nem esik jól, de egy ilyen kiállítást megítélni nevetséges, ami a jövő hétre nagy csapás, ezért is fájó! Ugyanakkor az ellenfél agresszivitása többször büntetlenül maradt!

Szabó Attila: – Ismét súlyos sérülések sújtottak minket, ez egyre nehezebb elviselni. Lassan elfogyunk… Deme Bánknak jobbulást kívánunk!

Tiszakanyár–Nyírmada 4–1 (0–1)

Tiszakanyár, zárt kapuk mögött, v.: Toronyi.

Tiszakanyár: Csáki – Szabó (Puskás), Szaharda, Csire, Dobrai (Dancs), Illés, Nagy, Oláh, Timkó, Jánvári, Pásztor. Játékos-edző: Oláh Levente.

Nyírmada: Csiki (Magyar) – Beri, Rézműves, Mocsár, Horváth, Szikszay, Csépke, Jónás, Deák (Kakuk), Dancs (Kézi), Baráth (Váradi). Edző: Cseh Jenő.

Gól: Szabó 2, Timkó, Dancs, illetve Csépke. Ifi: 4–7.

Oláh Levente: – Az első félidőben enerváltan játszottunk, lassan járattuk a labdát és nem alakítottunk ki helyzeteket. A második félidőben teljesen más felfogásban jöttünk ki a pályára és sorra alakítottuk ki a helyzeteket. Ha picit pontosabbak vagyunk a befejezéseknél, akár nagyobb különbségű győzelem is születhetett volna. További sok sikert kívánok a Madának.

Cseh Jenő: – Igaz, hogy kikaptunk, de ennyi van is a két csapat között. Hatvanöt percig tudtuk azt játszani, amit megbeszéltünk, igaz, óriási nyomás alatt voltunk, utána sajnos, összeomlottunk. Ugyanakkor, ha azt hozzáállást tudjuk mutatni, mint a meccs kétharmadában, akkor remélhetőleg annak meglesz az eredménye a közeljövőben, Gratulálok az ifi győzelméhez.

Záhony–Tuzsér 3–0 (1–0)

Záhony, zárt kapuk mögött, v.: Goneth B.

Záhony: Mucsicska (Mészáros) – Kacsúr, Tar, Zán, Setét (Sárkány), Gombkötő (Halász), Bara, Angyal, Pálosi, Györke, Lupcsa. Játékos-edző: Sárkány Gábor.

Tuzsér: Csuka – Fábián, Jónás M., Iván, Setét, Balogh, Jónás Zs., Iván E., Jónás M., Szőke (Iván T., Jónás M.), Balogh. Edző: Szabó István.

Gól: Gombkötő 2, Tar. Ifi: 2–0.

Sárkány Gábor: – Jó játékvezetés mellett megérdemelt győzelmet arattunk, amihez gratulálok minden játéksomnak. Végig a mi akaratunk érvényesült és az eredmény a játék képe alapján a fiatal és motiválatlan vendégekre hízelgő. Gratulálok az ifik győzelméhez. További sok sikert a Tuzsérnak.

Szabó István: – Megérdemelt hazai siker született, a rutinos záhonyi csapat minden hibánkat kihasznált. Ha játékban többet tudtunk volna nyújtani, akkor talán nem is lennék ennyire szomorú a nagyon fiatal csapatom teljesítménye láttán.

Vaja–Dombrád 3–0 (0–0)

Vaja, zárt kapuk mögött, v.: Szabó I.

Vaja: Vakarcs – Borsi, Bálint, Nagy (Katona), Sándor (Konrád), Zakor J., Simák, Kósa, Zakor G. (Finta), Lakatos, Soltész (Repelik). Edző: Siska Attila.

Dombrád: Kromplák – Kecsmár, Molnár, Szendrei, Koi, Baráth (Lengyel), Dankó (Lukács), Baglyos, Szabó, Hoksz, Németh. Edző: Tóth János.

Gól: Zakor J. 2, Sándor. Ifi: 4–1.

Siska Attila: – A tavaszi szezon eddigi legnehezebb első félidejét vívtuk a szívós, lelkes és szervezett dombrádiakkal. A második játékrészben gólfelelőseink magasabb sebességi fokozatba kapcsoltak, így végül magabiztos győzelem született.

Tóth János: – Az első félidőben méltó ellenfelei voltunk a Vajának. A második játékrész derekén hibáztunk, amit könyörtelenül kihasznált és megérdemelten nyert az ellenfél. Az összképet tekintve a különbséget túlzottan tartom, további sok sikert a hazaiaknak.

Újdombrád–Ladányi TC 5–2 (1–2)

Újdombrád, zárt kapuk mögött, v.: Kormány.

Újdombrád: Balla – Petercsák (Éles), Répási, Dócs (Lakatos), Kocsi, Feka A., Feka L., Tóth (Bilecz), Balla, Tóth Á., Dócs G. (Kernács). Edző: Balla János.

Ladányi TC: Fejér – Deskó (Cser), Árva, Szabó, Balogh, Demeter, Bálint, Borzák (Polyán), Kovács, Szilágyi, Kállai (Kun). Edző: Sajtos András.

Gól: Feka A. 3, Feka L., Balla, illetve Demeter, Balogh G. Ifi: 2–1.

Balla János: – Az első félidő kicsit gyengébb játéka után a folytatásban egyértelművé tettük a meccs kimenetelét. Szép gólokat szerezve úgy érzem, megérdemelten nyertünk, egy kérdés maradt a csapat számára: hová tűnt Gégény Róbert?

Sajtos András: – Amíg a játékosok nagyobb része edzőmeccsnek gondolja a bajnokit és úgy állnak hozzá, hogy más is hozzáférjen, addig előrelépés nem várható.

Nyírkarász–Gergelyiugornya 1–2 (0–1)

Nyírjákó, zárt kapuk mögött, v.: Vitkai.

Nyírkarász: Molnár – Kasza (Ujj Gy.), Horváth (Nádasi), Ujj K., Baksa, ifj. Tóth, Simon (Deák), Bombera, Juhász, Varga, Csuka. Edző: Tóth Tibor.

Gergelyiugornya: Csordás – Balogh, Danku, Mándi, Bancsi, Sebestyén (Lakatos), Lovas (Kovács), Peregrin, Csonka, Danku, Tóth (Varga). Edző: Szilágyi Bertalan.

Gól: Ujj K., illetve Lovas, Csonka. Ifi: 0–6.

Tóth Tibor: – Csak is szuperlatívuszokban tudok a csapatomról beszélni, mert igaz, kis szerencsével, akár a három pontot is megszerezhettük volna. További sok sikert a vendégeknek céljaik elérése érdekében.

Balogh István elnökhelyettes: – Gratulálok a csapatnak a győzelemhez, jól játszó Karászt sikerült legyűrni. A hazaiak kapusának sorozatos bravúrjai miatt lett ilyen szoros a meccs. Isten éltesse Czirják Józsit és Peregrin Ricsit, és gratulálok az ifik sikeréhez is!