Eltalálták az asszisztenst, félbeszakadt a mérkőzés

A labdarúgó megyei másodosztály vasárnapi eredményei.

Nagydobos: Pindzsula – Rácz D., Kovács, Szilágyi, Bégány, Szabó, Fodor (Virág), Rácz Zs., Paragh (Molnár T.), Filep (Molnár Sz.), Rácz P. Edző: Kiss Ernő.

Csengersima: Szabó D. II. – Orosz, Horváth, Tóth (Barna), Szabó I. (Kerekes), Mona, Asztalos, Dávid, Volkán (Preizer), Zsiga, Halász 8Mezei). Játékos-edző: Volkán Roland.

Gól: Rácz p., illetve Dávid, Halász. Ifi: 4-5

Kiss Ernő: – Két ellentétes félidőt produkáltunk, aminek ez lett az eredménye.

Volkán Roland: – Nehéz mérkőzésen hátrányból megfordítva győzni tudtunk és értékes három pontot szereztünk. Gratulálok a fiúknak! Köszönöm a kiváló játékvezetést!

Nyírcsaholy-Vámosoroszi 3-3 (2-1)

Nyírcsaholy, 150 néző, v.: Papp I. Zs.

Nyírcsaholy: Gáspár – Tanka, Petrohai L., Botos, Petrohai Gy., Petrohai M. (Mihálku), Baráth D., Tóth (Szabó), Bozsányi (Székely), Makszim, Baráth J. (Dobos) Játékos-edző: Makszim Gábor.

Vámosoroszi: Munkácsi – Bakó, Márton, Somogyi R. (Juhász), Imre Zs., Szabó Antal, Rigó, Hadi (Somogyi T.), Imre M., Róka, Szabó Attila. Játékos-edző: Riskó Tibor.

Gól: Petrohai L., Makszim, Baráth D., illetve Hadi, Juhász, Imre (11-esből) Ifi: 11-3.

Makszim Gábor: – Egy kicsit sajnálom a fiúkat, mert mindent megtettek a győzelemért. Háromszor is vezettünk, aztán végén örülhettünk a döntetlennek is.

Riskó Tibor: – Minden a terv szerint alakult, kár, hogy ezek nem a mi terveink voltak. Halkan azért megjegyezném, a fej és a gyomor között az a különbség, hogy gyomor jelzi, ha üres.

Nyírvasvári-Szatmárcseke 5-0 (4-0)

Nyírvasvári, 100 néző, v.: Maleskovits.

Nyírvasvári: Szegedi – Bécsi (Tóth T.), Kovács, Pető, Serbán, Papp, Csiszár, Farkas (Pelyák), Kópis, Serbán (Polacsek), Schmidt. Edző: Berettyán Gábor.

Szatmárcseke: Juhász – Banga J., Kóczé, Banga B., Sztáraszta, Algács, Andrási, Mándi Z., Mándi Zs., Császár, Danó (Horváth). Edző: Hadadi Ferenc.

Gól: Serbán J. 2, Kópis, Serbán T., Polacsek. Ifi: 3-2.

Berettyán Gábor: – Nagyon örülök, hogy győzelemmel kezdtük a szezont. Bár a második félidőben a számtalan kihagyott ziccer miatt maradt bennem hiányérzet

Hadadi Ferenc: – Semmi különös nem történt, amíg a hazaiak berúgták helyzeteiket, mi kihagytuk. Gratulálok a Vasvárinak!

Nyírbéltek-Kocsord 3-2 (1-0)

Nyírbéltek, 150 néző, v.: Major.

Nyírbéltek: ifj. Körmös M. – Ricsei, Kósa, Bákai, Jónusz, Gyarmati, Gulyás, Lamos, Fleisz (Kevert), Sárga, Horváth (Sebők). Edző: Körmös Miklós.

Kocsord: Sztároszta – Bakos, Jónás, Horváth, Erdei, Haga, Szimuly, Ruha, Algács (Kósa), Huszti, Gere. Edző: Disznós Gusztáv.

Gól: Fleisz 3 (egyiket 11-esből), illetve Ruha 2 (egyiket 11-esből) Ifi: 4-2.

Körmös Miklós: – Gratulálok mindkét csapatunknak a jó kezdésnek. Örömünket beárnyékolja, hogy Jónusz Dániel nagymamája elhunyt a reggeli órákban, győzelmünket a gyászoló családnak ajánljuk.

Disznós Gusztáv: -Hasonló képességű csapatok kiegyenlített mérkőzésén három kapitális egyéni hiba eldöntötte a meccset. Gratulálok a Nyírbélteknek!

Nábrád-Encsencs 3-1 (2-0)

Nábrád, 50 néző, v.: Pethő.

Nábrád: Koncz – Pásztor N., Balogh, Pásztor A., Szegedi (Beregszászi), Kovács, Kanyó, Máté, Rácz (Suba), Garda (Fehér), Varga (Doma). Edző: Kónya Zoltán.

Encsencs: Fekete – Kozma, Küzmös (Kiss Z.), Kóródi, Varjasi, Szilágyi, Radnai (ifj. Bíró Zs.), Kiss Á., Bíró L., Bíró Zs., Vincze (Balogh). Megbízott edző: Szabó Sándor.

Gól: Szegedi 2, Kanyó (11-esből), illetve Szilágyi. Kiállítva: Pásztor (70. p.), Suba (76. p.), illetve Szilágyi (76. p.) Ifi: 1-5.

Kónya Zoltán: – Gratulálok minden játékosom teljesítményéhez. Nagyon sok kiemelkedő teljesítmény volt, mégis az egységre, a csapatmunkára vagyok a legbüszkébb.

Szabó Sándor: – Szinte végig támadtuk a mérkőzést, ellenfelünk háromszor jött át a térfelünkre és mindháromszor eredményes is volt. Mi pedig tíz ziccerünkből egyet váltottunk csak gólra.

Ópályi-Milota 4-2 (3-1)

Ópályi, 120 néző, v.: Piskóczi.

Ópályi: Mándi – Bálint Zs., Máté Gy. (Patály L.), Bálint Cs. (Szilágyi Cs.), Máté A. Bartha (Kiss), Jónás, Balogh J. (Benkő), Patály B., Varga, Balogh T. Edző: Kósa József.

Milota: Cseh – Lizák (Nagy B.), Lukács, Fejes P, Móricz, Varga (Rétfalvi G.), Bunna, Fejes M., Lázár, Szaniszló (Rétfalvi B.), Rácz V. (Makula) Edző: Elek László.

Gól: Balog J, Máté Gy, Bálint, Máté A., illetve Fejes P., Rétfalvi B. Kiállítva: Fejes M. (60. p.) Ifi: 1-3.

Kósa József: – Azok után, ami a héten történt csak gratulálni tudok a srácoknak, hogy ezt a mérkőzést meg tudtuk nyerni.

Elek László: – A hazai csapat megérdemelten győzött. Az első félidei két szabadrúgás gól és a kiállítás megpecsételte a sorsunkat.

Pannónia Zrt. csoport

Biri-Kállósemjén félbeszakadt

A 27. percben 0-0-ás állásnál félbeszakadt, mert az információink szerint egy hazai néző vizesflakonnal eltalálta az egyik asszitenst.

Ófehértó-Baktalórántháza 2-3 (1-1)

Ófehértó, 50 néző, v.: Tordai.

Ófehértó: Duleba S. – Győrfi, Gyarmati (Martocsán), Duleba Sz., Király, Papp (Pór), Iváncsik (Kiss), Rosseou, Hanchoue (Busák), Magyar, Novák. Edző: Papp Attila.

Baktalórántháza: Csordás – Maleskovits K. (Berki), Faragó, Lakatos L. , Pataki G. I. (Tóth), Maleskovits M. (Fábri) , Patakai G. II., Geda, Gábor, Zámbori (Lakatos), Istenes (Molnár). Edző: Illés László.

Gól: Gyarmati, Pór, illetve Maleskovits K. 2, Molnár.

Papp Attila: – Kikaptunk, de emelt fővel jöhettünk le a pályáról. A helyzetkihasználáson javítani kell, további sok sikert a Baktának.

Illés László: – Bajnoki kezdéshez méltó színvonal és akarat volt a pályán, nem volt egyszerű a győzelem.

Nagykálló-Apagy 1-1 (1-1)

Nagykálló, 150 néző, v.: Szikszai.

Nagykálló: Pekk (Árpád) – Marinka, Erdei (Tatár), Málik, Mészáros, Árki, Balogh, Ruska (Bakó), Juhász, Balázsi, Simon. Játékosedző: Mészáros Ákos.

Apagy: Molnár – Marcsek (Bakró), Balogh, Korpás, Fekete, Árpási, Marics T., Ráti (Harsányi), Rubóczki (Svelta), Hegedűs, Marics G. Játékosedző: Németh Attila.

Gól: Simon I., illetve Marics G. Kiállítva: Marinka Á., illetve Árpási D.

Mészáros Ákos: – Közelebb álltunk a győzelemhez, harcosan játszottunk, gratulálok a játékosok hozzáállásához.

Németh Attila: Nem érdemeltünk győzelmet, gyakorlatilag egy betonfallal találkoztunk, ugyanakkor úgy gondolom, ha minket büntetéssel sújtanak, a játékvezetői hármas is megérdemelné…

Geszteréd-Nyírlugos 1-3 (1-1)

Geszteréd, 100 néző, v.: Hadházi.

Geszteréd: Horváth – Marozsán (Sándor)- Serbán, Vass (Mikó), Géczi, Karaffa, Papp, Szilágyi J. (Balogh), Szilágyi Z. (Görög), Horváth, Bárány. Edző: Géczi Péter.

Nyírlugos: Sinka – Kavalecz (Kereki), Pénzes, Illés, Samad, Sveda, Balogh N., Balogh L. (Bakos), Csákányos, Sinka (Petrás), Holló. Edző: Kavalecz Béla.

Gól: Serbán, illetve Samad, Holló, Petrás. Kiállítva: Serbán.

Géczi Péter: – A mérkőzésen látottak hűen tükrözték a nyári „munkát”. Gratulálok a lugosiaknak.

Kavalecz Béla: – Gyenge játékkal is megérdemelten hoztuk el a három pontot, gratulálok a fiúknak.

Kálmánháza-Rakamaz 2-0 (0-0)

Kálmánáza, 100 néző, v.: Szabó.

Kálmánháza: Kanócz – Bene, Tolnai, Matejkó (Rácz), László, Nagy J., Kotricz (Sramkó), Décsi K. (Sipos), Fekete (Décsi D.), Nagy L., Korsoveczki (Dávid). Edző: Kotricz Zoltán.

Gól: Matejkó, László.

Rakamaz: Pécsi – Kántor, Karacs, Venczel, Neuzer, Dinó J., Mihali, Szitai, Dudás, Dinó R., Filetóth. Edző: Csoma Dezső.

Kotricz Zoltán: – Már az első félidőben volt egy-két veszéylesebb támadásunk, ám mégt nem voltunk elég élesek. Szünet után felpörögtünk, uraltuk a mecscet és megérdemelten nyertünk.

Csoma Dezső: – A hazai csapat akarásból és hozzáállásból jelesre vizsgázott, sajnos mi nem.

Nyíribrony-Tiszalök 2-1 (1-1)

Nyíribrony, 100 néző, v..

Nyíribrony: Udvari – Orgován (Kántor), Erőss, Juhász, Zsiros, Kantár (Kokrák), Légrádi, Varga, Badarász, Támba, Imre (Fodor). Játékosedző: Kantár József.

Tiszalök: Palencsár – Balogh S., Balogh A., Budai, Cseh, Lakatos, Puncsák, Kiss, Bacskai (Aszalós M.), Gál, Aszalós T. Edző: Magyar Gergő.

Gól: Orgován, Támba. Kiállítva: Puncsák (72.)

Kantár József: – Küzdelmes mérkőzésen megérdelemten nyertünk, mielőbbi gyógyulást kívánok a sérültjeinknek.

Magyar Gergő: – Nem ilyen rajtra számítottunk, tíz emberrel is két-három góllla kellett volna nyernünk.

Tiszavasvári-Kótaj 0-2 (0-0)

Kótaj, 50 néző, v.: Valu.

Tiszavasvári: Kirzsanovszki – Szolyka T., Mészáros, Vadász, Bakos, Viszokai (Lakatos D.), Tóth, Bolega, Száraz (Szolyka G.), Nagy (Makula). Edző: Kiss Gábor.

Kótaj: Szabó – Hangácsi, Tóth N., Papp, Verener, Sárközi, balogh (Szarka), Bagoly, Kovács E. (Tóth Z.), Boros. Edző: Seregi Mihály.

Gól: Papp, Tóth.

Kiss Gábor:- A mérkőzés előtt nem gondoltam volna, de azt kell mondjam, két hasonló képességű csapat mérkőzésén a helyzetekkel jobban sáfárkodó együttes nyert. Habár egy gólos kótaji vezetésnél egy véleményes szituációban néma maradt a játékvezető sípja, így a büntető elmaradt a javunkra. A hozzáállás és akarat rendben volt, játék sem volt rossz, azonban a hiba a foci része, ezzel együtt kell élni, felemelni a fejünket és tovább lépni.

Seregi Mihály: – Számítottunk arra, hogy nehéz meccs vár ránk, olyan csapatot győztünk le, amelyik sok borost fog törni a többi csapat orra alá. Gratulálok játékosaimnak a küzdelmes győzelemért.

Nyírerdő csoport

Szabolcsveresmart-Záhony 2-2 (2-0)

Szabolcsveresmart, 300 néző, v.: Tóth.

Szabolcsveresmart: Bandor – Kantár (Meggyesi), Gombkötő 1 Zoltán. (Kovics), Bandor, Rostás, Rézműves, Ponczók, Gombkötő 2 Zoltán., Győri (Vincze), Gáti Sz., Gáti S. Edző: Tara Sándor.

Záhony: Mucsicska – Tar, Zán, Sárkány, Setét, Tóth, (Szabó) Kiss, (Gombkötő),Angyal, Balogh, Györke, Lupcsa. Edző: Gombkötő Sándor.

Gól: Győri 2, illetve Setét, Tar 11-esből. Kiállítva: Ifj. Gömbkötő Zoltán 83.perc. Ifi: 10-0.

Tara Sándor: – Igazságos döntetlen született, szezon eleji forma. Készülünk a jövő hétre. Gratulálok az ifiknek.

Gombkötő Sándor: – Egy küzdelmes mérkőzésen, adtunk egy félidei előnyt a hazaiaknak. Úgy forgattak minket ,mint az a bizonyos hölgy a ridikült. A másodikban megmutattuk, hogy kell futballozni, ennek köszönhetjük a döntetlent.

Vaja-Nyírkarász 2-1 (1-1)

Vaja, 120 néző, v.: Pokoracki.

Vaja: Vakarcs- Bálint, Lakatos I., Borsi, Zakor M., Pálfi, Zakor G., L akatos T., Soltész, Zakor J., Sándor. Siska Attila.

Nyírkarász: Kasza – Szikszai, Tóth G., Kántor, Juhász, Ujj, Tóth T., Kovács, Bombera, Baksa, Hensperger. Edző: Tóth Tibor.

Gól: Sándor 2, egyik (11-esből), illetve Tóth G. Kiállítva: Tóth G. 40. perc. Ifi: 6-2.

Siska Attila: – Tipikus első mérkőzés, kissé feszült akadozó játékkal. Kilencvenöt percig törekedtünk a gólszerzésre, ez eredményezte a győzelmet.

Tóth Tibor: – Erre nem gondoltam volna, hogy a csoport egyik élcsapata ellen ötven percet játszva ember hátrányba nem érdemeltünk vereséget. A kilencvenkettedik percben csúnyán bele nyúltak a mérkőzésbe. A játékvezető arra sem volta hajlandó, hogy felolvassa a jegyzőkönyvet.

Ajak-Tuzsér 1-0 (1-0)

Ajak, 200 néző, v.: Gyüre.

Ajak: Iski – Gergely (Balogh Tibor.), Balogh Tamás (Kertész), Markos (Kerekes),Szopkó, Kovács J., (Homoki),Horváth, Czvik, Magyar, Leskovics. Edző: Kovács Tibor.

Tuzsér: Csuka – Pásztor, Révész, Jónás Márk (Fábián), Iván 1 Attila (Jaczina), Iván 2 Attila, Balogh Zs. (Balogh T.), Szőke (Balogh A.), Setét, Iván E., Jónás Márkó. Edző: Szabó István.

Gól: Horváth (11-esből). Ifi: 0-4.

Kovács Tibor: – Köszönjük Kovács János (Kormos Jani bácsinak ismerik) felajánlását. Úgy érzem jól avattuk fel a mezét.

Szabó István: – Leckét kaptunk, akaratból és küzdeni tudásból amihez még egy nagyon gyenge idény eleji formát is produkáltunk. Gratulálunk Ajaknak.

Jéke-Tiszakanyár 1-3 (0-1)

Jéke, 150 néző, v.: Paráda.

Jéke: Szűcs – Boda (Huszti), Iván (Radvánszky), Szlovák, Szatmári, Kovács (Klémencz), Végső, Borzák, Farkas, Huszti, Kovács. Edző: Dolhai Máté.

Tiszakanyár: Kanyári -Dócs Gergő, Szarvas, Bodnár, Csépke, Domonics (Nagy D.), Nagy R. (Balogh),Dócs Gábor, Molnár, Nagy Á., Pásztor. Edző: Bodnár Gábor.

Gól: Szatmári, illetve Molnár, Dócs Gergő, Csépke. Ifi: 5-3.

Dolhai Máté: – Nem ilyen bajnoki rajtra számítottuk, hibákból tanulunk és próbálunk előre lépni.

Bodnár Gábor: – Nehéz mérkőzésre számoltam de sikerült a három pontot megszerezni. Gratulálok az összes játékosomnak. További sok sikert Jékének.

Kék-Pátroha 0-4 (0-1)

Kék, 120 néző, v.: Hegedűs.

Kék: Kerekréti – Mátrai, Veress Á., Gazsi (Pauliska) Dócs, Duan (Kiss), Szuromi, Bodó, Papp, Varga (Szűcs), Veress M. Edző: Fabók István.

Pátroha: Csáki – Kalu (Mohl), Mozga, Jenei, Balogh (Kovács), Mikó, Borbély, Csatári, Kovács Sz.,(Varga), Méhész, Molnár. Edző: Vitalij Minyin.

Gól: Mikó 2, Kalu, Jenei. Ifi: 6-2.

Fabók István: – Sajnos nem ilyen kezdést gondoltam, talán túl sok volt a szigetelő szalag.

Vitalij Minyin: -Az első félidőben bemelegítettünk, a másodikban élvezetes könnyű játékkal felül múltuk az ellenfelet. Gratulálok a fiúknak.

Fényeslitke-Gergelyiugornya 1-4 (1-2)

Fényeslitke, 150 néző, v.: Gergely.

Fényeslitke: Janda – Miskolczi G., Gyüre Gábor, Takács (Balogh), Osztolykán, Gyüre Gergely (Toma),Nagy Z., Miskolczi Á., Nagy M., Nagy B. (Rusznák), Arnóczki.(Nagy B.). Edző:Nagy Zoltán.

Gergelyiugornya: Révész – Balogh (Tóth), Baráth, Danku, Mándi (Czirják), Sebestyén (Kovács), Peregrin, Csonka, Danku, Szilágyi (Lakatos), Bancsi. Edző: Szilágyi Bertalan.

Gól: Osztolykán, illetve Mándi, Bancsi, Balogh (11-esből), Peregrin (11-esből).Kiállítva: Gyüre 86.perc. Ifi: 5-1.

Nagy Zoltán: – Tiszteletben tartjuk a játékvezetőket, viszont ugyanezt elvárnánk tőlük is. Játékról annyit, hogy mezőnyben tudtuk tartani a tavalyi bajnokot. Ők kettő büntetőt is kaptak addig, nekünk azt az egyet is kihozták a büntető területen belülről. További sok sikert Ugornyának. Ezt a játékvezetést többet nem kérnénk ha lehet.

Szilágyi Bertalan: – Úgy érzem megérdemelten nyertünk, gratulálok a csapatnak. További sok sikert Fényeslitkének.

Újdombrád-Ladányi TC. 5-1 (3-0)

Újdombrád, 150 néző, v.: Balogh.

Újdombrád: Balla – Kocsi, Németh, Feka A., Feka L., Balla J., Tóth N., Balla K., Tóth Zs. Timkó, Ignéczi. Edző: Balla János.

Ladányi TC: Fejér – Balogh R., Sajtos, Balogh K., Demeter, Kun, (Szántó), Szilágyi (Pongó), Rákóczi, Jónás, Cser, Boda. Edző: Sajtos András.

Gól: Balla 3, Tóth, Timkó, illetve Boda. Ifi: 10-0.

Balla János: – A huszadik másodpercben szerzett góllal megadtuk az alaphangját a meccsnek. Kicsit döcögött a játékunk de megérdemelten győztünk.

Sajtos András: – Tartalékos csapatom, ennyire volt képes. További sok sikert Újdombrádnak.