2021.08.18. 19:43

Másodperceken múlott a Szpari győzelme

A nyíregyházi csapat fordulatos meccset játszott a Szentlőrinc vendégeként.

Fotó: Muzslay Péter

A Nyíregyháza Spartacus szerdai bajnoki mérkőzése unalmas első félidőt, és annál izgalmasabb második játékrészt hozott. A vendéggárda 0–1-ről fordított az utolsó tizenöt percben, de a háromperces hosszabbítást nem bírta ki újabb kapott gól nélkül, így be kellett érnie egy ponttal. (2–2)

Labdarúgás: NB II., 4. forduló

Szentlőrinc–Nyíregyháza Spartacus 2–2 (0–0)

Kaposvár, Rákóczi Stadion, 100 néző, v.: Kovács J. (Rózsa, Vörös).

Szentlőrinc: Prokop – Erdélyi, Keresztes, Tamás L., Németh M. – Havas, Törőcsik (Jancsó, 74.), Török (Szinanovics, a szünetben), Harsányi (Hajnal, 81.), Kiss-Szemán (Biben, a szünetben) – Grumics. Vezetőedző: Marián Sluka.

Nyíregyháza: Fejér – Szabó B. (Szokol, 69.), Jánvári, Papucsek, Galambos (Nemes, 69.) – Sigér Á. (Márkus, 60.), Paku – Pócsik (Gresó, 38), Vass, Hamed (Csörgő, 60.) – Zamostny. Vezetőedző: Szergej Pacaj.

Gól: Havas (53.), Grumics (93.), illetve Csörgő (75.), Vass (85.).

53. perc: Harsányi futott el a jobb oldalon, szép beadását Havas fejelte 8 méterről a kapu jobb oldalába. 1–0

75. perc: Gersó bal oldali beadását Csörgő fejelte a kapuba 5 méterről 1–1.

85. perc: Vass lőtt 7 méterről a kapuba Paku beadása után. 1–2

93. perc: Szinanovics szabadrúgását nem tudták tisztázni a védők, a labda ide-oda pattogott a 16-oson belül, Grumics csapott le rá és a kapuba lőtte. 2–2