„Felborult a pálya... Tíz helyzetből egyet sem rúgtunk be”

Tiszalök, 100 néző, v.: Szőnyi.

Tiszalök: Palencsár – Balogh S., Balogh A., Cseh, Lakatos, Kiss, Bacskai (Majoros), Aszalós M., Gál, Aszalós T. Edző: Magyar Gergely.

Kálmánháza: Kanócz – Bene, Tolnai, Matejkó (Dávid), László, Nagy J., Kotricz (Rácz), Sipos (Vidoven), Fekete (Décsi), Nagy L., Korsoveczki (Sramkó). Játékos-edző: Kotricz Zoltán.

Gól: Rácz (11-esből) Ifi: 1-0.

Magyar Gergely: – Felborult a pálya, míg mi tíz helyzetből egyet sem rúgunk be, addig ellenfelünk két helyzetből megnyerte a mérkőzést.

Kotricz Zoltán: – Azt kaptuk, amire számítottunk. Nagyon nehéz mérkőzésen vagyunk túl, egy jó csapat otthonából sikerült elhozni a három pontot. Ismét nagyot küldöttek a fiúk, mindenki nagyon fegyelmezett volt, dicséret illeti az egész csapatot, mert a második mérkőzésünket is kapott gól nélkül sikerült lehoznunk. Külön kiemelném Kanócz Béla teljesítményét, aki több bravúrt is bemutatva, hibátlanul tette a dolgát. Nekünk is volt több lehetőségünk, de az előre játékban a jövőben a pontosságra jobban kell ügyelnünk és akkor a még több gólt tudunk majd szerezni. További sok sikert a Tiszalöknek.

Nyírerdő csoport

Tuzsér-Nyírkarász 0-2 (0-0)

Tuzsér, néző, v.: Oláh.

Tuzsér: Csuka – Pásztor, Jónás. Iván I. A. (Szőke), Iván II. A., Balogh Zs. (Jaczina), Fábián, Balogh T. (Balogh A.), Setét (Gergely), Iván E., Révész. Edző: Szabó István.

Nyírkarász: Kasza – Hengsperger, Kántor, Ujj K., Tóth (Deák), Baksa, Kovács, Juhász (Imre), Szikszai, Horváth (Ujj Gy.), Bombera (Kanyuk). Játékos-edző: Tóth Tibor.

Gól: Bombera 2 (egyiket 11-esből). Ifi: 2-2.

Szabó István: – Hatvan percig jól futballoztunk, aztán megint jöttek az egyéni hibák és ez el is döntötte a mérkőzést. Az ellenfél kapusa parádézott és többször még a tuzséri kapufa is vele volt. Gratulálok a Karásznak, mi pedig dolgozunk tovább, hogy ezeket az egyéni hibákat kiküszöböljük.

Tóth Tibor: – Ehhez az osztályhoz képest magas színvonalú, taktikus mérkőzést vívtunk. Kapusunk 0-0-nál két szabadrúgásnál is meccsben tartott minket és abból jól kontrolláltuk a mérkőzést.

Megye II. osztály GÉMTECH csoport

Szatmárcseke-Sonkád 0-3 (0-1)

Szatmárcseke, 70 néző, v.: Takács.

Szatmárcseke: Juhász – Banga, Kóczé, Ifj. Algács Edgár (Mursa), Mándi Zs., Horváth (Bozsányi), Algács Bence, Mándi Z.,Banga, Id. Algács Edgár (Lázár), Császár. Edző: Hadadi Ferenc. Sonkád: Erdődi – Gyurkó (Ignácz), Siket, Balog, Horváth, Cigus, Blanár, Németh, Kölcsei ( Botos V.), Német, Botos Á. Edző: Homoki Endre. Gól: Balog 2, Cigus. Ifi: 4-2.

Hadadi Ferenc: – Ilyen hozzáállás mellett más eredmény nem születhetett. Ha reggelig játszunk akkor sem rúgunk gólt. El kell gondolkodni a folytatáson sok embernek.

Homoki Endre: – Gratulálok a Nindzsának aki duplázott! úgy gondolom jól játszottunk, végig domináltunk, megérdemelt a győzelem. Lassan alakul a keretünk, majdnem itt volt mindenki…

Tisztaberek-Nyírcsaholy 1-1 (0-1)

Tisztaberek, 50 néző, v.:Frindik.

Tisztaberek: Gergorics – Molnár Róbert, Molnár Roland,(Kosztya), Papp, Mester, Garda, Bencze (Molnár K.), Tóth,, Lukács, Bihari, Szilágyi. Megbíott edző: Mester Attila.

Nyírcsaholy: Gáspár – Bozsányi, Botos, Maxim, Tanka, Petrohai, Székely (Szabó), Petrohai M., Baráth, Petrohai L., Balázs. Edző: Makszim Gábor. Gól: Szilágyi,illetve Petrohai L. Ifi: 2-1.

Mester Attila: – Nagyon jó ellenfél ellen játszottunk, a második félidőben eldönthettük volna a meccset. Gratulálok a csapatnak.

Makszim Gábor: – Az első félidőben el kellett volna dönteni a meccset. A második játékrészben a bekapott gól után görcsösen feszülten játszottunk. Így nem sikerült a magunk javára fordítani a mérkőzést.

Csengersima-Milota 5-1 (4-1)

Csengersima, 50 néző, v.: Szopkó.

Csengersima: Szabó – Szabó (Domokos), Asztalos, Orosz, Horváth (Kerekes), Tóth( Ilbán), Mona (Barna), Dávid, Volkán (Preizer), Zsiga, Halász. Edző: Volkán Roland.

Milota: Kánya – Varga Móricz (Rétfalvi B.), Lázár, Rétfalvi G. (Makula), Lukács, Rácz, Bunna, Fejes D.,(Nagy), Szaniszló (Balogh), Fejes P. Edző: Elek László. Gól: Dávid 4, (egyet 11-esből). Horváth, illetve Szaniszló. Ifi: 0-3.

Volkán Roland: -

Elek László:- A hazai csapat könnyedén győzött, a második félidőben a kapusunk formájának köszönhetően kaptunk csak öt gólt.