Megye II.

2021.10.31. 17:26

„Ahhoz, hogy győzelmeket érjünk el, a fiúknak éhesebbnek kellene lenniük, egyelőre ők csak szomjasak”

A megyei másodosztályú labdarúgó-bajnokság 10. fordulójának eredményei.

Forrás: Illusztráció/Shutterstock

Fotó: Shutterstock

Nyírerdő csoport

Ajak–Záhony 0–4 (0–0)

Ajak, 100 néző, v.: Lucsik.

Ajak: Leskovics – Magyar D., (Balogh), Iski (Czap), Komló, Balogh, Markos (Homoki), Szopkó, Kovács, Horváth, Czvik, Magyar P. (Harakály). Megbízott edző: Barati István.

Záhony: Mucsicska – Gombkötő, Tar, Zán, Sárkány, Setét, Kiss, Angyal, Pálosi (Bara), Balogh (Gombkötő S.), Lupcsa. Játékos-edző: Gombkötő Sándor.

Gól: Gombkötő S. 2, Gombkötő Z., Setét. Ifi: 7–1.

Barati István: – Gratulálok a vendégeknek, megérdemelten nyertek, bár ekkora különbség nem volt a két csapat között. Gratulálok az ifi csapat győzeleméhez! Őszinte részvétünk a Kovács családnak.

Gombkötő Sándor: – Az első félidőben akadozott a gépezet, a másodikban kijött a rutin. Ilyen különbséggel is megérdemelt győzelmet arattunk. A záhonyi sportegyesület részvétét fejezi ki Kovács Tibornak és családjának.

Jéke–Nyírkarász 1–2 (1–1)

Jéke, 100 néző, v.: Rácz.

Jéke: Csucska (Szűcs) – Boda, Szabó, Szatmári, Végső Á., Borzák, Farkas, Huszti, Kovács, Homoki, Végső Sz. Játékos-edző: Dolhai Máté.

Nyírkarász: Kasza – Kántor, Tóth G., Tóth T., Baksa, Simon (Kasza), Kovács, Deák (Liptai), Szikszay, Mocsár (Hengsperger) Bombera. Edző: Tóth Tibor.

Gól: Huszti, illetve Deák 2. Ifi: 3–1.

Dolhai Máté: – A vereséget semmiképp nem érdemeltük meg! A csapat dicséretet érdemel, mert az elmúlt meccsekhez képest sokkal jobban küzdöttünk és akartuk. A játékvezetésről annyit, hogy: ,,nem a győzelem, meg a részvét, hanem fontos”.

Tóth Tibor: – Jó kapusteljesítménnyel, Deák Béla helyzetkihasználásával, és Baksa Zoli futóteljesítményével igazi csapatként működve megszereztük a három pontot.

Kék–Szabolcsveresmart 2–1 (2–1)

Kék, 100 néző, v.: Hadházi.

Kék: Kerekréti – Mátrai, Pauliska (Kerekréti), Veress, Poór, Duan (Novák), Bodó, Papp (Szurcsik), Ignácz, Veress M. (Varga), Gazsi. (Szuromi). Edző: Fabók István.

Szabolcsveresmart: Bandor F. – Tara, (Gombkötő Z), Meggyesi, Selyem (Nagy), Bandor J., Rostás, Jónás (Kantár), Ponczók (Kovics), Szidor (Rézműves), Gáti Sz., Gáti S. Edző: Tara Sándor.

Gól: Duan (11-esből), Veress, illetve Gáti Sz. Ifi: 8–0.

Fabók István: – Hazamegyek, elviszem az asszonyt egy drága helyre: elmegyünk a benzinkútra tankolni.

Tara Sándor: – Amíg a helyzeteinket nem váltjuk gólra, sajnos ilyen eredmény fog születni. További sok sikert a Kéknek!

Fényeslitke–Vaja 1–2 (0–0)

Fényeslitke, 100 néző, v.: Ésik.

Fényeslitke: Juhász – Miskolczi G., Gyüre, Toma, Nagy B., Nagyhaju (Nagy M.), Arnóczki (Takács), Nagy Z., Miskolczi Á., Nagy M., Osztolykán, Balogh. Edző: Nagy Zoltán.

Vaja: Vakarcs – Zakor M., (Nagy T.), Borsi, Bálint (Kósa), Jónás, Lakatos, Sándor (Repelik), Zakor J., Zakor G., Lakatos T., Soltész. Edző: Siska Attila.

Gól: Nagy M., illetve Zakor G. 11-esből, Zakor J. Ifi: 3–2.

Nagy Zoltán: – Nagyot küzdött csapatom, mégis indokolatlan négy perc hosszabbításban elbuktuk a meccset. Nem maradt más hátra, mint a megemlékezés elhunyt szeretteinkről.

Siska Attila: – A szezon leggyengébb első félidejét produkáltuk, de a másodikban nagy nyomást tudtunk helyezni a hazai kapura.

Újdombrád–Tuzsér 5–3 (4–1)

Újdombrád, 120 néző, v.: Goneth.

Újdombrád: Nagy – Kocsi, Balla J., Feka A. (Bilecz), Feka L. (Éles), Timkó (Németh), Tóth, Jóni (Balla K.), Oláh, Lippai, Ignéczi. Edző: Balla János.

Tuzsér: Csuka – Révész, Jónás, ifj. Iván Attila, id. Iván Attila, Balogh A. (Balogh Tibor), Szőke, Nagy, Balogh Tamás (Jaczina), Iván T., Setét. Edző: Szabó István.

Gól: Feka L. 2, Tóth N. 2, Feka A. illetve Szőke, Setét, id. Iván Attila. Ifi: 0–5.

Balla János: – Ezt a győzelmet az elhunyt, régi újdombrádi focisták emlékére ajánljuk! Jó játékkal akár gólkülönbséget is javíthattunk volna, de hoztuk a szokásos formánkat, sok gólt kapunk, viszont többet rúgunk. További sok siker a Tuzsérnak! Azért is fontos volt a győzelem, mert nálunk ikszért nem jár meccspénz.

Szabó István: – A sokgólos mérkőzésen biztosan jól szórakozott a közönség... Mi az első félidőben annyira nem, mert egy húszperces rövidzárlat miatt nagy hátrányba kerültünk. A második félidőben a futballt csak mi játszottuk, de hiába tettünk meg mindent a pontszerzés érdekében, sajnos a végén egy hiba eldöntötte a meccset. További sok sikert az Újdombrádban!

Ladányi TC–Tiszakanyár 2–0 (2–0)

Mezőladány, 120 néző, v.: Major.

Ladányi TC: Csiki – Balogh, Demeter, Kun, Jónás D., Jónás J., Szilágyi, Cser, Boda (Demeter), Sajtos N. (Rákóczi), Jónás K. Edző: Sajtos András.

Tiszakanyár: Kanyári – Dócs, Tóth, Bodnár, Csire, Csépke, Domonics (Giesenger), Dócs G., Molnár, Pásztor, Dobrai (Szarvas). Edző: Bodnár Gábor.

Gól: Sajtos N., Boda. Ifi: 2–5.

Sajtos András: – Gyenge színvonalú mérkőzésen annak tudok örülni, hogy nem kaptunk gólt. Sok gól maradt a fiúk lábában. További sok sikert a Kanyárnak!

Bodnár Gábor: – Akaratgyenge hozzáállással más eredményt nem is érhettünk el.

Gergelyiugornya–Pátroha 2–1 (1–1)

Gergelyiugornya, 300 néző, v.: Kocsis.

Gergelyiugornya: Révész – Baráth, Danku J., Mándi, Peregrin, Sebestyén (Czirják), Illés (Kovács), Danku A., Bancsi, Csonka, Lovas (Lakatos). Edző: Szilágyi Bertalan.

Pátroha: Csáki T. – Kalu, Varga (Csépke), Mozga (Mohl), Jenei, Balogh (Kovács), Mikó (Csatári), Borbély, Molnár, Méhész), Csáki L. Edző: Szabó István.

Gól: Baráth, Sebestyén, illetve Méhész. Ifi: 5–5.

Balogh István, elnökhelyettes: – A mérkőzés kezdetén két generáció volt a pályán, Baranyi Laci bácsi és unokája, Mándi László. Laci bácsi hetvenedik, Lacika harmincadik születésnapját ünnepelte a kezdőrúgással, amihez gratulálunk! A mérkőzésről annyit, hogy nagyon jó csapatot győznünk le, a pátrohai kapus miatt nem sikerült több gólt szereznünk. Gratulálok a csapatomnak, további sok sikert a Pátrohának!

Vitalij Minyin: – Küzdelmes mérkőzésen vagyunk túl. Két csapat közt nem látszott különbség, a döntetlen igazságosabb lett volta. Gratulálok a hazaiaknak!

Gémtech csoport

Nyírvasvári–Nyírcsaholy 2–1 (0–1)

Nyírvasvári, 70 néző, Nagy.

Nyírvasvári: Kiss – Bécsi, Karczub, Csiszár, Tóth, Pető, Sivadó (Polacsek), Papp (Kiss), Kópis, Farkas (Virág), Schmidt. Edző: Berettyán Gábor.

Nyírcsaholy: Gáspár – Tanka, Mihálku (Ilku), Putirka, Botos (Székely), Szabó (Farkas), Petrohai, Baráth D., Tóth, Makszim, Baráth J. Játékos-edző: Makszim Gábor.

Gól: Farkas, Pető, illetve Baráth D. Ifi: 5–0.

Berettyán Gábor: – Az ilyen mérkőzésekre szokták mondani, hogy a játék küzdő jellege dominált. Csapatomnak gratulálok a győzelemhez, az ellenfélnek további sok sikert kívánok!

Makszim Gábor: – Gyenge és arrogáns játékvezetés mellett nem érdemeltünk vereséget, főleg úgy, hogy a nyolcvanhatodik percben egy jogos büntetőtől fosztottak meg minket. Mielőbbi jobbulást kívánunk a vasvári ifista játékosnak!

Nyírbéltek–Nagydobos 1–1 (1–1)

Nyírbéltek, 150 néző, v.: Szabó.

Nyírbéltek: Chörmös – Ricsei, Kósa, Boldizsár, Bákai, Jónucz, Gyarmati, Gulyás (Sebők), Hóhágyi, Fleisz (Kevert), Sárga. Edző: Körmös Miklós.

Nagydobos: Pindzsula – Rácz S., Kovács, Szilágyi, Budaházi (Filep), Bégány, Rácz Zs., Szabó (Molnár Sz.), Paragh (Molnár T.), Virág (Fodor), Rácz P. Edző: Kiss Ernő.

Gól: Fleisz, illetve Rácz Zs. Ifi: 4–1.

Körmös Miklós: – Tompán és fásultan futballozott a csapat. Igaz, rúgtunk két kapufát, az eredmény reális. A vendégek nem hazudtolták meg jó hírüket, jól futballoztak, gratulálok nekik és további sok sikert kívánok!

Kiss Ernő: – Értékes pontot sikerült szerezni egy nagyon jó csapat otthonában. Mindkét együttes megszerezhette volna győzelmet, igazságos döntetlen született. Rajtunk kívül még csak egy csapatnak sikerült innen pontot elvinni.

Nábrád–Vámosoroszi 0–4 (0–3)

Nábrád, 80 néző, Szőnyi.

Nábrád: Koncz – Pásztor, Balogh, Kónya B., Kovács, Pásztor (Turai), Szegedi, Máté (Tóth), Rácz, Garda (Mercz), Varga (Suba). Edző: Kónya Zoltán.

Vámosoroszi: Nagy – Bakó (Hadi), Márton, Somogyi R., Imre, Rigó, Riskó (Csatári), Imre M., Juhász (Kiss), Somogyi T., Szabó Attila (Szabó Antal). Játékos-edző: Riskó Tibor.

Gól: Somogyi R., Imre M., Juhász, Szabó Attila. Kiállítva: Kónya (30.). Ifi: 1–4.

Kónya Zoltán: – Érvényesült a papírforma.

Riskó Tibor: – Az első játékrészben gyakorlatilag lezártuk a mérkőzést. A kiállítás csak minket zavart meg. Aki a második félidőt végig tudta nézni hányinger nélkül, annak gratulálok!

Milota–Tisztaberek 5–0 (2–0)

Milota, 150 néző, Pethő.

Milota: Kánya – Varga (Delényi), Lizák, Palotás, Fejes M. (Nagy), Lázár, Rétfalvi (Fóris), Lukács, Fejes D., Szaniszló (Rácz), Fejes P. Megbízott edző: Török László.

Tisztaberek: Gergorics – Garda, Lancsár, Molnár Róbert, Molnár Roland, Molnár K., Szilágyi, Bencze (Ámik), Bodó, Jóni, Kosztya (Balogh). Edző: Oroszi István.

Gól: Varga, Palotás, Fejes D., Fejes M., Fejes P. Ifi: 1–2.

Török László: – Gratulálok az egész csapatnak, szervezett játékkal megérdemelten tartottuk itthon a három pontot. Gratulálok a Fejes testvérek góljaihoz!

Oroszi István: – Ahhoz, hogy győzelmeket érjünk el, a fiúknak éhesebbnek kellene lenniük. Egyelőre ők csak szomjasak.

Encsencs–Kocsord 4–2 (2–0)

Encsencs, 80 néző, v.: Hegedűs.

Encsencs: Tallódi – Kozma, Kóródi, Biró (Szedlár), Balogh Dominik (Balogh Dénes), Varjasi, Radnai, Kiss Á. (Harcsa), ifj. Bíró Zs., id. Bíró Zs. (Kiss Z.), Vincze. Játékos-edző: Szedlár János.

Kocsord: Sztároszta – Bakos, Huszti (Ruha), Erdei, Pálfi, Haga G., Szimuly, Jónás, Algács M., Gere, Varga (Haga A.). Edző: Disznós Gusztáv.

Gól: ifj. Bíró Zs., Biró, Varjasi, Kozma, illetve Haga G., Szimuly Ifi: 12–0.

Szedlár János: – Kettő nullás vezetésünknél kiengedtünk és felzárkózott a Kocsord, aztán újra sikerült nagyobb fokozatra kapcsolni, így sima győzelem lett a vége.

Disznós Gusztáv: – Arrogáns, gyenge, nagyképű játéknak nem is lehetett más az eredménye. Gratulálok az Encsencsnek!

Ópályi–Kocsord 1–1 – a 60. percben félbeszakadt

Ópályi, 100 néző, v.: Gergely.

Ópályi: Mándi – Bálint, Szender, Varga, Máté, Patály, Bartha A., Szilágyi (Bartha M.), Almássy, Patály L. (Máté Gy.), Balogh. Edző: Kósa József.

Szatmárcseke: Juhász – Mursa (ifj. Algács E.), Banga J., Kóczé, Bozsányi, Banga B., Mándi Zs., Mándi Z., Algács E., Algács B., Császár. Edző: Szűcs István.

Gól: Almássy, illetve Császár. Kiállítva: Bálint (60.), illetve Banga J. (60.). Ifi: 3–2.

Pannónia Zrt. csoport

Nagykálló–Kótaj 1–3 (1–0)

Nagykálló, 80 néző, v.: Oláh.

Nagykálló: Pekk – Marinka Á., Erdei, Málik (Antal), Sipos, Balogh, Ruska (Tóth Cs.), Juhász, Bencs, Balázsi, Tatár. Edző: Kaszap István.

Kótaj: Szabó – Hangácsi, Nagy, Papp (Bagoly), Pápa (Tóth N.), Sárközi (Ferenczi), Balogh (Tóth Z.), Boros, Csörgő, Szarka, Verner. Edző: Seregi Mihály.

Gól: Balázsi (11-esből), illetve Verner, Nagy, Tóth N.

Kaszab István: – Megérdemelten nyertek a vendégek.

Seregi Mihály: – A második félidei játékunk alapján megérdemeltük a győzelmet. Főleg úgy, hogy ellenfelünk szerzett vezetést, amely felrázta a társaságot és megfordítottuk a mérkőzést.

Geszteréd–Ófehértó 2–3 (1–2)

Geszteréd, 90 néző, v.: Frindik J.

Geszteréd: Nagy (Szilágyi Z.) – Horváth Sz., Szilágyi J. (Bárány), Balogh, Dobos (Huszár), Vass, Marozsán, Lovas (Mikó), Papp, Géczi, Horváth L. Edző: Szilágyi Zoltán.

Ófehértó: Duleba S. – Guy (Győrfi) – Fekete, Gyarmati, Pór, Duleba Sz. (Kiss), Király, Papp J., Ruszinkó, Magyar (Busák), Novák (Martocsány). Edző: Papp Attila.

Gól: Géczi, illetve Duleba Sz., Novák, Pór. Ifi: 9–1.

Szilágyi Zoltán: – Sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de még mindig nem elég a mezt kiküldeni a pályára.

Papp Attila: – Nagyon nehéz mérkőzésen vagyunk túl. A lelkünket kitettük a pályára a három pontért, amelyet nagyon megérdemeltünk. Akár több góllal is győzhettünk volna, de ezúttal ennyi is elég volt. További sok sikert a Geszterédnek!

Kálmánháza–Baktalórántháza 1–5 (1–2)

Kálmánháza, 100 néző, v.: Homonai.

Kálmánháza: Kanócz – Tolnai, Décsi, Matejkó (Takács), László, Dávid (Sramkó), Nagy, Décsi K. (Lakatos), Nagy, Korsoveczki, Majláth (Kotricz). Játékos-edző: Kotricz Zoltán.

Baktalórántháza: Csordás – Berki, Hatházi (Faragó), Pataki I. Gábor, Fábri (Mócsán), Maleskovits, Pataki II. Gábor (Molnár), Geda, Gábor, Zámbori, Istenes. Edző: Illés László.

Gól: Dávid, illetve Fábri 2 (az elsőt 11-esből), Pataki I. Gábor, Zámbori, Maleskovits. Ifi: 2–6.

Kotricz Zoltán: – Nehéz egy ilyen mérkőzés után bármit mondani, hiszen rengeteg gólt kaptunk, ami eddig nem volt ránk jellemző. Rosszul kezdtünk, már az első percben hátrányba kerültünk, aztán hiába próbáltuk összekapni magunkat egy újabb pontrúgás megtört minket. Addig mezőnyben nem futballoztunk rosszul, de a Bakta rendkívül okosan játszva kíméletlenül büntette hibáinkat. Sikerült ugyan gólt szereznünk még az első félidőben, de fordulás után ismét gólt kaptunk, amely padlóra küldte a csapatot és igazából örülhetünk, hogy nem minden lehetőségével élt ellenfelünk. Fel kell emelni a fejünket, mert kemény feladatok várnak még ránk, az elkövetett hibákból pedig tanulnunk kell.

Illés László: – Gratulálok mindkét csapatomnak. Jó napot fogtunk ki és megfelelő akarás mellett nagyon szép gólokat szereztünk.

Nyíribrony–Apagy 3–2 (1–0)

Nyíribrony, 80 néző, v.. Mónus.

Nyíribrony: Udvari – Orgován (Kántor), Erőss, Támba G., Kantár, Juhász, Varga, Zsíros, Badarász, Támba B. (Kiss), Király. Játékos-edző: Kantár József.

Apagy: Polgári (Molnár) – Balogh, Korpás, Fekete, Árpási (Hegedűs), Marics T., Ráti, Németh (Svelta), Rubóczki, Marics G., Harsányi. Játékos-edző: Németh Attila.

Gól: Támba, Kantár (11-esből), Kiss, illetve Harsányi, Marics T. Kiállítva: Ráti (52. p.). Ifi: 2–6.

Kantár József: – A fegyelmezett és harcos játéknak három pont lett a jutalma. Büszke vagyok a csapatomra.

Németh Attila: – Volt itt minden: hatalmas tévedések, kiállítás, 45 percnyi előny. Nem érdemeltünk győzelmet, ha azt nézzük, hogy ki alkalmazkodott jobban ehhez a katasztrofális pályához. Sajnos ez is benne van a fociban. Későn ébredtünk. Gyorsan el kell felejteni ezt a napot. Gratulálok a Nyíribronynak!

Rakamaz–Kállósemjén 0–1 (0–4)

Rakamaz, 100 néző, v.: Takács.

Rakamaz: Pécsi – Bíró, Kántor, Karacs, Neuzer, Dínó (Málik), Chabrák (Vass), Szitai (Venczel), Szabó (Gerhard), Dudás, Ludas. Edző: Kántor Zsolt.

Kállósemjén: Ovszijenko – Marozsán Zs., Mészáros (Kóth), Hamza (Petruska), Danó (Bodnár), Marozsán M. (Páll), Fodor, Docsa, Szabó, Pekk, Mező. Játékos-edző: Vologyimir Ovszijenko.

Gól: Marozsán M., Hamza, Vass, Fodor. Ifi: 3–1.

Kántor Zsolt: – Ennyi különbség nem volt a két csapat között. Az első félidőben jól játszottunk, a kapott gól után azonban mintha nem hittük volna el, hogy van keresni valónk a mérkőzésen.

Vologyimir Ovszijenko: – Gratulálok a csapatomnak! A mutatott játék elég volt a sikerhez. További sok sikert a Rakamaznak!