Megye II.

2021.11.21. 17:02

„Az ellenőrzőbe most kaptunk egy ötöst, aminek mégsem tudunk örülni...”

A megyei másodosztályú labdarúgó-bajnokság legtöbb csapata befejezte az idei szereplést.

Fotó: DODO FERENC

Labdarúgás: megyei II. osztály, 13. forduló

Pannónia Zrt. csoport

Rakamaz–Nyíribrony 3–0 (1–0)

Rakamaz, 100 néző, v.: Veres.

Rakamaz: Simkó – Málik, Bíró, Kántor, Venczel, Neuzer, Szitai, Szabó (Czikó), Dudás, Ludas, Galambos (Vass). Játékos-edző: Kántor Zsolt.

Nyíribrony: Gellén – Kokrák, Támba G., Orgován G., Kantár, Juhász, Orgován L., Varga, Támba B., Zsiros, Király. Játékos-edző: Kantár József.

Gól: Venczel (11-esből), Dudás, Vass. Ifi: 4–2.

Kántor Zsolt: – A mérkőzés összképét tekintve teljesen megérdemelten nyertünk, jár a gratuláció a fiúknak!

Kantár József: – Köszönöm a tizenegy embernek, aki eljött az utolsó mérkőzésre!

Kállósemjén–Kálmánháza 5–0 (2–0)

Kállósemjén, 150 néző, v.: Vasas.

Kállósemjén: Ovszijenko (Jenei) – Fodor, Marozsán Zs., Kóth, Mészáros (Mező), Hamza, Szabó, Danó (Bodnár), Marozsán M. (Petruska), Docsa, Pekk (Páll). Játékos-edző: Ovszijenko Volodimir.

Kálmánháza: Kanócz (Petró) – Tolnai, Matejkó, László, Dávid, Nagy J., Kotricz (Takács), Fekete (Lukács), Sramkó, Nagy L., Korsoveczki. Játékos-edző: Kotricz Zoltán.

Gól: Petruska 2, Szabó, Danó, Mészáros. Ifi: 2–6.

Ovszijenko Volodimir: – Büszke vagyok a csapatomra, minden egyes játékosom előtt emelem kalapom. Ragyogó játékkal, nagyon sok helyzettel nagy különbségű győzelmet arattunk. Megyünk tovább!

Kotricz Zoltán: – Az ellenőrzőbe most kaptunk egy ötöst, aminek mégsem tudunk örülni... Az első félidőt jól kezdtük, egyenrangú partnerei voltunk a Kállósemjénnek mindaddig, amíg egy jól eltalált lövéssel vezetést nem szereztek a hazaiak. Ebben a félidőben akadtak nekünk is lehetőségeink, de ezek kimaradtak. A második játékrészben már nem volt kérdéses, hogy melyik csapat gyűjti be a három pontot. Szétestünk, ilyen foghíjasan ennyire voltunk képesek. A jobb csapat nyerte a találkozót, amihez gratulálunk és további sok sikert kívánunk!

Nyírlugos–Biri 2–1 (0–0)

Nyírlugos, 100 néző, v.: Maleskovits.

Nyírlugos: Sinka – ifj. Kavalecz, Sinka, Illés, Sveda, Balogh L., Muhammad, Pénzes (Balogh N.), Kereki, Horváth, Csákányos. Edző: Kavalecz Béla.

Biri: Jakocska – Kiss (Soltész), Rácz, Barabás, Katona (Szlávik), Nagy T., Kárpin, Nagy M., Daróczi, Ónadi (Markovics), Földi (Zámbó). Edző: Dankó Zsolt.

Gól: Pénzes, Muhammad, illetve Nagy T. (11-esből). Ifi: 1–3.

Kavalecz Béla: – Tíz emberrel is hősiesen küzdöttünk és megérdemelten tartottuk itthon a három pontot.

Dankó Zsolt: – Ha ez a mérkőzés három napig tartott volna, akcióból akkor sem tudtunk volna gólt szerezni, így nem is lehetett más a végeredmény.

Apagy–Geszteréd 5–1 (1–1)

Apagy, 100 néző, v.: Pokoraczki.

Apagy: Polgári (Szegedi) – Balogh N., Korpás, Fekete, Marics T., Ráti, Rubóczki, Hegedűs, Marics G. (Svelta), Harsányi, Németh. Játékos-edző: Németh Attila.

Geszteréd: Papp (Huszár) – Marozsán, Bárány (Szilágyi), Balogh D., Nagy, Vass, Lovas, Géczi, Horváth, Serbán (Dobos), Mikó (Felföldi). Játékos-edző: Szilágyi László.

Gól: Németh 2, Fekete, Svelta, Marics T., illetve Serbán. Ifi: 4–1.

Németh Attila: – Gratulálok az ifistáink egész éves teljesítményéhez! Mi ezen a mérkőzésen szépen búcsúztunk, jövőre van mit javítanunk. Jó pihenést mindenkinek!

Szilágyi Zoltán: – Számunkra tipikus szezonvégi meccs, ennyi volt benne… Gratulálunk az Apagynak!

Baktalórántháza–Nagykálló 1–2 (1–0)

Baktalórántháza, 50 néző, v.: Tassy.

Baktalórántháza: Csordás – Berki, Geda, Faragó, Hatházi (Lakato V.), Lakatos L. (Molnár), Fábri (Gábor), Pataki, Zámbori, Maleskovits M. (Mócsán), Maleskovits K. Edző: Illés László.

Nagykálló: Pekk – Marinka, Erdei (Bakó), Málik (Ruska), Tóth (Árki), Sipos, Balogh, Rubóczki, Balázsi (Antal), Simon, Bencs. Edző: Kaszab István.

Gól: Maleskovits K., illetve Balogh, Simon. Ifi: 19–0.

Illés László: – Az első félidőben „agyon” nyerhettük volna a meccset, több ajtó-ablak ziccert hibáztunk. A második játékrészben a Nagykálló átvette a kezdeményezést és teljesen megérdemelten nyerte meg a mérkőzést!

Kaszab István: – Úgy gondolom, nem érdemtelenül szereztünk három pontot.

Kótaj–Tiszalök 5–0 (2–0)

Kótaj, 100 néző, v.: Oláh.

Kótaj: Szabó – Hangácsi, Nagy, Tóth N., Sárközi, Bagoly, Csörgő, Boros, Verner (Tóth Z.), Pápa (Ferenczi), Balogh Gy.. Edző: Seregi Mihály.

Tiszalök: Szombati – Balogh S., Balogh A., Budai (Tóth K.), Cseh, Lakatos, Puncsák (Fábián), Kiss, Majoros, Bacskai (Jóni), Kiss. Edző: Magyar Gergely.

Gól: Csörgő 3, Sárközi 2.

Seregi Mihály: – Az utolsó mérkőzésen is kiszolgáltuk a közönségünket, ezúton szeretném nekik megköszönni az egész szezonbeli szurkolást, egyben a vezetőinknek a hozzáállást. Mindenkinek jó pihenést kívánok! További sok sikert a Tiszalöknek!

Magyar Gergely: – Amíg hétvégente öt-hat ember hiányzik, jobb eredményt nem várhatunk. További sok sikert a Kótajnak!

Nyírerdő csoport

Szabolcsveresmart–Nyírkarász 0–2 (0–1)

Szabolcsveresmart, 150 néző, v.: Ésik.

Szabolcsveresmart: Bandor F. – Meggyesi, Nagy, Kantár (Vincze), Selyem (Tara), Gombkötő, Bandor J., Rostás, Ponczók (Kovics), Szidor (Rézműves), Gáti (Bandor). Edző: Tara Sándor.

Nyírkarász: Kasza – Hengsperger, Kántor, Ujj, Tóth, Baksa, Simon (Nádasi), Deák, Szikszay, Mocsár, Csuka. Edző: Tóth Tibor.

Gól: Baksa, Nádasi. Ifi: 7–1.

Tara Sándor: – Egyéni hibából kaptuk a gólokat. Nem akarok megbántani senkit, de reális eredmény született, gratulálok a Karásznak, és megköszönöm a félévi munkáját a csapatomnak. Jövőre majd meglátjuk, hogy készülünk fel.

Tóth Tibor: – Az összkép alapján megérdemelt, magabiztos győzelmet arattunk még úgy is, hogy két tizenegyes kimaradt, mert Baksa Zoltán és Deák Béla szórakozott egymással. Köszönöm a srácok egész éves munkáját, hozzáállását!

Gergelyiugornya–Újdombrád 4–2 (2–1)

Gergelyiugornya, 150 néző, v: Nagy.

Gergelyiugornya: Révész – Baráth, Danku J., Mándi, Peregrin, Sebestyén (Kovács), Illés, Szabó (Czirják), Danku A., Csonka, Lovas (Lakatos). Edző: Szilágyi Bertalan.

Újdombrád: Balla D. – Németh, Balla J., Feka, Timkó, Tóth N., Balla K., Jóni, Oláh, Lippai, Tóth Á. Edző: Balla János.

Gól: Illés 2, Sebestyén, Lovas, illetve Tóth, Feka. Ifi: 3–6.

Balogh István elnökhelyettes: – Az ősz legnehezebb mérkőzésén vagyunk túl, gratulálok a csapatnak a hozzáállásához! További sok sikert az Újdombrádnak, és köszönöm szépen a lelkes szurkolóinknak az egész őszi szezonban nyújtott szurkolást!

Balla János: – A játékban nem vallottunk szégyent egy jó csapat otthonában, de a fordulópontokból rosszul jöttünk ki. Az első félidőben két perc rövidzárlat, és a második félidőben 2–1-nél kihagyott tizenegyes megpecsételte sorsunkat. Köszönöm a vezetőségnek a félszezonban nyújtott segítségét! Jó pihenést minden szabolcsi sportbarátnak!

Pátroha–Fényeslitke 5–0 (1–0)

Pátroha, 50 néző, v.: Tóth.

Pátroha: Csáki T. – Mozga (Balogh), Jenei, Mikó, Borbély, Molnár, Csatári, Kovács, Méhész, Csáki L., Mohl (Kalu). Edző: Vitalij Minyin.

Fényeslitke: Juhász – Miskolczi G., Gyüre Gábor, Toma, Nagy Z., Gyüre Gergely, Miskolczi Á., Nagy M., Osztolykán (Arnóczki), Balogh. Edző: Nagy Zoltán.

Gól: Méhész 2, Csatári 2, Kalu. Kiállítva: Miskolczi G. Ifi: 1–4.

Vitalij Minyin: – Gratulálok a fiúknak a győzelemhez, és a hozzáállásukhoz. Jó pihenést és egészséget kívánok mindenkinek! További sok sikert a Fényeslitkének!

Nagy Zoltán: – Teljesen megérdemelt hazai győzelem született, amihez hozzátartozik, hogy megszülettek az egyéni hibáink. Viszont a játékvezetés elárult mindent arról, hogy egy asszisztens távirányítással levezeti a mérkőzést. Kaotikus állapotok uralkodtak a pályán kívül. Jó téli pihenést kívánok minden egyes játékosomnak!

Tiszakanyár–Kék 4–0 (3–0)

Tiszakanyár, 100 néző, v.: Jurkinya.

Tiszakanyár: Kanyári (Nagy Z.) – Dócs Gergő, Pásztor, Molnár (Szarvas), Tóth (Giesenger), Bodnár, Csire (Dobrai), Domonics (Balogh), Csépke, Dócs Gábor, Nagy Á. Edző: Bodnár Gábor.

Kék: Kerekréti – Mátrai, Veress Á. (Szurcsik), Poór, Duan, Pauliska, Bodó, Papp, Dócs (Varga), Veress M., Gazsi. Edző: Fabók István.

Gól: Csépke 2, Tóth, Domonics. Kiállítva: Veress M. Ifi: 5–7.

Bodnár Gábor: – Ilyen őszi szezonzárást képzeltem el, minden játékosom nagy akarással, küzdeni tudással játszotta végig a mérkőzést.

Fabók István: – Ifi csapatunknak gratulálok a második helyéhez, a nagy csapatomnak ingyom-bingyom.

Vaja–Ajak 4–1 (2–0)

Vaja, 100 néző, v.: Major.

Vaja: Vakarcs (Ilyés) – Borsi (Simák), Balint (Repelik), Lakatos I., Sándor, Zakor J., Zakor G., Zakor M. (Katona), Soltész (Jónás), Pálfi, Lakatos T. Edző: Siska Attila.

Ajak: Leskovics – Komló (Kertész), Iski, Kovács (Homoki), Markos, Szopkó, Harakály (Péter), Balogh, Czvik, Magyar, Czap. Edző: Kovács Tibor.

Gól: Sándor 2, Zakor G., Zakor J., illetve Homoki. Ifi: 2–0.

Siska Attila: – Rendkívül sportszerű mérkőzést játszottunk egy kulturált csapat ellen, szerencsére a legjobb formánkat hoztuk, így a győzelmünk nem forgott veszélyben.

Kovács Tibor: – Köszönjük Ajak város önkormányzatának a támogatását, mindenkinek kellemes pihenést kívánok!

Záhony–Ladányi 8–1 (4–0)

Záhony, 165 néző, v.: Homonai.

Záhony: Mucsicska – Gombkötő Z., Tar, Zán, Sárkány, Setét, Gombkötő S., Bara, Pálosi, Györke, Lupcsa. Edző: Gombkötő Sándor.

Ladányi: Szokolai – Jónás K., Balogh, Demeter, Kun, Jónás D., Jónás J., Szilágyi, Cser, Boda, Sajtos. Edző: Sajtos András.

Gól: Gombkötő Z. 2, Sárkány 2, Lupcsa, Setét, Szabó, Gombkötő S., illetve Boda. Ifi: 2–2.

Gombkötő Sándor: – A szezon előtt nagyon sajnált öreg csapatom, a tanulni vágyó fiatalokkal kiegészülve megmutatta, miről szól a foci. Köszönöm szépen mindenkinek, aki valamilyen formában segítette a munkámat! Úgy gondolom, hogy megérdemelten állunk ott, ahol állunk. Pálosi fiamnak jobbulást kívánok!

Sajtos András: – Gratulálok a Záhonyi VSE-nek a tabellán elfoglalt helyéért, ilyen különbséggel is megérdemelten nyert.

Gémtech csoport

Encsencs–Milota 6–4 (2–2)

Encsencs, 60 néző, v.: Fehér.

Encsencs: Tallódi – Radnai, Bíró Zs., Varjasi, Kóródi (Kiss Z.), Bíró L. (ifj. Bíró Zs.) Kozma, Vincze, Balogh Dénes, Kiss T. (Szedlár), Balogh Dominik (Harcsa). Edző: Szedlár János.

Milota: Ónodi – Varga, Lizák, Lázár, Móricz, Rácz, Palotás, Fóris, Nagy Fejes, Rétfalvi (Tóth). Edző: Elek László.

Gól: Kozma, Bíró L. 2-2, Balogh Dominik, Varjasi (11-esből), illetve Lázár, Palotás, Nagy, Fejes. Ifi: 3–7.

Szedlár János: – Látványos akciókat vezetve sok gólt rúgtunk, kár azért a pár szerencsétlen, kapott gólért, mert így ennek alapján szorosnak is tűnhet.

Elek László: – Sok hiányzóval, felforgatott csapattal érkeztünk. Kár a második félidő első tíz percéért, mert ha az nincs, akkor pontosan térhettünk volna haza.

Kocsord–Nábrád 4–1 (4–0)

Kocsord, 60 néző, v.. Gergely.

Kocsord: Huszti – Bakos (Algács A.), Horváth, Erdei, Haga, Szimuly, Jónás M., Ruha, Jónás A., Algács M., Varga (Horváth). Edző: Disznós Gusztáv.

Nábrád: Pásztor A. – Pásztor N., Balogh, Doma (Beregszászi), Kónya B. (Mercz), Kovács, Szegedi, Máté, Rácz, Tóth, Garda. Edző: Kónya Zoltán.

Gól: Haga 2, Jónás M., Ruha, illetve Garda Ifi: 5–2.

Disznós Gusztáv: – Szeretném megköszönni támogatóink bizalmát, szurkolóinknak pedig a kitartó, lelkes buzdítást! A csapatnak a játékot és a sok áldozatot, amelyet azért hozott, hogy Kocsordot képviselje. Ami a mérkőzést illeti, hatvan percig ragyogóan játszottunk, a végére azonban kiengedtünk. Azt gondolom azonban, hogy így is megérdemeltük a három pontot. Jó pihenést kívánok mindenkinek!

Kónya Zoltán: – Az első félidőben a Kocsord nagy előnyt szerzett. A második játékrészben a gólunkon kívül négy-öt százszázalékos helyzetünk is volt, amelyek sajnos kimaradtak. Az első félidei teljesítményük alapján megérdemelten nyertek a hazaiak.

A Nagydobos–Nyírcsaholy mérkőzés elmaradt.