"Nagyon bízom benne, hogy ez a szellemiség és hatékonyság fog elkísérni bennünket a hátralévő két fordulóra is"

Labdarúgás: NB III., Kelet csoport, 36. forduló.

Illusztráció: Shutterstock

Kisvárda Master Good II- DVSC II. 4-1 (3-0)

Várkerti Sporttelep, 150 néző, v.: Újhelyi.
Kisvárda Master Good  II: Perehanec – Czene, Králik, Vass, Sikorszki – Bíró (Hricu), Szőr – Simon (Heles, a szünetben), Gosztonyi (Kirjuhin, ), Nagy (Nikolasin) – Bokor (Czérna). Edző: Kocsis János
DVSC II: Liztes – Székelyhidi (Kovács), Balla, Tordai (Kenderesi), Pintér (Zahuczky), Fábián, Nagy, Lénárt, Sipos (Bárány), Sármány, Kalafat (Bökönyi). Edző: Szűcs János
Gól: Nagy (9.), Bíró (14., 20., a másodikat 11-esből) Czérna (80.), illetve Bárány (61.) Kiállítva: Sármány (76.).
Kocsis János: – Nagyon örülök annak, hogy sikerült ismét jól kezdeni hazai pályán a mérkőzést. Az első 20-25 percben teljes mértékben a mi akaratunk érvényesült, ellenfelünknek egy pillanatnyi lehetőséget sem adtunk. A szünet picit elkényelmesített minket, a második félidőben az agresszivitás már nem volt bennünk úgy, mint az első játékrészben. Örülünk annak, hogy a Czérna Erik visszatért, és gólt tudott szerezni. Összességében jó teljesítményt nyújtottunk, nagyon bízom benne, hogy ez a szellemiség és hatékonyság fog elkísérni bennünket a hátralévő két fordulóra is.