Mennyei megyei

2022.08.11. 09:03

A fél mezőny alapos átalakuláson ment át – így igazoltak a megye egyes csapatok

A Nyír-Wetland megyei első osztály szombati rajtja előtt tekintsük át, hogyan változtak az élvonal csapatai!

Labdarúgás: Nyír-Wetland megyei I. osztály, nyári játékosmozgás
Balkány
Érkezett: Haller Renátó (Mándok), Kanócz Béla (Hajdúnánás), Kertész Milán (Újfehértó), Mányi Bence (Sényő-Carnifex), Molnár Szabolcs, Sándor Huba (mindketten Balmazújváros), Selymes Teofil (Nyírbátor), Tóth Erik (Nyírgyulaj), Újvári Gergő (Hajdúdorog).
Távozott: Bartha Zoltán, Rózsa Norbert (mindketten munkahelyi elfoglaltság miatt), Csatári Áron, Máté Gergő (mindketten Nyírmeggyes), Hegyes Benjámin, Kovács Erik (mindketten Nyíregyháza Futsal), Furó Zsolt (Nyírábrány), Sallai Márk (Kótaj) Szabó Richárd (Biri), Tudlik Dávid (Érpatak).
Csenger
Érkezett: Mészáros Tamás (Kállósemjén), Nyéki Kevin (Kisvárda U19). 
Távozott: Balogh Árpád (Fehérgyarmat), Makay Zoltán (Tisztaberek), Adrian Stef (munkahelyi elfoglaltság miatt).
Ibrány
Érkezett: Bégányi Balázs (Nyírgyulaj), Blága Tamás (Kálmánháza), Horváth Norbert (Vásárosnamény), Kecskeméti Péter (Újfehértó), Nagy Ernő (Karcag), Nagy Dániel (Nyírmeggyes), Pápa Sándor (Kótaj), Szikszay Sándor (Kék), Sustyák Dávid (Balmazújváros). 
Távozott: Csáki József, Gergely Balázs (mindketten Mátészalka), Kovács Gergő (Újfehértó), Lakatos Bence (Kállósemjén), Mészáros Marcell (munkahelyi elfoglaltság miatt), Nagy Dávid, Szőlősi Patrik (mindketten Cigánd), Somogyi Tibor (Újfehértó). 
Kállósemjén
Érkezett: Gömze Antal (Nagyecsed), Gyulai József (DVSC U19), Kornutjak Volodimir (FC Huszt), Lakatos Bence (Ibrány), Lakatos László (Sényő-Carnifex), Törtei Tamás (Mándok), Tóth Bence (Nyírgyulaj), Vass István (Nyírgyulaj). 
Távozott: Bodnár Márk, Marozsán Mihály, Mező Attila, Nagy Zsolt (mindannyian Nagykálló), Kóth Ádám (Biri), Mészáros Tamás (Csenger), Petruska Attila (Kótaj).
Kemecse
Érkezett: Boda Balázs (GKS Jastrzebie), Phrakonkham Ádám (Sényő-Carnifex), Szűcs Ferenc (újrakezdte).
Távozott: Ács Szabolcs (Nyírmeggyes), Varga Bálint (?).
Mándok
Érkezett: Cservenyák Tamás (Cigánd), Köblös Bence, Koszta Zoltán (mindketten Gyulaháza), Lakatos Balázs (ASR Gázgyár), Tóth Tamás (utánpótlásból került fel). 
Távozott: Bökönyi Levente, Lakatos István (mindketten Baktalórántháza), Haller Renátó (Balkány), Illés Adrián (Kótaj), Nagy László (?), Oláh Gergő (Nagydobos), Törtei Tamás (Kállósemjén). 
Mátészalka
Érkezett: Budaházi Levente, Szokolai Márk (mindketten Cigánd), Csáki József, Gergely Balázs (mindketten Ibrány), Drabik Milán (Nyírmeggyes), Fejes János (Gergelyiugornya), Hevele Márk (újrakezdte), Paragh Márk (Nagydobos).
Távozott: Ötvös Szabolcs, Szabó Balázs (mindketten Nagydobos), Papp Csaba (Újfehértó), Scheibli Máté (munkahelyi elfoglaltság miatt). 
Nagyecsed
Érkezett: Hadházi Sándor Máté (Putnok), Rácz Zsolt (Nagydobos), Tóth Ferenc (Gyulaháza), Urbin Péter (Balmazújváros).
Távozott: Angyal Norbert, Mezei Béla (mindketten Újfehértó), Gömze Antal (Kállósemjén).
Nagyhalász
Érkezett: Bajusz Milán, Rőth András (mindketten Balmazújváros), Borbély Milán, Dénes Sándor (mindketten Hajdúböszörmény), Kerekes Bence (DEAC), Tóth Gergő (Karcag).
Távozott: Bognár Attila (Tiszalök), Kormány Szabolcs (Kótaj), Mátrai Norbert (?), Nagy Tamás (Szakoly), Szűcs Zoltán (Balmazújváros).
Nyírbátor
Érkezett: Kovács Gergő, Pálvölgyi Balázs (mindketten Nyírgyulaj), Nógrádi Sándor (Nyírmeggyes).
Távozott: Bakosi Máté (iskolai elfoglaltság miatt), Jóni Richárd, Tácej Ákos (mindketten Nyírvasvári), Nemes Zoltán (Nyírbéltek), Selymes Teofil (Balkány). 
Nyírbéltek
Érkezett: Kerekes Mihály, Sárga Zsolt, Szabó Ádám (mindhárman Nyírgyulaj), Bákai Balázs (Nagykároly), Lukács Levente (Nyíradony), Nemes Zoltán (Nyírbátor), Orosz Engelbert (Kocsord), Sinka Márk (Derecske).
Távozott: Balogh Zoltán (Piricse), Békési Zoltán (abbahagyta), Gózner Károly (?), Gulyás István (Levelek), Kósa Béla (abbahagyta), Kinál Gábor (abbahagyta), Lamos Dávid (?).
Nyíregyháza Spartacus II.
Többnyire az NB II.-es együttes utánpótláskorú játékosait szerepelteti, mellettük az első csapatból visszajátszók is lehetőséget kaphatnak. 
Nyírmeggyes
Érkezett: Ács Szabolcs (Kemecse), Csatári Áron (Balkány), Domokos Mátyás (Nyírgyulaj), Gönczör Patrik (DASE), Máté Gergő (Balkány), Molnár Tamás (Nagydobos), Takács Sándor (Nyírcsászári).
Távozott: Drabik Milán (Mátészalka), Miklósi Balázs (Nagydobos), Nagy Dániel (Ibrány), Nógrádi Sándor (Nyírbátor), Pankotai Ernő Patrik (Nyírcsaholy), Savrnoh Norbert (Vásárosnamény).
Tarpa
Érkezett: saját nevelésű játékosok az utánpótlásból.
Távozott: Komári György (Putnok), Sas István (munkahelyi elfoglaltság miatt).
Újfehértó
Érkezett: Ács Ádám (Nyírgyulaj), Angyal Norbert (Nagyecsed), Kovács Gergő, Somogyi Tibor (mindketten Ibrány), Mezei Béla (Nagyecsed), Nagy Máté (Sényő-Carnifex), Papp Csaba (Mátészalka), Simonka Richárd (Karcag), Varga József (Tállya). 
Távozott: Barta Gábor, Jócsák Dávid (mindketten Sényő-Carnifex – kölcsönből vissza), Dukát Péter (munkahelyi elfoglaltság), Kecskeméti Péter (Ibrány), Kertész Milán (Balkány), Veres Dávid (abbahagyta).
Vásárosnamény
Érkezett: Savrnoh Norbert (Nyírmeggyes), Ujvári Patrik (Kisvárda U19). 
Távozott: Csordás Gergő (Nyírkarász), Horváth Norbert (Ibrány), Illés Péter, Zán Bence (mindketten Gergelyiugornya), Misák Sándor (Karcag), Szabó Tamás (Fehérgyarmat).

 

 

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a szon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a szon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!