Megyei foci

2022.10.03. 14:55

Pontmentés a kilencvenötödik percben

Nyír-Wetland megyei I. osztályú labdarúgó-bajnokság 8. fordulójának utolsó mérkőzését hétfőn rendezték.

Nem bírt egymással a kék mezes kemecsei és a sárga-feketében játszó kállósemjéni csapat Fotó: Mán László

Ahhoz képest, hogy hétfőn alig voltunk túl az ebéden voltak nézők a kemecsei stadionban, ahol a megyei első osztály nyolcadik fordulójának zárómeccsét játszották. A hazaiak az egykoron magasabb osztályt és külhont is megjárt focistákkal (Ovszijenkó, Törtei, Fodor, Bodnár) felálló kállósemjénieket fogadták. Úgy nézett ki, hogy hazai siker születik, ám a ráadás utolsó percében sikerült pontot menteniük a vendégeknek.

Labdarúgás: Nyír-Wetland megyei I. osztály, 8. forduló

Kemecse–Kállósemjén 2–2 (1–1)
Kemecse, v.: Papp. Kemecse: Kopasz – Balogh, Kovács, Hadházi, Majoros (Boda), Ádám (Szaffián), Phrakonkham, Hokk Á., Törő, Sándor, Hokk B., Csáki. Edző: Resán Attila. Kállósemjén: Ovszijenko – Marozsán (Vass), Törtei, Szabó (Gyulai), Danó, Fodor, Pekk (Lakatos J.), Hamza, Lakatos B., Lakatos L. (Bodnár), Kornutjak. Játékos-edző: Ovszijenko Voligyimir. Gól: Ádám, Boda, illetve Hamza, Kornutjak. Ifi: 1–3 (szombaton játszották).
Resán Attila: – Aki nem látta, nézze vissza... Reális iksz született.
Gáll László, egyesületi elnök: – Az első félidőben több alkalommal lezárhattuk volna a mérkőzést, de ilyen a foci… Igazságos döntetlen született. Köszönjük szépen a Kemecsének az időpont módosítást. További sok sikert!