2022.10.06. 08:24
Mutatjuk a megyei III. osztály hétvégi eredményeit
Labdarúgás: Megye III.
Szabolcs csoport, 6.forduló
Eredmények: Buj-Ramocsaháza 8-1, Nyírtét-Filo SE 3-2, Nyírtelek-Nyírbogdány 13-5, Ibrány II.-Nagyhalász II. 5-0, Nyírtura-Tiszabercel 3-2
A csoport állása
1. Nyírtét 5 5 - - 29-7 15
2. Nyírtura 6 4 1 1 21-7 13
3. Nyírtelek 5 4 - 1 26-14 12
4. Tiszabercel 6 3 - 3 21-15 9
5. Nagyhalász II. 6 3 - 3 21-16 9
6. Nyírbogdány 6 3 - 3 18-30 9
7. Filo SE 6 2 1 3 11-13 7
8. Ibrány II. 5 2 - 3 12-10 6
9. Tiszadob 5 2 - 3 10-13 6
10. Buj 5 1 - 4 9-20 -11 3
11. Ramocsaháza 5 - - 5 11-44 0
Nyírség csoport, 6. forduló
Eredmények: Petneháza-Nyíribrony 3-5, Piricse-Nyírbogát 2-2, Nyírgyulaj-Érpatak 5-1, Herk. Nagykálló-Nyírcsászári 3-0, Máriapócs-Napkor 5-1.
A csoport állása
1. Napkor 6 5 1 - 31-10 16
2. Herk. Nagykálló 5 5 - - 20-5 15
3. Nyíribrony 5 4 - 1 16-8 12
4. Nyírgyulaj 5 2 2 1 15-10 8
5. Bököny 5 2 2 1 12-8 8
6. Nyírbogát 6 2 1 3 12-20 7
7. Máriapócs 6 2 - 4 16-20 6
8. Petneháza 5 1 2 2 15-16 5
9. Piricse 5 1 2 2 8-11 5
10. Nyírcsászári 6 - 1 5 10-24 1
11. Érpatak 6 - 1 5 9-32 1
Rétköz csoport, 6. forduló
Eredmények: Barabás-Zsurk 4-1, Tiszaszalka-Dombrád 6-1, Anarcs-Jéke 1-14, Bregdaróc-Gégény 2-3, Pap-Vitka SE 14-1, Döge-Aranyosapáti 0-0.
A csoport állása
1. Tiszaszalka 6 6 - - 54-5 18
2. Jéke 6 5 1 - 39-6 16
3. Pap 6 4 1 1 37-10 13
4. Barabás 6 4 - 2 22-15 12
5. Döge 6 3 1 2 13-8 10
6. Dombrád 6 3 1 2 14-12 10
7. Gégény 6 3 - 3 15-19 9
8. Beregdaróc 6 3 - 3 12-23 9
9. Aranyosapáti 6 2 2 2 18-12 8
10. Anarcs 6 - - 6 6-41 0
11. Zsurk 6 - - 6 3-41 0
12. Vitka SE 6 - - 6 6-47 0
Szamos csoport, 8. forduló
Eredmények: Nábrád-Kisar 2-2, Pátyod-Méhtelek 2-0, Szamossályi-Csenger II. 2-1, Porcsalma-Túristvándi 3-3, Tiszakóród-Hermánszeg 4-1, Tunyogmatolcs-Sonkád II. 3-0, Tisztaberek II.-Ura 5-1.
A csoport állása
1. Kisar 8 7 1 - 60-11 22
2. Tunyogmatolcs 8 7 - 1 34-19 21
3. Csenger II. 8 5 1 2 38-18 16
4. Szamossályi 8 5 1 2 31-18 16
5. Tisztaberek II. 8 5 - 3 29-26 15
6. Nábrád 8 4 1 3 28-18 13
7. Túristvándi 8 4 1 3 21-17 13
8. Tyukod 7 4 - 3 24-13 12
9. Tiszakóród 8 4 - 4 17-9 12
10. Méhtelek 8 3 1 4 18-18 10
11. Sonkád II. 8 3 - 5 26-34 9
12. Porcsalma 8 2 1 5 18-41 7
13. Pátyod 8 2 - 6 16-40 6
14. Penyige 7 1 2 4 6-30 5
15. Hermánszeg 8 1 1 6 16-33 4
16. Ura 8 1 - 7 7-34 3