2022.11.29. 11:35

Lenullázták a mieinket Szolnokon

Fehér Béla állt legközelebb a pontszerzéshez

Fotó: Pusztai Sándor/Km-archív

Szombaton a Szolnok vendégeként folytatta a bajnokságot a Nyíregyházi TK NB I.-es együttese. Az első sorban Molnár Dávid nyert ugyan két szettet, de a csapatpontot a hazaiak húzták be. Mellette Hacker Dezső sem brillírozott ötszáz fa alatt gurított, tőle ez szokatlanul gyenge teljesítmény. A középső sorban Szilágyi Sándor és Szojka Miklós következett, utóbbi egy fával maradt le a pontszerzésről. Az utolsó sorban Fehér Bélának sem sok hiányzott, az első három szett után vezetett, az utolsóban azonban ellenfele fordított. Mellette Végvári Krisztián az első szettben betlizett, az őt váltó Kastura Zsoltnak sem ment, így a mieink pontot sem nyerve veszítették el a mérkőzést.

Szolnok-Nyíregyházi TK 8:0 (3259:3090)
Nyíregyházi TK: Molnár Dávid 527, Hacker Dezső 498, Szilágyi Sándor 504, Szojka Miklós 532, Fehér Béla 578, Végvári Krisztián/Kastura Zsolt 451. Ifi: 3:1 (978:938).