Labdarúgás NB III, Sényő-Carnifex FC

2023.04.30. 19:46

A túlórában veszített két pontot a Sényő – fotókkal, tabellával

Az NB III Keleti csoportjának 35. fordulójában a Debrecen „fakót” fogadta a Sényő-Carnifex FC. A hazaiak félidei előnyüket a második játékrész elején megduplázták. Az utolsó tíz percre fordulva aztán szépítettek a hajdúságiak és ezzel nem volt vége. Már mindenki elkönyvelte a három pontot, amikor a vendégek a 95. percben kiegyenlítettek.

Sényő Carnifex FC-DVSC II. 2–2 (1–0)
Sényő, v.: Török (Ancsin, Juhász). Sényő: Gagyi – Fenyőfalvi (Bodó), Márton, Erdei, Kapacina K., Jócsák (Sztankó), Lizák, Schmidt, Nagy, Kapacina V., Vámos (Sógor). Edzők: Imrő László, Fiumei Viktor. DVSC II.: Erdélyi – Lipcsei, Szabó, Tordai, Farkas (Füzfői), Takács, Hornyák (Sárosi), Kozma (Cibla), Fábián (Bökönyi), Kócs-Washbur (Pelles). Edző: Máté Péter. Gól: Kapacina K., Vámos, illetve Tordai, Szabó.
Imrő László: – Egy sima mérkőzést engedtünk ki a kezünkből. Minden egyes párharcnak nagy jelentősége van a pálya minden egyes területén, illetve a kommunikációnak is. Az előzmények ismeretében elfogadtuk volna az egy pontot, de 2-0-ás vezetésről döntetlenre adni a mérkőzést, főleg a rendes játékidő letelte után rendkívül fájó.

További eredmények: Putnok–DVTK II. 1–0, Karcag–Füzesgyarmat 3–0, Tiszafüred–Vasas II. 0–0, BKV Előre–Békéscsaba II. 3–0, Jászberény–Hatvan 0–7, DEAC–Tiszaújváros 5–0, BVSC-Zugló–Pénzügyőr 2–0, Hajdúszoboszló–Eger 1–1.