Kisvárda hírei

2015.11.15. 16:39

"Ez a vereség úgy hiányzott nekünk, mint üveges tótnak a hanyatt esés"

Szabolcs-Szatmár-Bereg - A labdarúgó megyei II. osztály Nyírerdő-csoport 14. fordulójának mérkőzéseit rendezték a hét végén.

Dombrád–Nyírmada 1–1 (0–0)

Dombrád, 150 néző, v.: Veres J.

Dombrád: Csáki T. – Lukács Zs. (Dereceni), Géczi I., Csáki P., Puskás Á., Balla J., Borbély L., Hajdú L., Nagy M., Dávid R., Kecsmár B. Edző: Kató István.

Nyírmada: Papp G. – Mátyus Cs., Balogh A., Benkő T., Jurkinya, Bancsi G., Fejes J., Szikszai A., Járomcsák G. (Danku A.), Fodor Cs., Németh A. Játékos-edző: Szőke István.

Gól: Balla J., illetve Mátyus Cs. Ifi: 2–0.

Kató István: – Az ifjúsági csapat eredményes játéka megadta az alaphangot. Nagy iramú találkozón jól futballoztunk, ennek ellenére a szünet után hátrányba kerültünk. Gratulálok a csapatnak, mert volt tartása, sőt, egyenlíteni tudott, majd a meccset is eldönthette volna.

Szőke István: – A ziccerek alapján közelebb álltunk a győzelemhez, viszont a döntetlen sem igazságtalan.

Pátroha–Fényeslitke 3–3 (2–0)

Pátroha, 80 néző, v.: Tordai M.

Pátroha: Tóth J. – Bombera M., Juhász L. (Mozga Gy.), Varga R., Bandor J., Gazdag A. (Molnár V.), Balogh I., Horváth J., Kovács Sz., Rácz S. (Tóbiás Sz.), Hamza A. Játékos-edző: Gazdag Attila.

Fényeslitke: Márta J. – Sárkány G., Bakó G., Pálinkás T., Nagy M., Kovács A. (Szabó L.), Fodor G., Lupcsa Cs., Fodor Cs., Halász T., Miskolczi G. Edző: Mártha Ferenc.

Gól: Rácz S., Gazdag A., Balogh I., illetve Miskolczi G., Szabó L., Fodor Cs. Kiállítva: Hamza A. (73. perc), illetve Bakó G. (84. perc). Ifi: 3–0.

Gazdag Attila: – A kiállítás megpecsételte sorsunkat, de a végén mind a két csapat eldönthette volna a három pont sorsát.

Mártha Ferenc: – Küzdelmes mérkőzésen, viszonylag magabiztos játékot nyújtva, megérdemeltük a pontszerzést. Gratulálok a csapat minden egyes tagjának, mert a helyzetek alapján a győzelemhez is közel álltunk.

Kék–Ajak 1–2 (1–0)

Kék, 80 néző, v.: .Nagy Cs. Kék: Csorba T. – Pelsőczi I., Horváth Cs., Erőss P., Szurcsik Z., Horváth A., Kantár J., Csombók Cs., Ignácz G., Sinka J., Kamarás J. Edző: Fabók István.

Ajak: Kántor P. – Poncsák L., Dolhai L., Kovács Zs., Kontér D., Dobrai Cs. (Magyar Z.), Murin L., Magyar R., Borku T., Lakatos B., Kovács L. Edző: Ragány Csaba.

Gól: Kantár J., illetve Kovács L., Magyar R. Ifi: 1–4.

Fabók István: – Egy félidőt már egész tűrhetően tudunk játszani, ezt kellene valahogy átültetni kettőre. Sajnos ez a vereség úgy hiányzott nekünk, mint üveges tótnak a hanyatt esés.

Ragány Csaba: – Nehéz talajú pályán, megint sikerült előnyt adnunk ellenfelünknek, amit a második félidőben nyújtott játékunkkal, és két bombagóllal sikerült megfordítani. Gratulálunk az ificsapatunk idegenbeli győzelméhez is.

Nyírkarász–Őr 5–0 (2–0)

Nyírkarász, 100 néző, v.: Paráda.

Nyírkarász: Borkó J. (Molnár A.) – Horváth G., Rákóczi L., Csuka Gy., Pásztor J., Zakor J. (Kasza R.), Liptai D. (Belinszki Sz.), Jávor P. (Papp M.), Kovács L., Tóth T., Varga J. Edző: Dudás Zoltán.

Őr: Kedves Gy. – Sipos J., Kiss K. (Szabó A.), Benkő J. (Kiss A.), Anda G., Repelik Á., Szabó V., Soltész Á., Tisza Á. (Murguly I.), Kerekes M., Paragh M. Edző: Kálmándi Bertalan.

Gól: Varga J. 3, Csuka Gy. (11-esből), Zakor J. Ifi: 8–0.

Dudás Zoltán: – Zsinórban a harmadik öt nullás győzelmünket arattuk, amiért jár a gratuláció a fiúknak. Sikerünket Horváth Gergő névnapjára ajánljuk. Jól esik számunkra, hogy Kisvárdáról egy szűk tagú szurkolócsoport is látogatja meccseinket.

Kálmándi Bertalan: – Sajnos a papírforma beigazolódott, amíg a ziccereket nem rúgjuk be, addig nem fogjuk tudni megszorongatni nagyobb játékerőt képviselő ellenfeleinket.

Záhony–Nagydobos 7–0 (2–0)

Záhony, 150 néző, v.: Frindik J.

Záhony: Leskovics A. (Lingl A.) – Sére L., Semegi T., Kemenyeczki, Kacsúr A., Fekete L., Czvik S., Karasz A., Huzdik P. (Molnár Cs.), Ács G. (Bálint K.), Balogh S. Játékos-edző: Karasz Attila.

Nagydobos: Kiss Sz. – Budaházi T., Varga J., Almássy J., Antal D., Bajnai M., Makszim G. (Kovács D.), Kormos Á. (Tóth A.), Tolnai T., Filep R., Mihálku D. Edző: Sánta Árpád.

Gól: Bálint K. 3, Ács G. 2, Balogh S. 2. Ifi: 6–0.

Karasz Attila: – Többet is hibáztam ma, ugyanis nem gyakoroltuk a héten a tizenegyesrúgásokat, illetve nem szóltam a szertárosnak, hogy a kék mezünket készítse elő, mert szinte mindig az ebben a színben játszó vendégeknek passzoltuk a labdát. Boldog születésnapot kívánunk a „kis báttyónak”.

Sánta Árpád: – Volt már ettől jobb is, és reméljük lesz is.

Ramocsaháza–Vaja 3–1 (0–1)

Ramocsaháza, 50 néző, v.: Lövei.

Ramocsaháza: Jenei N. – Gáll L., Lakatos M., Tompa A., Novák N. (Kecskés L.), Imre T., Ladányi S., Szegedi Z., Zsíros L., Hajdu G., Ragányi M. (Tömpe K.). Edző: Ragányi Mihály.

Vaja: Pekk J. – Simák J., Kiss Attila, Sashegyi Sz., Hudák P., Noszál T. (Mondom F.), Kiss András (Sashegyi Á.), Mulutó P., Simák L. (Mocsár G.), Varga P., Soós K. Játékos-edző: Simák János.

Gól: Gáll L., Zsíros L., Szegedi L. (11-esből), illetve Kiss András. Ifi: 2–7.

Ragányi Mihály: – Gyenge első félidő után a folytatásban védekezésben mi húztuk le a rolót.

Simák János: – Ilyen meccseken is kevés, ha csak a mezt visszük fel a pályára, a győzelmet akarni is kell. A mai játékunk kritikán aluli volt, a hazai csapat bemutatta, hogy lelkesedéssel meg lehet nyerni a meccset. Gratulálok nekik, megérdemelten győztek.

Tiszamenti SE–Demecser 2–9 (1–5)

Gergelyiugornya, 50 néző, v.: Fehér Á.

Tiszamenti SE: Makai Cs. – Szűcs Á., Gyurkó J. (Osztolykán E.), Baráth L., Mokri R., Jónás Kálmán, Macsi R., Barta R. (Horváth P.), Szűcs G. (Demjén Z.), Nagy Á. (Jónás Károly), Kiss Á. (Kiss Z.). Edző: Széplaki Sándor.

Demecser: Fintor S. (Kiss R.) – Ballai Z., Hudák N., Kriser Sz. (Papp Zs.), Gombkötő Z. (Arnaud), Molnár A. (Hirka T.), Illés J., Lelt J., Minyin, Kocsis Z., Gombkötő S. Játékos-edző: Gombkötő Sándor.

Gól: Mokri R., Ballai Z. (öngól), illetve Gombkötő S. 3, Lelt J. 3, Kocsis Z., Minyin, Molnár A. Ifi: 1–1.

Széplaki Sándor: – Gratulálok az ificsapatunk pontszerzéséhez, és a lelkes játékhoz. A nagycsapat meccséről csak annyit, hogy megérdemelt vendéggyőzelem született.

Gömbkötő Sándor: – Jó játékvezetés, szebbnél szebb gólok. Mi a tippmixen a meccset hét nulláról húztuk döntetlenbe, ezért nyertünk.

Pap–Újdombrád 0–6 (0–2)

Pap, 100 néző, v.: Vasas J.

Pap: Kovács Zs. – Lesku Cs., Sajtos N., Sipos J., Kázsmér L., Dobrai G., Balogh R., Mudri B., Erdei K., Koi J. (Vedres B.), Dallos J. Edző: Vedres Béla.

Újdombrád: Papp J. – Farkas A., Kernács János, Pásztor A. (Geri K.), Csombók Cs., Szőlősi A., Ignéczi Cs., Pásztor A. (Lakatos Z.), Oncsó M., Komlósi L., Balla K. Edző: Balla János.

Gól: Balla K. 2, Ignéczi Cs., Oncsó M., Csombók Cs., Farkas A. (11-esből). Ifi: 2–1.

Vedres Béla: – Ez a mérkőzés tipikus esete, amikor ha reggelig játszunk, akkor sem rúgunk gólt. Az egyes számú asszisztensnek fel kellene nőni a feladathoz, tudjuk róla, hogy a vasúton dolgozik, jól állt a kezében a zászló. Gratulálok az ellenfélnek.

Balla János: – Gratulálok a játékosaimnak, mindenki betartotta a megbeszélteket. Ma azt gondolom, a jobbik csapat nyert.

1. Nyírmada 14 13 1 – 82–12 40

2. Nyírkarász 14 12 1 1 83–13 37

3. Záhony 14 12 – 2 67–19 36

4. Dombrád 14 9 2 3 62–16 29

5. Pátroha 14 8 1 5 55–27 25

6. Ajak 14 7 1 6 35–40 22

7. Pap 14 7 1 6 32–43 22

8. Újdombrád 14 6 1 7 42–36 19