Miskolc hírei

2011.09.16. 20:23

Edzői nyilatkozatok a Diósgyőri VTK – Kaposvári Rákóczi FC után

Végig irányítottuk a játékot, a labda nálunk volt többet, a második félidőben a passzaink a végjátékban nem sikerültek, ezen pontosítani kell, és akkor eredményesebbek leszünk.- nyilatkozta Benczés Miklós, a Diósgyőri VTK vezetőedzője a Kaposvár elleni győzelem után.

Benczés Miklós: - Hazai pályán, amit elterveztünk azt csak részben sikerül megvalósítani, kézben tartottuk a meccset, belső kombinációnk sikerültek, a szélső játékunk ezúttal sem működött, igaz a kaposváriak jól lefogták ezeket a területeket. Fontos megemlítenem, hogy végig irányítottuk a játékot, a labda nálunk volt többet, a második félidőben a passzaink a végjátékban nem sikerültek, ezen pontosítani kell, és akkor eredményesebbek leszünk.

Sisa Tibor: - Mivel én láttam minden meccsünket, ez alapján azt mondom, úgy néz ki, hogy jó meccseket tudunk játszani. Kár, hogy a szereposztás számunkra még nem kedvező, mert csak szimpatikus vesztesek voltunk ma is. A döntetlen talán benne lett volt a meccsben, hiszen a végén volt egy nagy lehetőségünk, de többségében a DVTK birtokolta többet a labdát. 2-0 után volt egy olyan időszak, amikor elindult a játékunk, de nem sikerült annyi gólt szereznünk, mint az ellenfelünknek.